Jump to content

Karabasan Maceralarım


first

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

 

google da uzaylıları ararken bu siteyi buldum :) gece 2 den beri okuyorum şuanda saat 9:37 .az önce kayıt oldum ve bende yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

 

ilk karabasan deneyimim;

rahmetli babaannem bazen amcamın uykusunda bağırıp çağırdığını söylemişi.ve ona seslenmemiz durumunda düzeleceğini anlatmıştı.babaannem yatalakbiriydi Allah yerini cennet etsin... amcamlar yurt dışından tatile gelmişlerdi bize.ve gece yarı ben salonda tv seyrederken birden acı sesler duymaya başladım.çok korktum.amcamın sesiydi bu.hemen babaannemin odasına gittim.amcamın yanına gitmeye korktum önce.. babaannemde uyanmıştı.amcana seslen dedi. odanın kapısını açıp ürkek bir şekilde "amca" dedim sadece ve amcam derin bir nefes alıp "tamam yeğenim sağol" demişti.bunun karabasan olduğunuöğrenmiştim.ve birisi sana seslenirse seni kurtarabiliyordu.bunun ne olduğunu düşündüm ozaman ama cevap bulamamıştım.

 

yıllar sonra üniversiteye girdim.

 

Üniversitemin ilk yılıydı ve bir cemaat evinde kalıyordum.birgün sabah namazını kılıp yattık.aynı oda da 4 kişi kalıyorduk.uykuya dalmıştım ve bir an üzerimde bir enerji hissettim.sıcaktı ama bu sobanın verdiği bir sıcaklık gibi değildi.ne olduğunu anlayamadım .ellerim göğüslerimin üzerinde gözlerimi açtım.kalkmaya çalıştım ama kalkamadım.göğüslerime eller baskı yapıyordu.ve ellerimin yanlarda olduğunu farketinde büyük bir panik yaptım.göğüslerimdeki eller bana ait değildi...garip birşeyler olduğunu anlayınca çırpınmaya başladım .ben çırpınıp kalkmaya çalıştıkça bana yat ulen dercesine güç uyguluyor canımı acıtmaya başlamıştı.bağırmaya çalışıyordum.bir anda amcam aklıma geldi ve arkadaşlarımın sesimi duyup beni uyandırmaları için bağırmaya devam ettim.2 kişi uyanmıştı ve biri adımı söyledi.o anda üzerimdeki yük kalktı.ne oldu dediler.karabasan dedim.diğer arkadaş ister misiniz sırayla hepimizi gezsin dedi espiri olarak.ve yattık tekrar .5 dk olmadı o arkadaştan sesler gelmeye başladı.hemen adını söyledim.kıpkırmızı olmuştu.çok korkmuştu. ona da ilk kez olmuştu.iyi misin dedim.evet dedi.başka hiçbirşey demedi yattı.

 

korkudan uyumuyordum artık.gözlerimi hafif kapattığımda üzerime yaklaştığını hissediyordum.ve bir anda tekrar yüklendi bana.bu kez dua okudum kendi işimi kendim gördüm:) gitti...canımı yakmamıştı bu kez..

 

yaşadıklarımın heyecanı içindeydim.tekrar gelmesini istiyordum ama korkuyordum yinede.ve yaramaz misafir tekrar gelmişti.canımı yakmıyordu.yine üzerindeydi.kalkmak için çırpınmıyordum.bu kez hoşuma gitmişti.değişik bir duygu yaşamıştım.huzur vardı o an sanki.sanki benimle oynuyor gibiydi.sonra bunu fazla uzatmadan dua okudum yine ve gitti sağolsun :)

 

evde olanları anlattık herkese.diğer oda da kalan bir arkadaş çok dalga geçmişti bu durumla.ve o gece de ona gelmişti.arkadaşın söylediğine göre neredeyse karabasan kendisini öldürüyordu.ve evde yasaklandı bu tür konuşmalar.yaşansada bir daha anlatılmayacaktı.

 

bu yaşadıklarımdan sonra bunun bir bilinçaltı olmadığına kanaat getirdim kendimce.karşımdaki bir varlıktı.yaramazlık yapmayı seven bir varlık.ve onların çocuk cin olduklarını söylemişlerdi bazı bilir kişiler.

