Jump to content

Astral Seyahat Tütsüsü ?


Aquos

Önerilen Mesajlar

Merhabalar

 

Link konusunu kural dışı olabileceği sebebiyle eklemedim. Bazı okült alışveriş sitelerinde "astral seyahat tütsüsü" adında tütsüler satılıyor.

 

6XaMOW.jpg

 

Bu tür tütsülerden alıp deneyenler oldu mu acaba ? Tabiki de amacım iki ot yakıp şak diye astral aleme geçebilmek değil, sadece deneyimi kolaylaştırmak vs. açıdan işe yarayıp yaramadıklarını merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 parts Sandalwood (Sandal Ağacı)

3 parts Benzoin (Aselbent)

1 part Mugwort (Pelin)

1 part Dittany of Crete (Türkçe'sini bulamadım naneye benzer bir bitki)

 

Google'da direk olarak arattığımda yukarıdaki tarifi buldum. Julis'un da dediği gibi tamamı rahatlatıcı amaçlı kullanılan bitkiler.

 

Sandal ağacı direk olarak dinginlik veren ve olumsuz duyguları baskılayan bir bitkidir. Aselbent rahatlık verici olarak zaten tütsülerde kullanılır. Pelin vücudu gevşeten bir yapıya sahiptir, eski zamanlarda özellikle kadınlar adet kanama ve ağrılarını hafifletmek için kullanırlarmış. Son bitki ise vizyonlar ve trans durumları ile ilişkili.

 

Haliyle tamamen vücudu ve zihni gevşeten tütsülerdir. Yardımı dokunacaktır kanımca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Astral seyahat

   Astral seyahat yapmak istiyorum.  Hiç bir deneyimim yok. Oturduğum  şehirde veya yakınlarında bir uzman arıyorum bana yardımcı olabilecek. Balıkesir'de ikamet ediyorum. Kendi başınma yapabilirmiyim bilmiyorum. Yardım edebileseniz çok tşk ederim 

   , Yer: Astral Seyahat

  • İŞARETLEME VE LANET TÜTSÜSÜ

   dr.snake'in voodo büyüleri kitabının bir bölümüde işaretleme yada lanet tütsüleri yakın diyor peki bu işaretleme ve lanet tütsüsünü nasıl yapabilirim yada  nasıl elde edebilirim bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi ?

   , Yer: Maji ve Türleri

  • Rüya, Uyku Felci ve Astral? Ben Ne Yaşadım?

   Herkese Merhaba! Fazlasıyla yorgun olduğum bir zaman dilimindeyken gece vakti her şeyi boş vermiş bir kafayla kendimi yatağa atmış ve neredeyse hiç vakit geçirmeden o anda uykuya dalmıştım. Bir süre sonra (belki 1-2 saat) sadece sesler duymaya başladım. Ya da ses demeyelim şöyle düşünün; rüya gördüğünüz zaman bir görüntü olur, ben hiçbir görüntü görmeden rüyanın içeriğini duyuyor gibiydim yani senaryosu kafamda ama görüntüsü yok. Hala uyku halindeyken bu durum beni rahatsız etti ve kendi ke

   , Yer: Deneyimler

  • İsteğim Dışı Yaşadığım Astral Seyahatimsi ''Olaylar''

   Merhaba güzel insanlar! Ben Meredith Vasilissa  Sizleri benim için büyük önem arz eden bir konuyu danışmak için davet ediyorum.. Konu şu ; Yaklaşık 6 yıl kadar önce başlayan korku dolu uykudan uyanışlarım.  Baştan belirtmek isterim ki gördüklerim kesinlikle kabus ,rüya vs. değil. Uzatmadan anlatmaya başlıyorum. Her gece yaptığım gibi uyumak için yatağıma yöneliyorum, uykuya dalmama ramak kala yavaş yavaş sesler yükselmeye başlıyor. ( Saat sesi, cızırtılar, sokaktan gelen sesler )

   , Yer: Deneyimler

  • Astral Seyahat Yapamama Sorunsalı

   Değerli Gnoxis Forumu kullanıcıları,       Size bir sorunumu paylaşmak istiyorum. Uzun zaman önce duyduğum ve başka insanların deneyimlerini okuduktan sonra da oldukça etkilenmiş olduğum astral seyahat deneyimini gerçeği söylemek gerekirse hiç gerçekleştiremedim. Hani belki astral seyahattekine yakın bir şuur seviyesine geçmişimdir ama yaptım desem açıkçası yalan olur. Astral seyahat yapmaktan hiçbir zaman korkmadım ve nasıl yapabileceğim konusunda da birçok yazı okudum ve onlarca taktik de

   , Yer: Deneyimler

×
×
 • Yeni Oluştur...