Jump to content

Ekşi Sözlük'teki Gnoxis Maddesi


paganlaw

Önerilen Mesajlar

Adam buraya yazdıklarımızı görmüş,ve edit atmış ekşiye.Hala sitede olmalı.Eğer bunu okuyorsan mutlaka bana ulaş :D

 

Site eskiden hakikaten müthişmiş yalnız :D Neden eski üyelerin bu kadar şikayet ettiğini anladım.O gizli bölümü de çook merak ediyorum açıkçası ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sitenin son kuşak üyelerindenim, yani ne Gnoxis'in Gnoxis olduğunu biliyorum ne de başka bir şey. Sadece bir yöneticiye "Ehühelhlelüe göbeğe bak lan" diye mesaj atmak ve iyi kötü bir iki kişiyle ilgilenmek dışında yönetici kadrosundan kimseyi görmedim. Lakin arada bir sitenin eski konularına dikkat ederim, site hakkındaki söylentileri dinlerim ki bu bile sitenin nasıl bir potansiyel taşıdığını hissettirir. Muhtemelen yönetici kadrosu bana çok da olmasa da iyi gözle bakmıyordur, biraz arkadaş seçimim talihsiz olduğundan ve muhteşem toyluğumdan olsa gerek ciddiye alınmadığımı tahmin etmek güç değil. Biraz kibir diyebilirsiniz lakin, bu forumun geçmişte önemli insanlarıyla mutlaka tanışabileceğime inanıyordum.

 

Aklıma beni bu forumdan haberdar eden kızın forumdan şikayet etmesi geldi. Kendisi çok ahmakça, var olduğu bile belirsiz büyüleri topluyordu ve Gnoxis hakkında "Yöneticiler hep iyi büyüleri paylaşıyor, neymiş kötüye kullanabilirmişiz" tarzından şeyler söylüyordu. Şimdi gülüyorum işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef artık şöyle bir uğrayıp forum oyunlarına bir iki mesaj atıp çıkıyorum. Üyeleri üç temel kategoriye ayırdım... Az sayıdaki üstadlar (teorik bilgiden ibaret olmayanlar), orta halli meraklı bilgi sahibi üyeler (maksimumları teorikten ötesine geçemeyenler) ve her forumda var olan avam kesimi. Üstadların bazıları kitap çıkardı, siteye uğramıyorlar... Meraklı bilgi sahipleri, teorik bilgiden öteye gidemediler ve doygunluk en üst seviyeye ulaştıktan sonra motivasyonlarını azar azar yitirdiler. Avam kesimi de genellikle forum oyunlarında cirit atıp kamp ateşini canlı tutma eğilimindeler. Daha çok yazabilirim aslında, fakat telefondan şimdilik bu kadar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Gnoxis'e Giriş Hikayeleriniz

   Geçenlerde sevenla konuşurken konu arkadaş listenize ilk kimi eklediniz başlığına geldi. Orda Nora'yla mescalin'in birbirini ekleme hikayesi bizi çok etkiledi. Bi duygulandık yani; vay beee koskoca forumu kurmuşlar test ediyolar ilk denemeleri fln yapıyolar diye... Benim de aklımda iyi de forum kurulduktan sonra insanların nasıl haberi oldu, bu kadar bilgili ve seviyeli bir topluluk nasıl bir araya geldi diye bir soru oluştu...   Ben de affınıza sığınarak foruma giriş hikayelerinizi soruyorum

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Gnoxis Günlükleri ?

   Bu konu altında günlük yaşamtınızdan kesitlere yer veriyoruz . Ister bir fotoğraf,şarkı,durum,ruh hali (mood) ,bir çift sözünüzü paylaşın istersenizde buluşarak sanal geziler düzenleyin.  Herkese sevgilerimle iyi eğlenceler dilerim ?

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Gnoxis dilek ağacı

   http://www.grimme-institut.de/html/uploads/pics/zeit_gr.jpg     Lamba cini gibi hemen gerçekleştirmez bekleterek özleterek gerçeğe dönüştürür düşleri... Allahın hakkı 3 diye 3 le sınırlamaz dileklerimizi dileklerimizde düşlerimiz gibi sınırsız:)

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Gnoxis Chat

   Chat odasının geri dönme ihtimali yok mudur acaba hala ileitişimi kolaylaştıran bi olaydı eskiler bilir biz bu uygulamayı geri istiyoruz çok kesin konuşuldu önceden ama lütfennnnn:clapping:

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Gnoxis'te Birbirine Yakışan Çiftler......

   Evet sitemizde birbirine en çok yakışan çiftleri tahmin edelim...   bnce kata ve cruelty:rofl:

   , Yer: Forum Oyunları

×
×
 • Yeni Oluştur...