 

yeni bir üniversiteye geçince o şehirden ayrıldım. ve o ufaklığı özlemiştim gerçekten.çünkü sonraki ziyaretçiler o kadar uysal değildi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vay güzelmiş..benimde bi anım var anlatıcam :)

 

gece rüyamda 2 türbanlı kız gördüm ellerinde kuran vardı..kapının oraya süzülerek geldiler ve daha sonra benim odama geçtiler aynı şekilde..kim olduklarını merak ettiğim için yanlarına gittim ve yatağıma oturup onları izledim..sonra ikiside aynı anda bana baktılar..gözlerinin beyazı yoktu o anda çok korktum daha sonra kurandan tanımadığım bi sure okudular ve kalbim sıkışmaya başladı..daha sonra uyandım ama kurandan okudukları sure hala okunuyodu çok net şekilde duyuyodum..yataktan kalkmak istedim ama kalkamadım sanki biri beni zorla yatağa itiyodu..bağırmak istediğimde de sesim çıkmadı..ağlayamadım bile...2-3 gün uyumadım sonra..acayip korkmuştum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(first @ 28 09 2006, 10:14 ) 14213[/snapback]

bu yaşadıklarımdan sonra bunun bir bilinçaltı olmadığına kanaat getirdim kendimce.karşımdaki bir varlıktı.yaramazlık yapmayı seven bir varlık.ve onların çocuk cin olduklarını söylemişlerdi bazı bilir kişiler.
[/b]


bunun bir varlık olduğuna nasılda oldu bir anda inanıverdin.
yoksa araştırmalarından sonramı bu kanıya vardın.
ben araştırdım ve karabasanın bir varlık olmadığını öğrendim.
mantığım araştırmalarım üzerine çıkan bu bulguyu kabul etti.

KARABASAN,beynin uyanması ama bedenin uyanamamasıdır.astral seyahate geçiş dönemindeki korku anıdır.
o dönemde kişi korkar ve beyni uyanır ama beden hala uyumaktadır,beden kontrol dışıdır.
halk dilinde bu sahneye karabasan denir.

first,
bu bilgiye nasıl ulaştın yani onların bir varlık olduğuna.bizimle paylaşırsan memnun olurum. :wink:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim.

 

paylaşımın için teşekkürler ufuk kardeş.rüya gerçekten çok ilginçti.ve kuranda okunanların kuranda olmadığı? rüyanda mı anımsadın bunu ? hafızlığın var mı ufuk kardeş ? çok ilginç gerçekten kuranı açıp farklı şeylerin okunması..teşekkürler..

 

cancanan geçmiş olsun dileklerin için teşekkürler.bu varlıkları küçümsemiyorum ve yüceltmiyorum.farklı frekansta olan bizler gibi herhangi varlıklar.boyut değiştirme özellikleri güzel tabi :)

 

eftelya uyku hallerinden bahsetmişsin ama ben koltuğumda güzelce cipsimi yerken ve tv seyrederken hop diye üstüme atlayanda olmuştu ;) ve aynı yaşanan şeyler.ve kesinlikle kalbim yerinden fırlayacak kadar korkmuştum.bir okadar da canımı yakmıştı.görüntü yoktu kesinlikle.tv de herşey devam ediyordu.karşımda tvde film gözlerimin önündeydi.ekranıma mani olmadı sağolsun:) varlık bana görünmedi hiçbir şekilde ama vücudumdaki o enerjiyi ve özellikle ellerini hissetmemek mümkün değildi.

 

birisigözlerim kapalı olsa da açık olsa da göğüslerimi tuttuğunda bunu hissederim.herkes hisseder.göğüslerimin üzerinde eller oluyordu genelde. bu bana bir varlığın dokunduğunu gösterir.ve ben cinlere elbette inanıyorum burdaki birçok insan gibi.

 

ayrıca her seferinde enerji hissettiğimi şöylemiştim.

E=h.v formülüne bakarsak

E= enerji

h=plank sabiti

v= maddenin frekansı

maddenin frekansı ne kadarbüyükse enerjiside okadar büyüktür.ve cinlerin frekansları bizden farklı aynı zamanda çok büyüktür. bu yüzdenonları kendi suretleriyle göremeyiz.( diye düşünüyorum. kendi düşüncem tabi. )geçmişte çok kafa yormuştum bunlara.ve yorulmuştum artık.yıllardır yaşamıyorum bunları ayrıca.

 

uyanıkken de karabasanı birkaç kez yaşadığım için bu rüya ardından yaşanan canlı beyin ölü vucut hikayelerine inanmıyorum.

 

sevgiler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama sen bize karabasan ı anlatırken ,uyanıkken de oldu diye yazmadınki.

uyku anından bahsettin,ve bu bulguya karabasan dedin cin dedin.

bende öyle olmadığına dair duyumlarımı ve gözlemlerimi ifade ettim.

