Jump to content

uzun süre sonra başardım..


rayben14

Önerilen Mesajlar

Merhabalar herkese iyi forumlar dilerim. Yıllar önce burada astral seyahatten korktuğumu rem uykusunda neler yaşadığımı vs. anlatmıştım. Konuyu açarken 16 yaşındaydım aradan 6 sene geçmiş ve derin duygularla yeniden buraya yazıyorum çünkü okültizm ve parapsikoloji aşamadığım korku duvarlardan oluşan bir alandı. Korktuğum her şeyin üzerine giderek başardığıma inanıyorum. Bu süreçte okuyup araştırarak daha çok bilgi edinmeye çalıştım, bu yıl içersinde meditasyonlara ve nefes egzersizlerine ağırlık verdim. İki kez astral deneyimim oldu bunların ikisinde de uykumdayken istem dışı bir şekilde çıktım. Zaten yıllardır aşina olduğum da göz önünde bulundurulursa istemsiz şekilde rem uykusu, kâbuslarda kendimi uyandırmak ve kısa süren lucidler ile bu alanda az çok deneyimim oldu. İlk çıktığımda yatağımdan süzülerek yükseldiğimi fark ettim çıkarken yoğun bir titreşim hissetmiştim ve her yeri karanlık görüyordum, çok net bir görüntü hatırlayamıyorum kısa sürdü ve dönmek isteyip o an uyandım. Ancak gün boyu sağ kulağımda çınlama oluştu gün boyu yarı sağır gezmiştim.. İkinci deneyimimde ise gece uyurken yatağımdan kalkıp salona gittim 3-5 dakika içersinde uykuya daldım, sonra benim gerçek sandığım ama uyanınca fark ettiğim bir şey oldu. Kapıdan bir ses geldiği için kalkıp yerden telefonumu almaya çalıştım alamadım, düz bir şekilde ilerleyerek salonun kapısından geçip dış kapıya yaklaştım (hala ne olduğunu fark etmemiştim sanki elimin nesnelerin içinden geçmesi normal gibi geliyordu o an) ama o dış kapıyı da tutamadığım için açamadım ben de geri döndüm. İlkindeki gibi yine her yeri karanlık hatırlıyorum ama sanki görmem gerekmiyormuş gibi de ilerleyebiliyordum o garip gelmişti. Kapıdaki sesin ne olduğunu anlayamadım kapıyı açamıyorum bilinciyle tekrar yattığım yere döndüm ve uyandığımda sabah olmuştu. Sanki zaman kaymışta yaşanan her şeyi 1 dakika önce rüyamda görmüş gibi hatırlıyordum. Ama kesinlikle rüya olmadığını biliyorum. Her iki deneyimde de çok güzel hissetmiştim içimde ne korku ne endişe vardı. Bilinçli çıkmadığımdan kaynaklanıyor da olabilir.

 

Bir süredir meditasyon yapmamın da faydasının olduğunu biliyorum ama uyku döngüsünün de çok önemli bir etken olduğunu düşünüyorum. Çünkü hem lucid deneyimlerimde hem astral deneyimlerimde, uyurken uyanıp arada max yarım saat olacak şekilde uyanık vakit geçirdikten sonra geri uyuyunca böyle şeyler oluyor. 
Genelde tuvalete kalkan biriyim, kalkar telefona bakar geri uyurum ve ne oluyorsa (net gördüğüm rüyalar dahil) 2. uyumamda gerçekleşiyor.

Gnoxis ailesini buradan selamlıyorum, hiç aktif olmayıpta en çok vakit geçirdiğim bir siteydi. Umarım bir gün herkes zihnindeki aşamadığı tüm engelleri aşıp hakikatlere ulaşır kendinize iyi bakın. Esenlikler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...