Jump to content

İzmir Pagan - Cadı Buluşması - Mart 2022


sirius

Önerilen Mesajlar

 

Sevgili dostlar,

 Witches Of Smyrna: İzmir Cadıları sayfası olarak 2015 yılında ilk defa başladığımız 2016 ve 2018 yıllarında tekrarladığımız  İzmir pagan cadı buluşmasını bu yıl tekrarlamaya karar verdik.

İlgilenen kişilerin Witches Of Smyrna: İzmir Cadıları facebook sayfasından özel mesaj yoluyla bağlantıya geçmesi gerekmektedir. Ayrıntılar sayfada yazıyor. 

Etkinlik Linki: https://www.facebook.com/events/258562403112519?ref=newsfeed

Tüm Pagan ve Cadı arkadaşlar davetlidir.

****

Arkadaşlar Merhaba,

The Witches of Smyrna - İzmir Cadıları sayfasını hem öncelikle İzmir'de -ve sonra Türkiye'de- ki cadıları buluşturmak hem de cadılık ve paganizm ile ilgili bilgileri paylaşmak için oluşturduk.
Bu amaçla 12 Mart 2022 Cumartesi günü İzmir'de, tanışmak, sohbet etmek ve paylaşımda bulunmak için bir buluşma ayarlamayı düşünüyoruz. 

Pagan ve cadı tüm arkadaşlarımız bu buluşmaya davetlidir. Ama maalesef pagan, cadı olmayan, diğer din ve ekollerdeki arkadaşları davet edemiyoruz. Aynı şekilde cadı-pagan olmayıp sadece "sempati" duyan arkadaşların da gelmesini uygun bulmuyoruz.

Bunun nedeni ise bunun paganizm ve cadılık üzerine bir buluşma olması ve özgürce, kısıtlamadan kendimizi ifade etmemizdir. Ve saygı duyduğumuz farklı yollardaki arkadaşların da rahatsızlık duymamasıdır. Ayrıca gizlilik konusunda diğerlerinin aynı hassasiyette olmadığını da üzülerek önceki deneyimlerimizden gördüğümüz için, sadece pagan,cadı arkadaşlarımızı davet ediyoruz.

Buluşmanın amacının da geyik ve konu dışı paylaşımlar ya da boş sohbet olmadığını da belirtmeliyiz. 😊

Lütfen gelmek isteyenler sayfanın özel mesaj kısmından bize ulaşsınlar. Bu çok önemli çünkü kişi sayısına göre rahat rahat sohbet edebilmek için bir yer ayarlayacağız.

Görüşmek dileğiyle... 

The Witches of Smyrna

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...