 

eğer bu durum uyku dışında da yaşanıyorsa,cin olduğu kesin ve net.

ama söylediğim gibi uyku esnasındaysa cin olmama ihtimali çok yüksek.

 

karabasan diye tabir ettiğimiz bu hadisede,vucudun kontrolü mümkün olmadığı gibi,sesinide duyuramama gibi bir probleminin olması lazım.vucut dilini kesinlikle kullanamassın.uyanık olan beyindir.

 

insanların geneli bunu böyle ifade ederki,bende bir çok kez aynı anlattığım durumda yaşadım bu olayı.

 

sen sesini duyurduğunu söylüyorsun,kafam karışıyor.yoksa ben eksik bir bilgiyemi sahibim. :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende sesini duyuramazsın diye biliyorum. Bu demek oluyorki farklı olaylarda olabiliyor.

irade dışı astral seyahate geçiş dönemi olsa, neden dalga geçen kişiler zaman kaybetmeden bu duruma maruz kalıyor. Buda mı bilnçaltının oynadığı bir tür oyun oluyor. :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet sesini duyurabiliyorsun.benim yaşadıklarımda ve yanımda yaşananlarda böyleydi diyim en azından.

tabi "ahmet kurtar beni" şeklinde birşey diyemiyorsun :) ıhh mıhh falan işte.yanındakiler bir terslik olduğunu anlıyorlar :)

 

bazılarının bilinçaltı olma ihtimalide olabilir tabiki.

 

askerden kardeşim gelmişti.yanımdaki yatakta yatıyordu.ben de gecenin bir vakti kucağımda küllük sigara tüttürüyordum.birden kardeşimden zorlanarak sesler çıkmaya başladı.başta geçici bir rüyadır dedim .2sn bekledim.baktım ki çocuk çırpınıyor hemen seslendim.aslında kardeşim olmasaydı biraz seyretmek isterdim :) piskopatlık demeyin bilim adına yapardık :p

 

kardeşime seslenince hemen pencereden biri girdi dedi.öyle bir panikle söyledi ki bir anda pencereye döndüm :) sinek bile giremezdi pencereden :)

 

tabi bu olay cin olayıda olabilir kardeşimin askerde yaşadığını bazı sıkıntılar ve korkularda olabilir.bilemiyorum..

 

ayrıca ses olayına amcamın sesini de örnek verirsek mahalle duymuştur o sesi.okadar bağırabileni hiç görmemiştim.

 

bu bağırma olayında ağzın kapalıysa ııııııııııı şeklinde küçük ses çıkarırsın . açıksa daha güzel sesler çıkarabiliyorsun . kimbilir belkide ağzını o kapatıyordur ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

korkutmayın beniiii :devil::devil:

 

 

şaka biyana da gerçekten geçmiş olsun arkadaşlar hiç bana karabasan gelmedi ama gelenleri çok duydum anlatıyolar arkadaşlarım falan tabi burdada biçok paylaşımları okudum allah kimsenin başına gelmesin ben zaten bu başımdakinden bıktım bide karabasanla uğraşamam :biggrin:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu olay en sık sırt üstü yatarken gerçekleşiyor.amcamda yüz üstü yatarken olmuştu.yan yatarken olduğuna şahit olmadım.ayrıca sağ yada sol tarafımıza yatarsak bunun olmayacağı konusunda bir fikirde verilmişti bana.yatarken ben sırt üstü yatarım genelde .sağ tarafınıza yatarsanız kalbiniz daha sağlıklı çalışır.sol tarafınıza yatarsanızda mideniz daha sağlıklı çalışır bilimsel açıklamalara göre.karabasan geliyorsa sağ yada sol omzunuza yatmayı deneyin.geldikten sonra tekrar gelmemesi için bunu yapardım ben işe yarardı.ayrıca gelmesi içinde teknik var ama gereksiz merağımız yüzünden başımıza geliyor birçok şey.merak etmeyin bunuda artık :) site de öyle şeyler merak ediliyor ki adamın aklı uçuyor valla :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla sen ne dediğini bilmiyorsun dostum.bir gece geliyor diyorsun,bir gündüz.

eğer bahsettiğin karabasan sa ki bundan çok eminsin,gündüz otururken geldiklerine dair hiç bir bilgi edinmedim bu güne kadar.

eğer ki bu yaşadıkların doğru ise bu başka birşey omalı,yanılıyormuyum.

