Jump to content

İyi ki doğdun Electronicalev !


Moterda Olisya

Önerilen Mesajlar

Umarım yeni yaşında kalbinden geçen tüm isteklerin gerçek olur ve hayallerini gerçekleştirebilirsin. Tabii arkadaşlığımızın da sürmesi dileklerimin arasında lakin bu tür şeyleri pek beceremeyen biri olarak anca bu kadar çıkıyor benden :D Doğum günün kutlu olsun benim umut dolu arkadaşım :)

 

barbie-birthday-cake-cool-cupcake-Favim.com-358327.jpg

 

Dileğini iyi seçmen ümidi ile, Hediyeni en geç yarın alacaksın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evrensel dark aesthetics kraliçesi rave party goth babe cici cici alev elektronik soundların müzisyeni güzelliğin babil tanrıçası rio de jenario mankeni mmm mmm yeaa alev alev kızıl haçlı satanic rahibe elbisesi ile antalya gecelerini ışıldatan kıvırcık dalgalı saçlarıyla rol model iyi ki doğan hep olan hep olacak olan a-a-a-a-aleve iyi yıllar mutlu yıllar iyi ki doğdun sarhujjj alev viskiyle kafayı buldun zihnimde astral seductive imgeleri doldurdun beni kötü yola soktun-BrEAkinG BaDd - slippery slopeun zirvesinde kendimden geçirdin iyi ki doğdun keep out tabelasıyla insanları korkuttun hep ol var ol hiçlikten gelen kapkara gözlerle fırtına gibi es tekrar tekrar mutlu yıllar ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kutlamayı hak eden bir gün ve o güne özgülenen güzel bir şahsiyet, iyi ki doğdun. Hayallerin planların umutların her daim diri olsun ve sen arzularından hiçbir zaman vaz geçme. Doğum günün kutlu olsun kahve ve sigaranın ilhamıyla bütünleşebilen özgür ruh :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...