Jump to content

İlahi Bir Depo: Altın Güneş Çakrası


Moterda Olisya

Önerilen Mesajlar

Nedir Bu Altın Güneş Çakrası?

Sekizinci Çakra olarakta geçen Altın Güneş Çakrası, auranın dışında ve tepesinde yer alan altın renkli bir güneşe benzeyen enerji merkezimizdir. Kök çakramız hariç diğer 6 çakramızdan bağımsız ( Tabii ki bir enerji akışı içerisindeler ama direk birbirleri ile etkili değiller. ) bağımsız aktivite gösterir. Bir çok kişi özel yeteneklere açılan kapı olarak görse de aslında temel görevi özel yeteneklerin toplandığı bir merkez olmak değil, Enerji kaynağı olarak insana destek çıkmaktır. Bu konuyu ilerleyen kısımlarda daha net anlayacaksınız.

 

fire-ball-1183867.jpg

 

Kısaca Görevleri:

- En temel görevi auramızın ve hayatımızın içinde yer alan enerjileri denetlemektir.

- Altın Güneş çakrası gerçek tüm gerçeklerinizi denetler. Bunların içinde sizin spritüel, duygusal ve zihinsel bedenleriniz, fiziksel bedeniniz, geçmişiniz, şimdiniz ve geleceğiniz yer alır.

- Sekizinci çakra beraber çalıştığı kök çakra gibi hiç bir salgı bezi ile bağlantılı değildir.

- Kök çakramız ile beraber çalışarak endokrin sisteminin kozmik regülatörü olarak görev yapar. Yine buna bağlı olarak birinci ve sekizinci çakralarımız endokrin sisteminin enerjik kitap destekleridir diyebiliriz.

- Sekizinci çakra birinci çakranın depoladığı ve ayarladığı nötr enerji ile salgı bezlerine kaynaklık eder. Eğer birinci çakra zarar görmüş ve biriken enerji sağlıklı bir biçimde sekizinci çakraya ulaşamamışsa çakra ve endokrin sistemimiz dengesizleşmeye başlar.

- Bu çakramızın bir diğer en önemli özelliği ise, enerjiyi temizlemek ve yönlendirmektir. Kendi enerjinizi tekrar kullanıma sunmak için önce eklerinden temizler. İmajlar, mesajlar ve sözleşmeler aracılığı ile topadığınız yabancı enerjileri de sınıflandırır. Eğer sorumluluk alır ve bedeninizin dışında topraklanmayı kabul ederseniz, yabancı enerjiyi tanır ve temizler.

1.jpg

 

#Bazı Ek Bilgiler:

Altın Güneşiniz spritüel gelişim sürecinizde sizin koruyucu meleğiniz veya yaşam koçunuz gibi davranır. Eğer ona dayanır ve güvenirsiniz size her zorlukta yardımcı olur. Sürekli olarak size temizlenmiş enerji sağlayarak her soruya cevap bulmanıza yardımcı olur. Altın güneş çakranız hem sizin enerji deponuz hem de enerji temizleyicinizdir. ( Ben kısaca tedarikçi diyorum bu çakra için whs ) Sağladığı enerji ile ne yapacağınız da yine sizin seçiminize bağlıdır, eğer öyle isterseniz size başkalarını incitmek için de destek çıkacaktır. ( Tabii bunun dönüşlerini ve yaptırımlarını da akılda tutmakta fayda var. )

golden-energy-orb-download-videohive-5806436-free-hunterae-com-5.jpg

 

Altın Güneş Enerjisi:

Altın Güneş enerjisi, rehber ruhlarımızın enerjisidir ve kişisel bir bütünlük taşır. Her birimiz için tanrı tarafından yaratılmış bir enerji deposudur. Enerjiyi bedenimize geri çağırdığımızda, ya da toprakladığımızda Altın Güneş çakramız çalışmaya başlar. Bir enerji arındırıcısı gibi çalışır. Altın Güneş çakrası bu iş için en uygun çakradır çünkü bedenin dışında yer alır. Eğer alt çakralar yabancı enerjiyi kendilerine çeker ve sonra bununla tıkanırlarsa büyük sorunlar oluşabilir. Bu çakra bizim dua bankamız, enerji temizleyicimiz ve çok yönlü arınma aracımızdır. Altın güneş çakrası diğer tüm çakraların çalışmasını sağlayan enerjidir. Altın Güneş tedavisini ( Bu tedavi yöntemini kısa bir süre içerisinde paylaşacağım. ) uyguladığımızda bu çakranın yüce amacına ulaşırız.

46275.jpg

 

Kapalı Veya Açık Sekizinci Çakra:

Altın Güneş çakrasını kapamak olanaksızdır. Bedenimizle bağlantılı olan çakralar güçlü ve güçsüz olduğumuz noktalara tepki vermek ile yükümlüdür. Bu şekilde büyür ve öğreniriz. Ancak Altın Güneş çakramız her daim elimizin altında olmalıdır. Sekizinci çakramızı görmezden gelebiliriz, ki öyle de yaparız, ama o ne zaman istersek oradadır. Altın güneşler daima açıktır.

bxbr.jpg

#Not: Karla McLaren'in Aura Ve Çakra Kullanma Kılavuzu kitabından alıntı yapılmış ve şahsi yorumlar ile düzenlenmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...