 

durum böyle olunca pek inandırıcı gelmedi yazdıkların :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hımmmm. ilginçmiş. Yalnız bakın bende yeni bişey öğrendim. ben karabsan diye tabir edilen durumda ses çıkarabiliyorum. Tıpki first'ün dediği gibi anlamsız ama bir şeylerin ters gittiğini belirten sesler. zaten öyle olduğu zaman uyandırabiliyolar beni. Yurttada onu yaşayan herkes ses çıkarabiliyodu. ama sizler ses çıkarılmadığını duymuşsunuz. belkide çeşitleri vardır bu olayın :)

 

Paylaşım için teşekkürler first

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karabasan diye bir yaratık var arkadaşlar. Belki farklı isimleri de vardır. Karabasan cin değildir. Farklı bir yaratıktır.

Kardeşimin eşi hamile iken ona karabasan gelmişti. Ev de annem, babam, kardeşlerim hepimiz gördük onu. Hem de tam kardeşimin eşinni tarif ettiği şekilde idi. Ama yakalamak aklıma o an gelmedi malesef.

Yakalanıp tövbe ettirilirse bir daha gelmezmişl.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eftelya kardeş kimseye yalan borcum yok :) alaca karanlık kuşağı olayını yapıp zevk eğlenmek istesem bunu etrafımda çok daha güzel yapabilirim ;)

 

bilmediğin duymadığın şeylerin var olmadığına dair düşüncülerinde yanılabilirsin. bu tür olaylar zaten bilinmeyenlerdir.kimsenin elinde somut birşey yok.herkes yaşadığını paylaşıyor benim yaptığım gibi.karabasan gece gelecektir diye bir kaide yok.bu bahsi geçen olayın 3 harfliler tarafından olduğuna bir çoğumuz inanıyor.bu halde 3 harfliler gündüz mesai yapmıyor demek istiyorsun sanırım :)

 

ayrıca ihlamur arkadaşımızın anlattıkları ilgimi çekti gerçekten. ben yaşadığım karabasanlarda karşımda görünür bir varlık yoktu hiç.o gördüğünüz yine de 3 harfli olabilir.farklı bir şekle girip gelmiştir belkide.insan şeklinde değildi anlattıklarına göre. tarif edebilirsen sevinirim.

 

sevgiler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI
Karabasan diye bir yaratık var arkadaşlar. Belki farklı isimleri de vardır. Karabasan cin değildir. Farklı bir yaratıktır.
Kardeşimin eşi hamile iken ona karabasan gelmişti. Ev de annem, babam, kardeşlerim hepimiz gördük onu. Hem de tam kardeşimin eşinni tarif ettiği şekilde idi. Ama yakalamak aklıma o an gelmedi malesef.
Yakalanıp tövbe ettirilirse bir daha gelmezmişl.[/b]

Nasıl yani?? Karabasanın yakalanabildiğini ilk defa senden duyuyorum. Nasıl oluyormuş o biraz açarmısın??
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siteye henüz üye oldum !

 

Bu konu başlığı altındaki arkadaşların yazmış olduğu yazılara biraz göz gezdirdim hepsini okuyamadım ancak size bir kaç cümle yazmak istedim.

 

Karabasan diye bir şey yok arkadaşlar.

 

Bu olayların hepsi cinler ile ilgili.

 

Uyanık halde kımıldayamama vucudun kilitlenmesi

 

Ruyada korkutulma.

 

Uyku halinde düşer gibi olma

 

Sesin kesilmesi konuşamama

 

Vb durumlar cinlerin insana olan tesirleri müdehaleleridir.

 

Mevcut bilgilerimi sizinle paylaşmak isterim su an için vaktim yok ancak siteyi çok beğendiğimi ifade edeyim.

 

Şimdilik hoşçakalın..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siteyi beğenmene sevindim sende hoşgeldin...

Yanlız birşey dikatimi çekiyor. Bu konuda yorum yapan kişilerin geneli bunun cinlerle alakalı olduğunu düşünüyor. Halbuki bu bilimsel açıklama getiilmiş bir hadise. Niçin kimse konuyu bu şekilde ele almıyor merak ediyorum doğrusu....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(first @ 30 09 2006, 02:02 ) 14797[/snapback]

eftelya kardeş kimseye yalan borcum yok :) alaca karanlık kuşağı olayını yapıp zevk eğlenmek istesem bunu etrafımda çok daha güzel yapabilirim ;)

