Jump to content

İlerleyeceğim Yolu Bulamıyorum


Goebbels

Önerilen Mesajlar

Merhabalar öncelikle. Okültizm ve ezoterizmi çok yakından takip ederim, severim de aynı zamanda. Meditasyon yapma, ritüel yapma vs. çok severim. Fakat benim en büyük engelim ilerleyeceğim bir yolun olmaması. Okültü araştırdığımda ilk kafamı Satanizm çelmişti, daha sonra bu Havas'a, Paganizm ritüellerine daha sonra Kabala da gidiyor da gidiyor. İlerleyeceğim ve sabit olacağım bir yol yok, arada kalmış ve boşlukta hissediyorum kendimi. Ne zaman ilerleyeceğim bir yol çıksa hemen sapıyorum, konudan konuya atlıyorum. Bilmiyorum, bu neden var. Fakat bunun çözümünü de bilmiyorum, bu durumu nasıl çözebilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yol dediğiniz şey amacın kendisi olmalı bence :) hep de bunu savunurum ... Belli bir birikim edindiğinizi var sayıyorum .. Okült gelenek ve ezoterizm çok geniş bir yelpaze ,işin İnanç kısmını bir kenara bırakıp kendinize dönün .. Bahsettiğiniz ve bahsetmediğiniz bütün yol''lar özünde sizin içinizden alıyor enerjisini . 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...