Jump to content

Astral Seyahat Yapamama Sorunsalı


phoenix34

Önerilen Mesajlar

Değerli Gnoxis Forumu kullanıcıları, 

     Size bir sorunumu paylaşmak istiyorum. Uzun zaman önce duyduğum ve başka insanların deneyimlerini okuduktan sonra da oldukça etkilenmiş olduğum astral seyahat deneyimini gerçeği söylemek gerekirse hiç gerçekleştiremedim. Hani belki astral seyahattekine yakın bir şuur seviyesine geçmişimdir ama yaptım desem açıkçası yalan olur. Astral seyahat yapmaktan hiçbir zaman korkmadım ve nasıl yapabileceğim konusunda da birçok yazı okudum ve onlarca taktik denedim ama hiçbiri maalesef sonuç vermedi. Hani yeterince inanmadığım kanısına varacağım ama buna da pek inanmak istemiyorum açıkçası çünkü inanmadığım herhangi bir nokta yok, belki bilinçaltım engelliyorsa bunu bilemem. Bu nedenle size şunu sormak istiyorum. Astral seyahat yaparken belki tıkandığınız belki de ilk yaptığınızda size iyi gelmiş, kolaylıkla yapmanızı sağlamış ve/veya önemli ölçüde veriminizi etkilemiş bir yöntem var mıdır? Astral seyahat yapan insanlar genellikle fikirlerini de paylaşabilirse sevinirim.

 

Saygılarla....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben olaya zihinsel ve fiziksel olarak ayrı bir perspektiften bakıyorum. Öncelikle fiziksel  beslenme durumunuz önemlidir. Çünkü yediğiniz şeyler frekans bazında baktığınızda enerji bedeninizi etkiliyor. Frekansı düşük tutan sağlıksız diyebileceğimiz cinsten besin değeri düşük gıdalarla beslenmek uzun vadede hem fiziksel sağlığı bozuyor hemde sizi madde alemine çakılı hale getiriyor. 

Bir de işin zihinsel boyutu var. Eğer zihinsel olarak belli bir irade yetisi geliştirmediyseniz, mekanik bir şekilde günlük yaşamınızı hazlarınız, arzularınız üzerine kuruyorsanız genelde bir süre sonra düşünceleriniz kontrolden çıkıp sizi negatife eğimli bir insan haline getirebiliyor. Bu negatif düşüncelerde yine hem enerji hem duygusal, hem fiziksel olarak sizi olumsuz yönde etkileyen unsurlardandır. 

Yani uzun lafın kısası astral projeksiyonda fiziksel-zihinsel diyet yapman, irade ve yapabileceğine dair kendinde inanç ve güven geliştirmen lazım. Elbette bu konuda daha deneyimli olanlar sana daha ayrıntılı bilgi vereceklerdir ancak işin başlama öncesi hazırlık evresi böyle gelişiyor. Çünkü insanın içinde aşırı derece de blokajlar vardır. Sebepleri de geçmişten ve geçmiş yaşamlarımızdan gelen travmalar, duygusal yükler vs.  Bunlarda bizleri inanamayacağın derecede etkiliyor. Blokajlarını çözümlemeden deneyimler genelde sonuçsuz kalır. 

 • Beğeni 2
 • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de yıllar önce astral seyahati keşfettiğimde açıkçası deneyimlemeye korkmuştum ve bu dönemde hiçbir çaba sarfetmeksizin 2 kere lucid rüya deneyimim oldu. Bu iki deneyimde beni o zaman korkuttuğu için üzerine hiç gitmedim ancak şimdi deneyimlemeye karar verdiğimde ne lucid ne astral seyahat hiçbirine geçemiyorum. Sanırım bir şeylerim tıkandı. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • İsteğim Dışı Yaşadığım Astral Seyahatimsi ''Olaylar''

   Merhaba güzel insanlar! Ben Meredith Vasilissa  Sizleri benim için büyük önem arz eden bir konuyu danışmak için davet ediyorum.. Konu şu ; Yaklaşık 6 yıl kadar önce başlayan korku dolu uykudan uyanışlarım.  Baştan belirtmek isterim ki gördüklerim kesinlikle kabus ,rüya vs. değil. Uzatmadan anlatmaya başlıyorum. Her gece yaptığım gibi uyumak için yatağıma yöneliyorum, uykuya dalmama ramak kala yavaş yavaş sesler yükselmeye başlıyor. ( Saat sesi, cızırtılar, sokaktan gelen sesler )

   , Yer: Deneyimler

  • Astral seyahat

   Astral seyahat yapmak istiyorum.  Hiç bir deneyimim yok. Oturduğum  şehirde veya yakınlarında bir uzman arıyorum bana yardımcı olabilecek. Balıkesir'de ikamet ediyorum. Kendi başınma yapabilirmiyim bilmiyorum. Yardım edebileseniz çok tşk ederim 

   , Yer: Astral Seyahat

  • Rüya, Uyku Felci ve Astral? Ben Ne Yaşadım?

   Herkese Merhaba! Fazlasıyla yorgun olduğum bir zaman dilimindeyken gece vakti her şeyi boş vermiş bir kafayla kendimi yatağa atmış ve neredeyse hiç vakit geçirmeden o anda uykuya dalmıştım. Bir süre sonra (belki 1-2 saat) sadece sesler duymaya başladım. Ya da ses demeyelim şöyle düşünün; rüya gördüğünüz zaman bir görüntü olur, ben hiçbir görüntü görmeden rüyanın içeriğini duyuyor gibiydim yani senaryosu kafamda ama görüntüsü yok. Hala uyku halindeyken bu durum beni rahatsız etti ve kendi ke

   , Yer: Deneyimler

  • Astral Seyehat Deneyim

   Bugün ilk defa yapmaya çalıştığım astral seyehati denerken değişik bir olay yaşadım yapacağım sırada gözümün önüne bi kadın geldi bu kadın bana küçümseyici bir şekilde baktı ve kahkaha attı ardından dilini çıkardı sonra aniden gözlerim açıldı korkudan elim ayağım tutmuyordu bunu düzeltmek için ne yapabilirim?

   , Yer: Deneyimler

  • Kazayla astral seyahat?

   Önceden sıklıkla yaşadığım ve ara ara yaşamaya devam ettiğim bir durum var, geceleri uyurken anlık olarak bilincim geliyor hareket edemiyorum ama yüksek sesli bir cızırtı duymaya başlıyorum ve yatağımın sallandığını hissediyorum. (Öncesinde gülüşen çocuk sesleri ve çığlıklar duyduğum da oldu.) gördüklerim kesinlikle rüya değil, üst üste yaşadığım ve sonrasında uyuyamadığım da oldu. Astral seyahatin belirli bir noktasına gelip duruyor olabilir miyim? Veya yaşadıklarım başka bir şey miydi?

   , Yer: Deneyimler

×
×
 • Yeni Oluştur...