bilmediğin duymadığın şeylerin var olmadığına dair düşüncülerinde yanılabilirsin. bu tür olaylar zaten bilinmeyenlerdir.kimsenin elinde somut birşey yok.herkes yaşadığını paylaşıyor benim yaptığım gibi.karabasan gece gelecektir diye bir kaide yok.bu bahsi geçen olayın 3 harfliler tarafından olduğuna bir çoğumuz inanıyor.bu halde 3 harfliler gündüz mesai yapmıyor demek istiyorsun sanırım :)

ayrıca ihlamur arkadaşımızın anlattıkları ilgimi çekti gerçekten. ben yaşadığım karabasanlarda karşımda görünür bir varlık yoktu hiç.o gördüğünüz yine de 3 harfli olabilir.farklı bir şekle girip gelmiştir belkide.insan şeklinde değildi anlattıklarına göre. tarif edebilirsen sevinirim.

sevgiler
[/b]


yalan söylüyorsun demedim bu ağır bir suçlama dır.gözümle görmeden kimseye böyle bir yakıştırma yapmam.
yanlış anladın sanırım özür dilerim.

ben sadece karabasan diye bir varlık olayına inanmıyorum dedim.
tamam sen de bilimsel açıklamasına inanma ama o zaman ortada buluşalım cin dir diyelim :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(Nora @ 30 09 2006, 02:47 ) 14800[/snapback]

Nasıl yani?? Karabasanın yakalanabildiğini ilk defa senden duyuyorum. Nasıl oluyormuş o biraz açarmısın??
[/b]Ben yine yenileyeceğim

Karabasan diyebirşey yokkkkk!!!!!

Sevgili arkadaşlar basınıza gelen bu olayların sebebi cinlerdir.

Ihlamur arkadaşımızın bahsettiği olaydada baş kahraman cindir.

Ama arkadaşımızın ifade ettiği gibi yakalayınca tevbe ettirirsem gelmez gibi bir inanış elbette yok.Sadece hurafedir.

Cinler yaratılmışların en korkağı ve yalancılarıdır.

Ihlamur arkadaşımızın bahsettiği insanlara fiziki olarak görünmesi olayı ise maddeye geçtiği anda gözüme göründüğü andır; ki bu çok nadir yaptıklarıbir iştir.

Maddeye geçip insanoğluna görülme olaylarını genelde bayanlara karşı gerçekleştirirler.

Çünkü erkeğin gerek fiziksel gücü gerekse psikolojisi gereği insanoğlunun erkeklerinden korkarlar.(Yalnızca Maddeye geçme hususunda)Yoksa gece uyurken gelip sizi korkutma ve zarar verme isteklerine erkek dişi pek ayırmıyorlar.

Bu şekilde sorunları olan arkadaşlara bir kaç tavsiye yazacağım

Birincisi arkadaşlarınızla cin muhabbetleri yapmayınız.Unutmayınızki onlar bizimle yasayan ,genelinin inançsız olduğu ve çok kötü ahlaklı olduğu yaratıklar.

Onları düşünmeyiniz.Özellikle gece yatarken.Çünkü cinler kendi varlıklarının düşünüldüğünü hisseder.Ve şuda bir gerçekki böyle bir bela isterseniz basınıza mutlaka alırsınız!!

Ayetel kürsi,nas ,felak surelerini sürekli okumanızı tavsiye ederim(Müslüman arkadaşlar için önerdim kesinlikle burada herhangi başka bir inanç ile ilgili tartışmaya girmek istemediğim için müslüman olmayan arkadaşlar üzerinize alınmayınız)

Bu sorunu yasayan bayan arkadaşlar uykularında korkutulduğu sıkıştırıldığı anda mutlaka uyanmaya çalışsınlar.

Ancak erkek arkadaşlar mümkünse uyanmaya çalışmayınız.Bu söylediğimi bu sorunu yasayan arkadaşlar anlayacaktır.Uykunuzda sizi korkutmaya çalıştıklarında zarar vermeye çalıştıklarında onlara karşılık vermeye çalışınız.Unutmayın karşınızda yaratılmışların en korkağı var.

Uykunuzda uyandırılıp korkutulduğunuz an ,yani uyku halinden uyanık hale geldiğiniz anda hareket edemiyor durumda iseniz ALLAH demenizi tavsiye ederim.Sesiniz kısılsa bile mutlaka söylemeye çalışınız.ALLAH cc ismi onların yedi seceresini anında dağıtmaya yeterlidir.

Aşşağıya bir ayet yazacağım bu ayeti yattığınızda 3 kere söylemenizi siddetle tavsiye ederim.

Ve ilahikum ilahun vahid la ilahe illa huver rahmanur rahim.

Saygılarımla sevgiyle kalınız.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...