Jump to content

Ölen Annem'in Ruhu Var mı?


Mehmet Armağan Durmaz

Önerilen Mesajlar

Annemi Geçen pazar günü kaybettim aynı günün gecesi onun yanında olduğumu iyileşeceğini söylerek hastaneye götürdüm bana çok güvendiği için gidebildik. Fakat hastane çalışanları yanına yaklaştırmadı oda korkudan şoka girdi sonra işler iyice karıştı entübe edildi vs... ve annem artık yok her şeyi denedim. çocukken kendimce paranormal bir iki tecrübem oldu ama çocuk olduğum için ve gördüklerimin insan ruhu olmamaları ihtimali yüzünden acaba insanlarında ruhu var mı annemi öldüğüm zaman tekrar görebilecekmiyim çok merak ediyorum onu çok özlüyorum umarım gittiği yerde mutludur her kimin sevdiği öbür taraftaysa hepsi mutlu olsun. Kusura bakmayın bu benim ilk konum yanlış yerde açmış olabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Klişe teskin cümleleri kullanmak istemiyorum. : ) Ama sizi anlıyorum. Neye inanıyorsunuz bilmiyorum, kendi tecrübelerimi size anlatırsam kendi inanışımı size dayatmış olmaktan çekinirim.

Ancak araştırın, düşünün. Sorular sor sesli sessiz. Rüyaların da cevaplar bulacaksın. Kendini dinle, rüyalarını. Aradan biraz zaman geçsin, mesela yıllar...

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yardımcı olmaya çalıştığınız için öncelikle teşekkür ederim ama şöyle ben 13-14 yaşında iken hiç inanmama rağmen arkdaşlarım ile beraber eski bir yapının içine paranormal bir olay yaşadık.
Fakat o olayı yaşatanlar insan olmayabilir. belki biz insanlar onlar gibi değilizdir bilmiyorum annemin yok olmasından korkuyorum tekrar kavuşamamaktan ayrıca onun için endişelenirdim şuan iyi mi kötü mü merak ediyorum. Aslında aradığım cevap benim gibi kayıp yaşamış birinin kayıp sonrasında yaşadığı somut bir olay rüyalar kendi bilinç altımız olablir guvenemiyorum
 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elbette ben de kayıp yaşadım. Onun için söyledim zaten biraz zaman geçsin diye. Yani bilinçaltın kıyıya vurup dinsin... Ruh ile cin ayrımını nasıl yapabiliriz bunu tam olarak ayırt ettikten sonra emin olmak istiyorsun sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet onları kabul edip bundan şüphe duymam sacma ama guvenemiyorum cin ruh aralarında fark nedir bilmiyorum. çünkü annem bize cok duskundu eve gelir gelmez kapıya kosar yada uzaktan seslenirdi şimdi ev bomboş. mezarı keza öyle sanki yok olup gitmiş gibi... Fakat bahsettiğim yere ablamıda götürdüm belki birşey görürüz delil olur diye görmedik ama oranın o tekinsizliğini hemen hissedebiliyorsun fakat annem ile ilgili hiç biryerde birşey yok  dilerim iyidir

Mehmet Armağan Durmaz tarafından düzenlendi
metin düzeltme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer konunu da okudum. Dışarıdan bir göze ihtiyacın var. Yani sana dışarıdan sağduyulu bakan, olayın dışında sakin birine.

Doğal olarak limbik sistemin kendini yoğun olarak hissettiriyor sana. Bilinçaltının durulması lazım. Ne yaşasan bunu metafizik bir şeylere yorarsın acın tazeyken. Yıllar önce Tarihin Arka Odası diye bir program vardı. Fırsat buldukça takip ederdim. Geç saatlere kadar sürerdi. Türlü konularda yayınlar yaparlardı. Ruh, cin, metafizik üzerine de programlar yapmışlardı. Mesela ateist bir medyum aracılığıyla Yunus Emre'nin ruhunu çağırıp yaptıkları röportajı ses kaydına almışlardı. Böyle başka ruhların çağırılıp da söyledikleri kayıt altına alınan birçok isim var. Atatürk'ün ruhu ile yapılan sohbetleri de dinlemiştim.

Spatyoma gidip dedesiyle görüşen biri de vardı. Orada renk skalaları var. Dünya hayatına göre bir sınıf, sıralama. Anlattıklarım çoğu insana gülünç gelebilir tabi.

Müsait olduğun bir vakitte şu yayını seyredebilirsin. Bazı sorularına cevap bulacaksındır ya da soru işaretleri doğacaktır zihninde.

O yayınlardan birinde Erol Sayan'a sormuşlardı gelenin ruh mu cin mi olduğunu nasıl ayırt ediyorsunuz diye? O da bunun bir testinin olduğunu söylemişti.

 

 

 

Ayrıca Bedri Ruhselman ismini araştırıp kitaplarını okuyabilirsin. Forumdan daha fazlasını bulabileceğini sanmıyorum. Yolun açık olsun. : ))

paranormalfikir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tarihte Atatürk ve arkadaşları da spiritizma çalışmaları yaptılar. Hem de bunları çok mühim savaşlardan önce yapmışlardı. Bunlar hep kayıt altında.

Mesela hüddamlar vasıtasıyla bilgi devşirilirken, çok mühim bir mesele var. Cinlerin genel özelliklerinden biri de çok yalan söylemeleridir. Bu varlıkların inanışları yalan söyleyip söylememesinde pek tesirli değil. O sebeple bir bilgi alınırken örneğin aynı göre 5 hüddam gönderilir ve bu 5 hüddamın çoğunluğu ne derse doğru o kabul edilir.

Çok uzun meseleler aslında. Burada konuşmak bu kadar yeterlidir diye düşünüyorum.

paranormalfikir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle Çok teşekkür ederim değerli vaktini benim için ayırıp yardım etmeye çalıştığın için Anlatamak istediğini anladım bende o kısımları kurcalamak istemiyorum şimdi videolarada bakacağım. günüm gündüzüm birbirine karıştı inşallah en yakın zamanda dediğin gibi olur ve onu yeniden hissedip iyi olduğunu öğrenebilirim. Bu konuyu favorilerime ekledim birşey olursa mutlaka ileteceğim. tekrar çok teşekkürler seninde yolun açık herşey gönlünce olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...