Jump to content

Tanrıya/Tanrıçaya


Apotheous

Önerilen Mesajlar

Tanrı veya Tanrıçaya vb diğer şeylere söylemek veya kusmak istediklerinizi yazabileceğiniz başlık. Asıl olan kaybolduğu için bunu açıyorum, Bir gün bulunursa buna gerekli işlem yapılır. Yaratanın şikayetlerimizden kaçmasına izin veremem.

  • Beğeni 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu oyuna daha fazla katlanamayabilirim haberin olsun. Her an alt F4 koyup hatta pcnin fişlerini çekip kendimi ilk köprüden atabilirim. Hani orada biri yada birileri varsa artık şu hayata biraz canlılık gelmesi lazım. Kanım akmıyor lan artık buz yanımda soğukluğundan utanır. Ne sevme kaldı ne merak... Benim hayatımın keyfini benden başka herkes sürüyor. Bir yarısını çip ettik diğer yarısını ettirmeye pek niyetim yok. Gerekli güncellemeleri yapın artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayatlarınız içinde var olan çıkmazlarınız için suçlu aramaktan vazgeçin, bunu basit insanlar yapar.Başınızı kırların üstüne doğru kaldırın ve gök yüzünü görün.Görebilene ışığı sonsuz, bilgelikle yaklaşana anahtarı bakidir.Sadece sığ düşüncelerden kurtulup neyin ne olduğuyla alakalı sorgulama yapmakla alakalı.Hak edene hakkını veriyor, otuzlu yaşlardayım çok örneğini gördüm film şeridi gibi.Umarım ışığı bulursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gerçekten yoruldum artık, gücüm kalmadı. Bir şeyler olacaksa olsun çünkü beklemek bile yoruyor bir süre sonra. Her şeyi düzeltmeye çalıştıkça bir engel çıkıyor karşıma, belki daha iyisi için böyle oluyor ama artık daha iyisini yaşamak istiyorum, yeterince çabaladık ve bekledik bence.

 

 

kardeln_b tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...