Jump to content

II.Ramses ' in Sakalı


Kinyas

Önerilen Mesajlar

120.jpg

 

Türk basınında yer almayan,Amerika ve İngiliz basınının gündemini oluşturan Ramsesin kaçırılan sakalının altında yatan gerçekler.

 

Kaçırılan sakaldan alınan DNA örneklerini kim ne amaçla kullandı? Kök hücre ve DNA kopyalama metodu ile varılmak istenen hedef nedir?

 

121.jpg

 

Bunları biliyor muydunuz? Bundan beş sene evvel mısır müzesinden Ramses'in mumya bölümünden sakalı çalınmıştı. Bu hadise Mısır içinde fazla büyütülmeden örtbas edilmişti. Fakat bir grup arkeoloji meraklısı bu işin peşini bırakmak istememişlerdi. Araştırmalar doğrultusunda Ramses'in sakalının izine Amerika'da rastlanılmıştı.

 

 

Girişimlerde bulunuldu. Kamuoyu oluşturuldu sakalın iadesi için. Bu girişimler bildik yöntemlerle bastırıldı.Gruptan bazılarının başına görünmez kazalar geldi ve bu olay bir gündem oluşmasına fırsat verilmeden unutturuldu.

 

 

Geçen ayda Amerikan ve İngiliz gazetelerinin bir kısmı şu haberi geçti: Ramses'in sakalı Amerikalı yetkililerce Mısır hükümetine teslim edildi. Tabii buraya kadar insan düşünüyor: Neden Ramses'in mumyası veya müzede bulunan paha biçilmez eşyalar değilde bir tutam keçi sakalı çalınıp kaçırılıyordu?

 

"Sakal İsraillilerin organizasyonu neticesinde çalınmıştı. Bu hadisenin meydana çıkması durumunda kamuoyuna basit bir tarihi eser hırsızlığı şeklinde lanse edilmesi planlanmıştı. Öylede oldu. Asıl maksat ise çok farklıydı. İsrailli bir iş adamı sakalı elde ettikten sonra Amerika'nın baş hahamının eline ulaştırıyor.

 

 

O'da Pensilvanya'da göl kenarındaki bir malikanede bulunan Mossad güdümünde, ibrani asıllı fakat Amerikalı bir iş adamı hüviyetindeki şahsa teslim ediyor. Ondan sonra çok daha ilginç bir vaka yaşanıyor. Çünkü CIA ile MOSSAD bu keçi sakalı için birbirine düşüyor. İkiside kaçırılan sakalı eline geçirmek istiyor. Neden diye merak ediyorsunuz söyleyelim. Çünkü bu sakalla DNA deneyleri yapılıp, tıbben yeni bulunan teknikler ile hücre yapılarıyla RAMSES'in karakterinin ve fizyolojsinin analizi yapılıp kök hücreleri üretildi.

 

http://img407.imageshack.us/img407/3131/ramsesnh5.jpg

 

Çok gizli bu deneylerin amacı bu çağda RAMSES'in özelliklerini taşıyacak bir firavunu dünya sahnesine çıkarmak. RAMSES'in yüz şekli, bugün arkeologların ve çeşitli güvenlik birimlerinin kullandığı yüze et giydirme tekniği ile çözüldü. Kime benziyor diye aklına gelenlere bir cevap: Fransa'nın yeni Cumhurbaşkanı Sarkozy. O'nun hakkında ufak bir bilgi verelim

 

122.jpg

 

Şeytani tarikatların başı olan şeytanilerin planları ile Dünya sahnesine çıkarılmış görevli adamlarıdır Sarkozy. Haçlılar yani haçlı koalisyonu panikte. İleride tasfiye edilemezse Avrupa'yı savaşın eşiğine getirecek adam. Görevi, birliği Vatikan'ın elinden almak. Sarkozy bir yahudidir. Hedeflerinden biri AB'yi saptırmak. ABD ve İsrail ile kendilerinin seçtikleri bazı ülkeleri birbirine kenetleyip, AB'yi bir Vatikan projesi olmaktan çıkartıp bir İsrail projesine dönüştürmek.

 

 

Sarkozy Türk ve İslam düşmanıdır. Bu yüzden önce yapacağı iş entegreleri bozmaktır. Koyu bir AB taraftarı gibi davranıp emellerini gerçekleştirmek.

 

Neden Türkiyeden yada tüm dünyadan gizlenmiş bilgiler olduğunu umarım kavradınız.İslam devleti bir Firavunu daha kaldırabilirmi?

 

Al-Ahram Weekly | Egypt | A hairy tale for Ramses II

 

 

Alıntı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aklıma Ramses'in zamanından bişe geldi.

Musa peygamber o zamanlar daha bebek, II.Ramses'in eşi Asiye annelik yapıyor hz. Musa'ya.

Musa peygamber, firavunun sakalını çekiyor ve firavun da bundan şüpheleniyor. Acaba diyor, kahinlerin bana bildirdikleri, tahtımı yıkacak olan peygamber bu mu diye.

Bir test yapıyor.

iki tane kap, birinin içinde altın, diğerini içinde kızgın korlar var. Musa peygamberin önüne koyuyor, tabiki Musa peygamber daha çocuk ve eli kızgın kora gidiyor ve ağzına götürüyor.

Böylece firavun Musa'dan şüphelenmekten vazgeçiyor. Tabiki, ileride Musa peygamber olunca da dilindeki o yaradan bir pelteklik kalıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...