Jump to content

Atmosferde Görünmez Varlıklar


NizaL

Önerilen Mesajlar

Uzayda maddenin karşıtı olduğuna dair kanıt arayışına giren en önde gelen bilim insanları, yakın zamanlarda Dünyamızın atmosferinde daha önce bilinmeyen bazı “görünmez yaşam formları tespit ettiklerini iddia ettiler. Peki bu iddia yalnız olmadığımızı ve yabancı varlıklar tarafından ziyaret edildiğimizi kabul etmemiz gerektiğinin kanıtı olabilir mi?

 

http://i.hizliresim.com/WDkrVP.jpg

 

Dünya atmosferinde yaşayan ve hepimizi izleyen “görünmez varlıklar” tespit ettiklerini iddia eden bir optik, nükleer fizik ve enerji şirketi olan Thunder Energies başarılı bir şirkettir! Akademik kariyerini Harvard da tamamlayan İtalyan-Amerikan nükleer fizikçisi Dr. Ruggero Santilli, şirketi yöneten tartışmalı bir bilimadamdır.

 

Dr. Ruggero Santilli aslında pek çok bilim adamı tarafından “tartışmalı bir bilim adamı” olarak anılmaktadır. Ancak Einstein’ın kuramsal teorisi gibi sıklıkla kurulu düşünceyle çatışan “yeni bilim” e karşı bir komplo olarak çalışmalarının reddine damgasını vurmuştur.

 

Nükleer fizikçi, keşfin teorik anti-madde galaksilerinin, anti-maddesel kozmik ışınların ve anti-madde asteroitlerinin kanıtlarını keşfetmeye çalışmak için geliştirdiği Santilli Teleskop’u kullanarak yapılan keşfin ‘yanlışlıkla’ yapıldığını söylendi. Fakat araştırma ekibi, daha önce bilinmeyen görünmez mikro yaşam biçimlerinin, keşfedildikleri yer yüzünden Dünyamızı gizli bir gözlem altında tuttuklarından endişe ediyorlar.

 

http://i.hizliresim.com/Q2BgAv.jpg

 

Dr. Santilli, standart teleskopların dışbükey merceklerinin tam tersi olan bir konkav lens kullanıyor. Teleskopu halen bir marka ve patent bekliyor ancak Dr. Santilli bu teleskopun çıplak gözle görülemeyen yaşam formlarını gösterdiğine inanıyor – ancak üzücü bir şekilde Dr.Santilli’nin ana akım medya tarafından ne kadar olumsuz yorumlar aldığı konusuda şaşırtıcı değil.

 

http://i.hizliresim.com/Y6k5vA.jpg

 

Dr. Santilli son zamanlarda şunları söyledi:

“Bu Heyecan Verici Bir Keşif. Bu Varlıkların Ne Olduğunu Bilmiyoruz, Gözlerimiz, Dürbünlerimiz Veya Geleneksel Galileo Teleskoplarımız İçin Tamamen Görünmezler Ancak Bu Nesneler, Santilli Teleskopumuza Takılı Olan Kameralarda Tam Olarak Görülüyor.

“Medeniyetimizin Şafağından Beri, Bu Son Dakika Haberinin Başlangıcından Bu Yana İnsanlar, Orada Bulunan Her Şeyin Yalnızca Gözlerimizle Ve Optik Aletlerimizle Görebildiğimize İnanmaktadır.

 

“Bu Durum Şimdi Değişti Çünkü Artık Bağlantıyı Kurduk. Bu Gözlerimiz Ve Optik Aletlerimiz İçin Görünmez Ancak Yeni Geliştirdiğimiz Cihazlarla Tamamen Görülebiliyor, Bu Nedenle Algılanabilir Evren Anlayışımızın da Ötesinde Gelecekteki Gelişmeler Ve Keşfetme Olanaklarını Büyük Ölçüde Genişletiyoruz. Hayalimiz Şu An Bu. “dedi.

 

http://i.hizliresim.com/j63Y49.png

 

Dr. Santilli, teleskopa eklenmiş bir dijital kameranın parlak arka planında karanlık bir görüntü bırakan “en az iki tür” Görünmez Karasal Varlıklar (ITE) ve tersini yapan parlak ITE’leri tespit ettiğini iddia etti.

