Jump to content

Şifa büyüsü gerekli acil lütfen yardım edin


niksiarin

Önerilen Mesajlar

Herkese merhabalar. Direkt konuya gireceğim. En yakın arkadaşım iki gün önce nefes darlığı krizi geçirip hastaneye kaldırıldı gece yarısı. Korona testi negatif çıktı. Akciğer filmi çekilmesine rağmen tanı koyamadılar hala. Geceleri sürekli kriz geçiriyor.. Hiçbir şey yapamamak beni delirtiyor.. Uzaktan biraz olsun iyi hissetmesini nasıl sağlayabilirim? yalvarırım yardım edin onun için çok endişleniyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Esenlikler. 

1-Yeterince güçlü olduğunuza emin olun ve ideal olanı kendi enerjilerinizi kullanmamaktır. Dünyadan [bunu evinizin zemininden de yapabilirsiniz], güneşten veya başka herhangi bir doğal kaynak en iyisidir. Her zaman enerjiyi kendi içinizden geçirin.
2- Auranızı ve çakralarınızı şifa seansından sonra tamamen ve derinlemesine temizlediğinize emin olun.
Ciddi kazalar ve benzeri durumlarda ne kadar kişi iyileştirme çalışmasına katılırsa, iyileşme şansı o kadar iyidir. Dostlar, akrabalar ve benzerleri; herhangi bir ölçüde açık fikirliliğe sahiplerse acil bir durumda enerji çekip hastalıklı/tehlike altındaki kişiye uygulama konusunda organize edilebilir. Bu konuda eğitimi olmayan ve hiçbir şey bilmeyen insanlar bile hiçbir şey yapmamaktansa belli bir fayda sağlayabilir. Ne kadar insan, o kadar enerji.
3- Herhangi ve her tür büyü uygulamasında olduğu gibi burada da, kişi çalışmasına güvenmeli ve tamamen iyileşeceğine inanmalıdır.
4- Olumlamalar her zaman gereklidir, zira enerji ne yapılmasını söylerse onu yapar. Olumlamalar her zaman için şimdiki zamanda ve pozitif bir ifade biçiminde olmalıdır.
5- İyileştirme seansları başladıktan sonra, rahatsızlığın şiddetine göre iyileştirdiğimiz kişi tamamen ve bütünüyle iyileşene kadar şifa çalışmaları tekrar edilmelidir.
6- İyileştirici enerjiyi uygulamadan önce hastalıklı bölgeyi veya vücudun tamamını pasparlak beyaz ışıkla temizlemek de yardımcı olur.
7- Kişinin kendisini iyileştirmesine gelince, ciddi durumlar her gün birçok iyileştirme seansı gerektirebilir. Bu aynı zamanda kişisel güç seviyenize de dayanır. Ne kadar güçlüyseniz, iyileştirme enerjileriniz o kadar etkili ve kuvvetli olacaktır.
8- Rahatsızlık ne kadar uzun süreli [yani kronik] ise, bunu iyileştirmek o kadar zor olacaktır ve akut [ani] bir enfeksiyondan çok daha uzun zaman alacaktır. Doğumsal [kişinin doğuştan sahip olduğu rahatsızlıklar] en zor olanlarıdır. Ancak unutmayın, hiçbir şey imkansız değildir! İnsan zihni yepyeni bir uzuv büyütme yeteneğine bile sahiptir. Burada anahtar istikrarlı meditasyonla inşa edilen olağanüstü güç seviyeleri, sabır, sebat ve her şeyden de önemlisi İSTİKRARDIR!
9- Başkaları üzerinde çalıştıktan sonra, birkaç tekrar Güneş/Ay Dönüşümlü Burun Nefesi ruhun dengesini tekrar sağlamak için şiddetle tavsiye edilir. Bu sadece nefes aldıktan sonra tutma egzersizi şeklinde yapılmalıdır, verdikten sonra tutma kısmı yapılmamalıdır. Dönüşümlü Burun Nefesi’ni uygularken, her bir nefes almayla birlikte aynı zamanda enerji “solumak” da önemlidir.

İyi akşamlar.
 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...