Jump to content

Ayahuasca çayi hakkinda bilinmeyenler (şaman'nin iksiri ruhun asmasi)


jingamin

Önerilen Mesajlar

Belkide hayatım boyunca en çok incelediğim araştırdığım ve çokca deneyimlediğim bir konuyu sizlerle paylaşıyorum bugün malesef en güzide forum sitelerinde bile eline kalemi alan karalamış kendince aslı astarı olmayan şeylerle

''Ayahuasca zehirli bir bitki türüdür ''

 

konunun bir tanesinde bu cümle geçiyor ne yazık ki ama Ayahuasca zehirli bir bitki değildir çünkü Ayahuasca bir bitki değildir Ayahuasca bir formüldür bu yüzden bu kadar saçma benzeri cümleleri dikkate almayın yeri gelmişken söylim ayahuasca formülüde zehirli değildir. Ülkede en çok deneyimleyen biri olduğumu düşünerekden söylüyorum zehirli olsa çoktan ölürdüm yada zehirle alakalı bir reaksiyon görürdüm ama görmedim. Bir başka saçma cümlemize gelelim bu da ülkemiz sitelerindeki konulardan bir başka saçma cümle

 

''Yasal Bir Uyuşturucu: Ayahuasca Çayı''

 

Ayahuasca bir uyuşturucu değildir bir şeye uyuşturucu demek için öncelikle uyşturucu nedir ne değildir bu sorulara cevap vermek gereklidir mesela Ayahuasca asla bir eroin olamaz bu kadar lanet birşeyle kiliselerde ve belli başlı özel yerlerde kullanılan bu formül bir tutulur mu elbette hayır.

 

Bir başka konuda nette dolaşan formüller malesef %99'u hikayedir. Yine 4 farklı ayahuasca deneyimleyen biri olarak yazıyorum size..

 

Akasya ağacıyla, kargı kamışıyla bir ayahuasca elde edemezsiniz çünkü ülkemizdeki akasya ağaçlarının tamamı bu formüle yatkın değil. Kargı kamışıyla bu iş olmaz diyorum çünkü dmt bu bitkide çok çok azdır ve çok fazla kamış kullanmanız gerekir bu da sizi çok olumsuz etkiler hatta ölebilirsiniz bile çünkü kargı kamışı zehirli bir bitkidir. Bu kadar fazla doz mutlaka zarar verir.

 

Kısaca her dmt içeren bitkiyi yazmışlar formül diye önemli olan içerdiği miktardır ülkemiz saksılarında bolca olan buz çiçeğinde bile dmt vardır kime ne faydası var?!

 

Şunuda yeri gelmişken söylemekde fayda var ülkemiz bitkileriyle bu formül oluşturulamaz bitkilerinde çoğu getirtseniz bile ülkemizde yaşamaz tabi benim gibi yaşatmakda ayrı bir sanattır bu yüzden sizin için imkansız demiyorum. Yine altını çiziyorum netteki formüllerin hepsi sahte uydurma yalan yanlış formüllerdir. Kendinize zarar verebilirsiniz yada boşa vaktinizi harcayabilirsiniz.

 

Peki nedir bu Ayahuasca?

 

Ayahuasca içerek alındığında mistik zevk ve ruhani tecrübelere neden olup zihin açıcı, algı değiştirici, diğer alemlerle iletişim kurucu tesirlere yol açıyor.

 

Bu maddenin 'yuvası' epifiz beziyse de kimileri tarafından kalp gözü, gönül gözü veya üçüncü göz olarak adlandırılıyor.

 

KIZILDERİLİLER YÜZYILLARDIR KULLANIYOR

 

Bu çay, Peru Amazonları'ndaki Conibo kızılderileri başta olmak üzere, Güney Amerika'nın farklı bölgelerindeki şamanist kabilelerce yüzyıllardır hastaların tedavisinde kutsal bir iksir olarak kullanılıyor.

 

Ayahuasca çayı üçüncü gözü açıp kişiye mistik aydınlatma sağlıyor.

 

Şimdi size tavsiye vermek isterdim ''sodium floridden, çeşme suyundan yani kireçden'' uzak durun diye ama malesef etrafımız sarıldı ellerimiz yukarıya çünkü tükettiğiniz hazır gıdaların %90'ı kireç ve floridin görevini fazlasıyla üstleniyor bu yüzden hiçbir tavsiyede bulunmuyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu zamana kadar ruh-ölüm-varoluş-3. göz ve Ayahuasca iksirini en doğru, en tutarlı olarak instada shamanin.gunlugu adındaki sayfadan dinledim. Parapsikolojik anlamda çok bilgili ve herkesin sorusuna çok tatmin edici cevaplar veriyor. Ayahuascanın daha anlatılmayan gizli yönlerini dinlediğimde şok olmuştum birde ayahuasca belli bir tekamül kazanmadan içilmemeli ama millet tam tersini yapıyor tekamül kazanmak için içiyor kesinlikle herşeyi ters anlayan ters yapan bir milletiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...