Jump to content

Rüya, Uyku Felci ve Astral? Ben Ne Yaşadım?


MrFinxter

Önerilen Mesajlar

Herkese Merhaba!

Fazlasıyla yorgun olduğum bir zaman dilimindeyken gece vakti her şeyi boş vermiş bir kafayla kendimi yatağa atmış ve neredeyse hiç vakit geçirmeden o anda uykuya dalmıştım. Bir süre sonra (belki 1-2 saat) sadece sesler duymaya başladım. Ya da ses demeyelim şöyle düşünün; rüya gördüğünüz zaman bir görüntü olur, ben hiçbir görüntü görmeden rüyanın içeriğini duyuyor gibiydim yani senaryosu kafamda ama görüntüsü yok. Hala uyku halindeyken bu durum beni rahatsız etti ve kendi kendime "sesler duyuyorum ama görüntü yok, rüyada olmalıyım ama hiçbir şey göremiyorum" diye söylendim. Bunun farkına vardığım anda gözlerimi açtım. Sol tarafıma doğru yatıyordum. Gözlerimi açtığım anda sırt üstü pozisyona geçmek istedim ve geçtim fakat bir sorun vardı. Fiziksel olarak mı pozisyonumu değiştirmiştim? Neden böyle diyorum çünkü hareketim esnasında gördüğüme inanamadım. Kollarımı hareket ettiriyordum fakat fiziksel olarak hareket etmiyorlardı. Ellerimin ve kolumun görüntüsü karşımda şeffaf/saydam şekildeydi sanki ruh gibi. Daha önce astral seyahat muhabbetlerine bakındığım için acaba astral deneyiminde miyim diye düşündüm ve ellerimi kollarımı gözümün önünde hareket ettirerek o muhteşem görüntüyü izlemeye başladım. Odanın sağını solunu kafamı çevirerek rahat bir şekilde görebiliyordum ama kafam aslında hareket etmiyordu. Sonrasında galiba astraldeyim diye düşünerek bedenimden tamamen çıkmak istedim kollarımı kaldırıyordum ayaklarımı hissetmiyordum kafam ise sanki taş gibiydi yani ne kadar istediysem bir türlü kafamı kaldıramadım. Yoksa uyku felcinde miyim diye bir düşünce oldu bu yüzden, çünkü ses de çıkaramıyordum,  hiçbir şekilde konuşamıyordum sadece kollarımı ruhani şekilde hareket ettirip kafamı döndürebiliyordum. Uyku felci düşüncesini bir kenara bıraktım ve bir süre çıkmayı denedikten sonra son kez nasıl böyle bir şey mümkün olabilir diye kollarımı hareket ettirip o görüntüyü bir süre daha izledikten sonra galiba çok yorgunum o yüzden olmuyor diyerek daha fazla uğraşmak istemedim. Sessizlik kendisini inceden artarak uzun süreli bir çınlamaya bıraktı ve gözlerimi sıkıca kapatıp açtığımda kendimi sırt üstü pozisyonda sanıyorken yine soluma dönük bir şekilde uyandım. 

İşin özü rüya göreceğim bilincine erken vardım, reel ortamda fiziksel olarak hareket etmeden yerimden de kalkmadan sadece saydam bir şekilde kollarımın hareketini görerek etrafı izledim, kalkmak istediğimde ise uyku felcindeymişim gibi fiziksel olarak kaskatı kesilmiştim. Diğer türlü sadece kollarımı görebiliyordum. Bu durum tam olarak nedir? Astral deneyim denebilir mi?
 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...