Jump to content

Bunları nereden biliyorum?


Mullner

Önerilen Mesajlar

Merhaba. Bir şey sormak istiyorum.

Ama önce birkaç şey anlatmam gerek:

Büyü ve cadılık konusunda pek bir bilgi birikimine sahip değilim, belli bir yaşa kadar böyle inançlarım olacağını hiç de düşünmemiştim. Çevremden edindiğim dini inanç bana mantıklı gelmemişti ve inanmayı kestim. Fakat bir dine inanmasam bile içimde bir şeyler beni bilmediğim şeylere inanmaya itiyordu.

Bu tür forumlara bu sayede göz ataya başladım. İçimdeki tuhaf enerjiyi / dürtüyü bir mantığa uydurabilmeye başladım bana mantıklı geliyordu. Sorun burada başladı

Bir çok örnekten sadece birini vereyim:

Voodoo ile ilgili bir çalışma yapıyordum. Bir bebek diktim. Bir kimseyi olumlu yönde etkilemek adına yapıyordum. Buraya bebeği, neyi nasıl kullanarak oluşturduğumu yazmamam konusunda bir dürtü var şimdi de. Artık dürtülere uyduğum için yazmıyorum.

O yüzden sonuca gelirsem, bebeği dikmeyi bitirdiğim anda elimde tutarken şunu dedim "Ben ne yapıyorum böyle?" veya bunu hangi bilgiye dayanarak yaptım gibi düşündüm. english.grimoar gibi sitelerden pdf kitaplara göz atmak istedim doğru bilgiyi edinmek adına. Daha önce voodoo hakkında hiçbir şey okumamış olmama rağmen yaptığım adımlar doğru idi, ben okudukça sanki yeni bir şey öğrenmiyor da zaten bildiğim şeyleri hatırlamaya başlıyormuşum gibi oluyordu. Aynı durumu sigil çizip kullanma ve meditasyon konusunda da yaşadım.

Bu dürtü nedir çünkü nasıl etkileri olacağını bir şekilde biliyorum ve etkiyi görüyorum. Bu artık beni çok korkutmaya başladı. Psikolojim mi yerinde değil ? Ben bunları nereden biliyorum ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşadığın şeylerden korkma her şeye bilgi ve enerji yönünden bak.Daha önce hiç öğrenmediğin bilgiyi aslında bildiğini farkettiğin an sakin ol ve gözlerini kapatıp o bilgiyi nereden öğrendiğini düşünmeye çalış.Zaten bana göre zihnimiz evrenin başlangıcından itibaren her bilgiyi ve her şeyi biliyordu ama insan olarak bedenlenince zihnimiz küçük bir bedene sıkıştı ve bu bilgileri bulmak için çeşitli zihin oyunları yapmamız gerekir.Beynimiz sandığınız kadar basit bir şey değil her nöronu her saniye bilgi ve enerji üretiyor hatta ürettiği dalgalar evrenin sonuna kadar gidiyor.O yüzden dediğim gibi korkucak bir şey yok belki de bu senin aydınlanman için bir işarettir ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Bunları Biliyor musunuz ? ( İlginç ve Gereksiz Bilgiler Bu Başlıkta )

   Bunları Biliyormusunuz -   Kendi dirseğini yalamanın imkansız olduğunu Ördeğin vakvaklamasının yankı yaratmadığını ve bunu kimsenin açıklayamadığını Dünyadaki fotokopi makinelerinde meydana gelen arızaların %23 ünün, makinenin üstüne oturup kendi popolarının fotokopisini çekmek isteyen insanlar sayesinde meydana geldiğini Yaşamın boyunca uyku sırasında yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yiyeceğini (Mmmmh!! İdrarın zifiri karanlıkta parladığını Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgaların

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Ritüel araçları, büyü malzemeleri ve kitapları nereden bulunur?

   Arkadaşlar ya acaba online büyü malzemelerli satan siteler bulabilir miyim? Yaşadığım yer çok küçük ve bulmamadığım bir çok eşya oluyor. Ayrıca e book halinde burada paylaşabileceğiniz veya özelden atabileceğiniz wicca&witchcraft ve büyülerle ilgili kaynaklar varsa lütfen bu başlık altında paylaşabilirmisiniz? şimdiden teşekkürler...

   , Yer: Witchcraft

  • şu şeyi nereden kapatırız?

   Daha önce kapalıydı. Başka birşey arıyorken kazara açtım. Şimdi ayarlarda bulamıyorum. Bilen?

   , Yer: Site Kullanımı

  • En Ucuz Altın Nereden Alınır?

   Altından kazanç sağlamak için tabii ki en ucuz fiyattan alım yapılması gereklidir. Günümüzde çok sayıda altın çeşidi vardır. Birikimlerin değerlendirilmesi için hangi altın türünü tercih etmeliyim sorusu oldukça merak edilir. Bu sorunun yanıtı kişinin beklentisine göre değişir. Çünkü her altın çeşidi beklentiyi karşılamaz. Aynı zamanda herkes para kazanmak ister. Ama miktarlar kişiden kişiye göre değişir. Bu yüzden öncelikle beklentiniz nedir belirlemelisiniz. Kaç para ile altın yatırımı yapacak

   , Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

  • Bir şarkının metal olduğunu nereden anlarsınız?

   Diyelim bir arkadaşınız telefonunuza veya mp3ünüze bir şarkı attı, siz bir ara dinlerim geçiştirdiniz. Boş bir anınızda "Ne dinliyormuş bakalım bu eşşoğlu" diye açtınız baktınız fakat şarkının türünü bir türlü çıkaramadınız. İnternete de o an erişemiyorsunuz. (Yok ya? İnternetten bakmak kolay çünkü. ) O şarkının türünü nasıl anlarsınız?

   , Yer: Rock / Metal

×
×
 • Yeni Oluştur...