Jump to content

Bunları nereden biliyorum?


Mullner

Önerilen Mesajlar

Merhaba. Bir şey sormak istiyorum.

Ama önce birkaç şey anlatmam gerek:

Büyü ve cadılık konusunda pek bir bilgi birikimine sahip değilim, belli bir yaşa kadar böyle inançlarım olacağını hiç de düşünmemiştim. Çevremden edindiğim dini inanç bana mantıklı gelmemişti ve inanmayı kestim. Fakat bir dine inanmasam bile içimde bir şeyler beni bilmediğim şeylere inanmaya itiyordu.

Bu tür forumlara bu sayede göz ataya başladım. İçimdeki tuhaf enerjiyi / dürtüyü bir mantığa uydurabilmeye başladım bana mantıklı geliyordu. Sorun burada başladı

Bir çok örnekten sadece birini vereyim:

Voodoo ile ilgili bir çalışma yapıyordum. Bir bebek diktim. Bir kimseyi olumlu yönde etkilemek adına yapıyordum. Buraya bebeği, neyi nasıl kullanarak oluşturduğumu yazmamam konusunda bir dürtü var şimdi de. Artık dürtülere uyduğum için yazmıyorum.

O yüzden sonuca gelirsem, bebeği dikmeyi bitirdiğim anda elimde tutarken şunu dedim "Ben ne yapıyorum böyle?" veya bunu hangi bilgiye dayanarak yaptım gibi düşündüm. english.grimoar gibi sitelerden pdf kitaplara göz atmak istedim doğru bilgiyi edinmek adına. Daha önce voodoo hakkında hiçbir şey okumamış olmama rağmen yaptığım adımlar doğru idi, ben okudukça sanki yeni bir şey öğrenmiyor da zaten bildiğim şeyleri hatırlamaya başlıyormuşum gibi oluyordu. Aynı durumu sigil çizip kullanma ve meditasyon konusunda da yaşadım.

Bu dürtü nedir çünkü nasıl etkileri olacağını bir şekilde biliyorum ve etkiyi görüyorum. Bu artık beni çok korkutmaya başladı. Psikolojim mi yerinde değil ? Ben bunları nereden biliyorum ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşadığın şeylerden korkma her şeye bilgi ve enerji yönünden bak.Daha önce hiç öğrenmediğin bilgiyi aslında bildiğini farkettiğin an sakin ol ve gözlerini kapatıp o bilgiyi nereden öğrendiğini düşünmeye çalış.Zaten bana göre zihnimiz evrenin başlangıcından itibaren her bilgiyi ve her şeyi biliyordu ama insan olarak bedenlenince zihnimiz küçük bir bedene sıkıştı ve bu bilgileri bulmak için çeşitli zihin oyunları yapmamız gerekir.Beynimiz sandığınız kadar basit bir şey değil her nöronu her saniye bilgi ve enerji üretiyor hatta ürettiği dalgalar evrenin sonuna kadar gidiyor.O yüzden dediğim gibi korkucak bir şey yok belki de bu senin aydınlanman için bir işarettir ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...