 

http://i.hizliresim.com/oV3zgQ.png

 

Dr. Santilli, American Journal of Modern Physics’te “Görünür Olmayan Karasal Varlıkların (ITE) Obka Objektifli Yeni Teleskoplarla Görünür Tespit” olarak yayınlanmıştır.Ancak şirketi YouTube’da yayınlayan videoda Dr Santilli, bulgularını daha ileri götürmüş bir halde dedi ki:

 

“Bu Varlıkların Hükümetimiz Tarafından Net Şekilde Tespit Edilip Ele Geçirilmesi ve Sorgulanması Gerekir Çünkü Bu Varlıklar Oldukça Hassas Sivil, Endüstriyel Ve Askeri Tesislerin Yakınlarında Onların Gözetimi Altında Görünüyor”

 

Şirketin başkanı Dr. George Gaines de araştırmayı destekliyor. Ve ekliyor.”Öğrendiğimiz Gerçek Şu ki Gördüğümüz Şeyler Başlangıçta Tahmin Ettiğimizden Daha Büyük. Şimdiye kadar Bizimle Olan Bilmediğimiz Bu Görünmez Varlıklar Standart Teleskoplarla Göremediğimiz Şeylerdi Ama Santilli Teleskopu, Daha Önce Hiç Görmediğimiz Bu Şeyleri Görmemizi Sağladı.”

 

http://i.hizliresim.com/vP5oEm.jpg

 

Kanatları ile vücudu aynı şekilde yaratılsa sinek yarım yada kısmen görünmez olurdu. Bu örnekteki gibi Santilli teleskopu olmadan kısmen görülen bazı varlıklar ve birçok atmosferik denizanası görüldüğü aslında olağandışı UFO raporlarında sınıflandırılmıştır, ancak belki de diğer gezegenlerin kendi güneş sistemi içinde veya dünya dışı uzayda bulunan dev gaz bulutlarının bulunması diğer potansiyel varlıkları Dünyamıza sürüklemiş olabilir.

 

Bigfoot kitabının yazarı cryptozoologist Ivan T. Sanderson, birçok UFO görüntülerini inceleyip aslında bunların son derece düşük vücud yoğunluklu hayvanlar olabileceğini doğal atmosferlerinin belirli gezegenler de dahil olmak üzere Jüpiter ya da Satürn olabileceğini. Bu varlıkların aslında uzaydan geldiğini ve üst atmosfer içinin yaşam şartlarına uygunluğu sebebi ile ikamet ettiklerini düşündüğünü belirtti.

 

http://i.hizliresim.com/r1MdQV.jpg

 

Bu teoriye inanan cryptozoologistler için de Dünya için yerel veya başka bir yerden gelen, yabancı olan çok kırılgan ve basit varlıklar mevcuttur. Eğer ikinci teori ile alakalı değilse, o zaman bu görülmez yada yada yarı görülen atmosferik denizanası benzeri varlıklar başka bir Güneş sistemi gezegeninin atmosferi kökenli olup Dünya’ya göç ettikleri sanılıyor, ama aynı zamanda onlar aslında uzaylı yaşam formları olup yerel bir gezegen olmadan bu alanı yıldızlararası gaz bulutları içinde gönderilmiş gibi düşünce ile uzayın içinde yüzmek yeteneğine sahip olabilecekleri gibi çılgın bir düşünce ortaya çıkıyor.

 

Ama ne yazık ki her karşılaşma tuhaf ve şaşırtıcı değildi. Saklanan ölümcül bazı karşılaşma örnekleride mevcut. Belki de atmosferik denizanası olabileceği bildirilen ilk olay cryptozoologist araştırmacı Robert Gardner tarafından incelendi. İki pilot ve 12 yolcusu ile ABD Ordusu Hava kuvvetlerine ait bir mürettebat uçağı San Diego, Kaliforniya’da bir askeri üsten havalandı zaman 1939 yazıydı. Uçak bir saat içinde bir yardım çağrısı göndermişti. Merkeze bu tehlike sinyalini gönderdikten sonra, uçak yolcuları ve mürettebatı ile San Diego askeri üssüne döndü. Ordu askerleri uçağın iç kapağını açınca pilotların ve 12 yolcunun öldüğünü görünce dehşete düştüler. Uçuşun diğer pilotu, hayatta kalan tek kişi oldu, ama birkaç dakika içinde uçaktan indikten sonra oda öldü. Ordudaki müfettişler ve adli tıp uzmanları ölü askerleri muayene ettiklerinde adamları tüm cildi üzerinde garip ve derin yanık izleri vardı, ama aslında uçakta uçuş sırasında bu tarz yanıcı etkiye sahip bir silah veya kargo yoktu. Yanıklar ufak ve küçüklü büyüklü daireler çeklindeydi, büyük bir basınçla deriye bastırmış gibi korkunç izler bırakmışlardı. Ayrıca tüm yolcuların olduğu kabinde ve pilot kabininde ,uçağın gövdesinde mermi çıkış noktaları ile doluydu, sanki uçağın içindeki insanlar telaş içinde görünmeyen bir düşmanı öldürmek istercesine kişisel silahları kullanmışlardı, çoğunun silahındaki mermilerin kullandığını müfettişler tarafından tespit edildi ve olay çözülemeyen bir dosya olarak gizli askeri belgeleri ile tozlu raflara kaldırıldı.

 

Alper Erdem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...