Jump to content

Doğum haritamla ilgili neler söyleyebilirsiniz ?


timeless

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, burası soruyu sormak için doğru yer mi bilmiyorum fakat gerçekten anlamlandırılmaya ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.

 

Horoskopumda kariyer hayatımla ilgili neler öngörülebilir acaba ?

Hayatımla ilgili büyük bir dönüm noktasının eşiğindeyim, önümüzdeki süreçte beni neler bekliyor ? Başka bir şehire gidip yeni bir dil öğrenmek istiyorum, bu iş hayatıma bir getiri sağlayabilir mi ? Hangi alanlarda çalışmak beni başarıya götürür ?

 

Bunların cevabını bulamazsam kimsenin yüzüne bile bakamayacak duruma düşeceğim artık. Lütfen bilen birileri bana yardımcı olabilir mi ? Çok sevinirim gerçekten..

 

Not: Doğum saatim net olmamakla birlikte tarihi 09/07/1996 16:50-17:00 arası. Rektifikasyon yapabilen varsa çok mutlu olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 Temmuz'da doğan bir yengeç burcu olarak,başkalarınınkilerle de olduğu gibi,hislerinle ustaca temas halindesin,bu da seni sempatik ve şefkatli yapıyor.

 

Empati ve sosyal yeteneklerin ikisinde de güçlü olduğunuz için,bir insan-odaklı kariyer size güzel uyabilir.Bunlar yasa,öğretim ve danışmanlık olabilir,başka kişilere yardım etmek üzerine kurulu bir kariyer çok tatmin edici olabilir.Alternatif olarak,hayal gücünüz ve yaratıcılığınız sanatlardaki bir kariyer için güzel uygun olabilir.İlham için,ikisi 9 temmuzda doğmuş olan,en iyi aktör Tom Hanks veya müzisyen Jack White'nin işine bakın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...