Jump to content

Bana yardım edebilir misiniz?


elantris

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Ben ara sıra cadılıkla ilgili konuları araştırdım hayatım boyunca ve yaşadığım bazı şeyler sonucunda bir gariplik olduğunun farkındaydım. Hiçbir zaman tam anlamıyla cesaret edemedim fakat şimdi burada bunu tam anlamıyla öğrenmeden peşini bırakmak istemiyorum.

Benim size anlatmak istediğim şey şu. Virüs salgınından öncesinde baykuş gördüm ve çok dikkatimi çekmişti evimin karşısındaki apartmanında. Daha sonra bu şey dünyayı kasıp kavurmaya başladı.. 1-1 gün önce de uyumak için yatağıma giderken baykuş sesi duydum, içim ürperdi. Üzerimde yoğun bir enerji hissediyorum bu aralar. Bugün bir arkadaşım mesaj attı, hanidir görmüyorum, konuşmuyoruz. Beni ay ışığı tablosu yaparken görmüş, yanımdaysa bir köpek ve bir de kedim varmış. Kedimi sevmeye çalışırken ısırmış sonra onlara bir kap su ve yemek koymuş. Ay beni hep çok etkileyen bir şey oldu ve şu birkaç gündür çok ilgiliyim bu tarz konulara..

Asıl sorunum ise şu noktada başlıyor.. Ben evde kaldığımdan beridir spor yapmaya başladım ve bugün spora başlamadan önce beni dinlendiren bir müzik açtım, üzerimde fazla bir enerji hissettim ve bunu hiçbir şey bilmiyor da olsam değerlendirmek, bunu bir yönde kullanmak istedim. Hekate'ye yakın hissettim kendimi ve müzikte gözlerimi kapatarak çeşitli hareketler yaptım. Bittiğindeyse 3 kere Hekate'ye mesaj gönderdim kendimce. Vücudumdaki karıncalanmayı hissettim ama iyi geldi. Sonra sporumu bitirdim. Ve odamdan dışarı çıktığımda annem hamsterımın öldüğünü söyledi. Sabah görmüştüm, hareket ediyordu. Ne oldu? Ben ona kötü bir şey yapmş olamam öyle değil mi? Bu tarz bir şeyi bilinçsizce yaptığım için yanlış yaptığım bir şey mi oldu? Hamsterım benim yüzümden ölmüş olamaz, öyle değil mi? Lütfen bana yardım edin..

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...