Jump to content

Önerilen Mesajlar

Soru- Bazı yeni çağ kehanetlerinde, geçiş anında insanların sadece % 10’unun hayatta kalacağı söyleniyor. Hayatta kalanlar üreyerek dünyayı doldurup onu yeniden düzene mi koyacaklar?

 

P’taah- Yerküre değişimleri harikuladedir! Çok korktuğunuz yanardağ patlamaları, depremler ve seller, sadece artan geçiş enerjisine yer açmak içindir. Bu yerkürenin hareket ettiğini ve kendini hazırladığını gösterir. Geçiş zamanında sandığınızdan daha fazla insan hayatta kalacak, işte bu yüzden o kadar çok insan dünyaya geliyor, onların yok olmak için geldiklerini mi sanıyorsunuz? Sözcükler o esrime dolu infilakı tarife yetmez. O zaman gezegen üzerindeki her bir atom ve molekül ışık saçacak. Geçiş gerçekleştiğinde varlıklar kafileler halinde en coşkulu övgü ilahilerini söylemek için gezegeninize gelecekler. Onlar başka dünyalardan gelen göremeyeceğiniz varlıklardır. (Sayfa: 235-255)

 

Soru- Evrenin güvenli bir yer olduğunu söylediniz, yerküre hareketleri başladığında kendimizi nasıl güvende hissedebiliriz?

 

P’taah- Deprem, dev dalgalar ve yanardağ patlamaları gezegeninizde şimdiden başlamış durumda. Bu kesinlikle korkulacak bir şey değil, kutlanması gereken bir şey! Tanrıçanın uzanıp gerinmesi, yenilenmesi, hazırlanmasıdır bu. Şimdi diyeceksiniz ki sellerde, depremlerde ölen insanlar ne olacak? Eğer gerçekten güçlü varlıklar olduğunuzu kalben biliyorsanız, ölüm diye bir şeyin olmadığını da bileceksiniz. Ölüm bir illüzyondur! Birçoğunuz büyük olaydan önce öleceğinizden ve dördüncü yoğunluk realitesini göremeyeceğinizden korkuyorsunuz. Pekala, onu kaçırmayacaksınız, size söz veriyorum. Eğer dengeye, değişim sevincine ve güvenlik bilgisine sahipseniz, ne tür afet olursa olsun o olay yerinde olmayacağınızı göreceksiniz.

 

Herkese merhaba,

 

Yukarıda vermiş olduğum alıntılar, 1991 yılında medyum aracılığıyla sorulan sorulara P'Taah tarafından verilmiş cevaplardır.

 

Yılın bu döneminde hemen hemen her gün farklı yerlerde yanardağlar aktif hale geçiyorlar.

 

Indonesia, Volcano Monte Sinabung in Sumatra.

Galápagos, Ecuador Volcano La Cumbre

Volcano Eruption in Papua New Guinea

Sakurajima yanardağı patladı... Kagoshima

VolcanKilaueaKapoho, Hawaii

Meksika'da bulunan Popocatépetl yanardağı faaliyete geçti...

 

Yazmış olduğum dünyanın farklı yerlerinde bulunan volkanlar bir ay gibi kısa bir sürede aktifleştiler. Bunun haricinde ise seller ülkemizde dahi olmak üzere dünya çapında olmaya devam ediyorlar.

 

Zaman yaklaşıyor.

 

Işık ve sevgiyle kalın.

 

 

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...