Jump to content

Necromancy: Ruhlarla iletişime geçme


Lich

Önerilen Mesajlar

Ölülerle İletişim Kurmayı ve Çalışmayı Öğrenin

Diğer ruh türlerinden daha çok, tereddüt ve korku uyandıran ölülerle çalışmak ve iletişim kurmaktır. Yine de Necromancy, yaşamın sonunun bir kişinin sonu anlamına gelmediği anlayışına dayanan temeli bir uygulamadır. Sürekliliği yeniden sağlamanın, kendilerini iyileştiremeyenleri iyileştirerek kendimize şifa bulmanın, bunları hatırlamanın ve toplumumuzun bize görmezden gelmemizi söylediği şeyleri hatırlamanın bir aracıdır. Ölülerle çalışmak, bir cadı olarak yeteneklerinizi genişletirken, sizi dünyanın ne kadar zengin olduğunu ve yaşam ve ölümün size anlatılandan çok daha fazla olduğunu daha iyi anlamanızı sağlayan bilgi ve deneyimle ödüllendirecektir. Necromancy, cadının ayaklarını, fiziksel dünya ile ruhlar dünyası arasında bir köprü olan sınırın içine sıkıca yerleştirir. Bu konumdan, bizi zorlayabilir ve canlandırabilir, iyileştirebilir ve temizleyebiliriz, mahrum bırakabiliriz ve geçebiliriz. Yaptığımız bu iş, kendimize olduğu kadar yaşayanlara ve ölülere de fayda sağlıyor. Dünyalar arasında arabulucu olarak durursanız ... Ölülerle çalışmanızda ortaya çıkabilecek çeşitli durumların üstesinden gelmek için sizi daha iyi donatmak için pratik bir beceri ve teknikler topluluğu geliştirmek değişen insan ruhları kategorileri arasında ayrım yapın, böylece gereksinimleri önceden görebilir ve çalışmanızı buna göre ayarlayabilirsiniz. folklorik ve pratik yöntemler kullanarak ölülerle iletişim kurmanın basit yollarını keşfedin. Ölülerin geçmesine yardım etmenin yanı sıra ölüleri yaşayanlardan mahrum bırakmanın tekniklerini keşfedin.

"Necromancy" pek çok insanı şaşırtıyor gibi görünüyor. İnsanlar bunu duyduysa, ya nekrofili ile karıştırırlar ya da ölülerin ordularını diriltmek anlamına geldiğini varsayarlar. Popüler kültür kesinlikle ikinci seçeneği seçer. Evil Dead filmlerindeki Necronomicon'a bakın. Kitap ilk olarak sorunlu yazar HP Lovecraft tarafından bir grimoire olarak icat edildi. Orijinal görünümünde, Eskiler'i çağırmanın yollarını içerdiğine inanılıyordu. Evil Dead filmlerinde Necronomicon Ex-Mortis oldu. Kitap şeytani varlıkları yetiştirme yeteneğine sahiptir. Ama Necromancy kalbinde yatan şey bu mu?
Kelime, Yunanca 'ölü' anlamına gelen nekros ve manteia veya 'kehanet'ten gelir. Onları bir araya getirin ve elinizde ne var? Evet, “ölülerin kehaneti” (Sayfa 2017: 47). Peter Maxwell-Stuart, Yunanlıların kelime dağarcığına dahil olan sihirli terimleri tartışıyor. İnsanların "ölülere danışmanın" sihirli bir uygulayıcının pratiğinin bir parçası olmasını beklediklerini açıklıyor (2017: 19). Homeros'un Odyssey'inde Odysseus eve yaptığı yolculuk hakkında bilgi almak için yeraltı dünyasına gittiğinde ortaya çıkıyor. Necromancer Circe tarafından yönetilen, ölülerin ruhlarıyla konuşmak için bir büyü kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...