Jump to content

Altın Güneş Tedavisi


Moterda Olisya

Önerilen Mesajlar

Ne İşe Yarar Bu Tedavi ?

Öncelikle bu tedaviyi hem ayrı ayrı her çakranıza veya işleyen bağlantılı bir sistem olarak bütün çakralarınıza uygulayabilirsiniz. Bugün bahsedeceğimiz yöntem bağlantılı versiyonu olacak.

 

Group-Healing.jpg

 

- İlk ve en önemli faydası, çakraları hızlı bir biçimde hizalayacak olması, buna ilaveten boyut ayarlanmaları da eşlik edecek zaten.

- Çakralarınızın hizada olması demek, onların uyumlu ve birbirleri ile iletişimde olarak çalışmaları demektir. Bizim yaşadığımız birçok psikolojik ve fiziksel sorunların temelinde aslında bu çakra ve aura ddengesizlikleri bulunuyor. Bu çalışmalar düzenli bir biçimde yürütüldüğünde ciddi anlamda bir değişim hissedeceksiniz, belki de bakış tavrınız bile değişecek hayata. Bu olayı bir hotum gibi de düşünebilirsiniz. Musluktan çıkan su hortum sayesinde ilerler ve toprağa ulaşır. Ama eğer hortumun herhangi yerinde bir delik vs. varsa bu ya o suyun azalarak akmasına sebep olacaktır ya da hiç ulaşamamasına.

- Bir diğer olumlu katkısı ise; stres anlarında birbirlerine renk- enerji yardımı yapabilecek olmaları. Aynı hizada olacakları için bu akış gerçekleşecek. Eğer hizada olmasaydı stres veya olaylardan etkilenen çakralar kapanacak ve aradaki denge için diğer çakralar fazladan açılacaktı. Bu da başka bir sorun zinciri demek.

- Kısaca çakralarınızın ve dolayısı ile sizin mutlu, huzurlu ve uyumlu olmanız için bu çalışmayı yapmanız mühim.

 

ee8a710de94e211c2195f10abafdf420--healing-power-healing-hands.jpg

Peki, Nasıl Yapılıyor Bu Çalışma ?

Şimdi ilk yapmanız gereken topraklanmak ve bu tedaviye odaklanmak. Bir çok kişi nasıl topraklanacağını bilmiyor veya kendi yöntemlerini benimsiyor. Yine kendiniz araştırıp bulabilirsiniz ama şimdilik işinize şu tarz bir uygulama yarayacaktır;

http://www.gnoxis.com/topraklama-ve-enerjiyi-akitma-55973.html

 

Topraklandıktan ve kendinizi hazır hissettikten sonra gözlerinizi kapatın ve bunu başarcağınıza dair inancınızı toplayarak Altın Güneşi imgeleyin. İmajinasyon nedir veya nasıl yapılır bilmiyor musunuz? Sizi bir de şöyle alalım;

http://www.gnoxis.com/imajinasyon-teknikleri-4647.html

 

Altın Güneş tüm sıcaklığı ve şefkati ile parlıyor. Teninize yansıyan ışınlarını hissediyorsunuz ama yakıcı bir sıcaklıktan çok huzur verici bir tatlılığa dönüşüyor sizin için. Onu sevgiyle selamlıyor ve ışıklarının parlayarak etrafınızı sarmaya başladığını imajine ediyorsunuz. O saf ve huzur verici ışınlar şimdi etrafınızı sarıyor ve size yaklaşmak için izin istiyor. Derin bir nefes alarak onu içimize çekiyoruz, o güzel enerjiyi özümseyerek deneyimliyoruz bir de.

 

Burada bir süre bekleyin ve o ışıkla özleştiğinizin iyice üzerinde durun, unutmayın bütünleşiyorsunuz.

 

Şimdi tekrar Altın Güneşe odaklanın ve güneşinizin enerjisinden en az 7 cm eninde sağlam bir kurdele yaratın. Bu kurdeleyi yavaşça 7. çakranızdan geçirin ve menekşe morunun altın rengine dönüştüğünü imajine edin. Bu işlemi 1. çakramıza kadar aynen uygulayacağız. Bu esnada kafanızın içinde kalın ve nasıl rahat ediyorsanız öyle davranın. Kurdeleyi ellerinizle tutabilirsiniz, çakralarınızdan geçmesi için çekebilirsiniz veya sadece imajinasyon ile yapabilirsiniz. 1. çakrayıda altın rengine dönüştürdükten sonra enerjinin topraklanma kordonunuz boyunca dümdüz ilerlemesine izin verin ve gezegenin merkezine ulaştırın.

 

Kurdele merkeze ulaştığında yerçekiminin etkisi ile yukarıdan aşağıya dümdüz bir hale gelsin. Kurdelenin bağlı olduğu güneş çakranızdan başlayıp, dünyanın merkezine kadar uzanan o dümdüz yolu görrerek hissedin. Bu yukarıdan aşağıya dümdüz hizalanma, çakralarınız sıraya girerek kendi aralarında enerji ve bilgi aktarımı yapmalarını destek olacak. Ek olarakta hepsinin aynı boyutta, aynı biçimde ve tamamen dengeli kalmasını sağlayacaktır.

 

Bu altın kurdelenin çakralarınıza, en az bir dakika boyunca - ya da doğru olacağını hissediyorsnız daha uzun bir süre - şifa ve şimdiki zaman enerjisini aktarmasına izin verin. Tedavi sırasında altın enerjinin kalbinizden ellerinize, 1. çakranızdan da ayakalrınıza akmasını sağlayın. Bu kol ve bacak kanallarınızı temizleyecektir.

 

İşiniz bittiğinde altın güneşinize teşekkür edin, başınızın tepesini kapayın, auranızın tepesini kapayın ve eğer gitmak isterse altın enerjinin sizden süzülüp çıkmasına izin verin. Daha sonra aşağı eğilerek yere bir süre dokunun. Bu sayede fazla enerji sizden çıkacak, çıkmadığı durumlarda da endişelenmeyin. İhtiyacınız olduğu için kalıyordur. Dikleşin ve bitirin.

 

soul-chakra-above-head.jpg

 

##Notlar:

- Oturarak yaptığınız her meditasyon ve şifa seansı ardından bu uygulamayı yapmalısınız.

- Bu hizalama ve çakra besleme yöntemi akış ile dengeyi sağlayacaktır. Çakra sisteminizin sağlığını sürekli kılacak, böylece uzun çakra yorumlama ve tedavi gereksinimini ortadan kaldıracaktır.

- Altın Güneş Çakrası nedir ? ; http://www.gnoxis.com/ilahi-bir-depo-altin-gunes-cakrasi-63639.html#post923934

- Çok uzun yazmış olsam da aslında basit bir uygulama, yaptığınızda farkı anlayacaksınız.

- Karla McLaren'in Aura Ve Çakra Kullanma Kılavuzu kitabından alıntı yapılmış ve şahsi yorumlar ile düzenlenmiştir.

Manipura.jpg

#Not: Resim düzeni için üzgünüm, paylaştıktan sonra ufak bir değişime uğradı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...