Jump to content

Veda...


kizginkuzgun

Önerilen Mesajlar

Uzun zamandır düşünüyordum veda etmeyi. Zaten bir süredir de eğlencelik şeylerden başkasını paylaşmıyordum. Son zamanlarda görüşlerim çok değişti. Basit anlatımla, ölçüp biçemediğimiz şeylere artık inanamıyorum. Yaşadığım, yaşadığımız şeylerin metafizik bir anlamı olduğunu düşünmüyorum artık. Böyle olunca da buraya katabileceğim pek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Yazdıklarıma, yazdıklarınıza saygım sonsuz. Paylaşmak her zaman iyidir sebebini sormam, hissetmeniz yeterlidir benim için. Başkasının düşüncelerini sorgulamak anlamsız bana göre. Herkes yaşadığını bilir ve kendince ifade eder.

 

Bugün saat tam 0:00 da artık bir üye olarak aranızda bulunmayacağım. Belki ziyaretçi olarak ara sıra bakarım. Senelerin alışkanlığı var sonuçta :) Konuşup, sohbet ettiğimiz, belki de zaman zaman zıt gittiğimiz herkese ayırdıkları değerli zamanları için çok teşekkür ederim.

 

Bu son başlığımı hem ileride benim gibi inançlarını kaybetmiş birisi bu güzel forumu terk etmek isterse kullansın hem de biraz arkamda son bir iz bırakayım diye açıyorum.

 

Hoşça kalın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vay be kizginkuzgun hic sevmezdik birbirimizi ( sen beni daha cok sevmezdin ) :) sonradan birbirimizin gonlunu aldik ama sarki armagan etmeler hafiften dokundurmalar falan derken.. vedalarda sozu kisa kesmek gerekir ki hem gidenin hemde kalanin isi zorlasmasin..

 

Hayatinda basarilar dostum, aradigin cevaplari bulman dilegiyle..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkes yaşadığını bilir ve kendince ifade eder.. güzel söylemiş. bunu anlayamamış nice insan bu işlerle uğraşıp bir yerlere geleceğini sanarak çırpınıyor. Akılları sıra farklılar ama binlerce duvarla örülü zihinleri.

 

Yolun açık olsun kuzgun. Bazen değişimin en büyük başlangıcı sıradan olduğunu fark etmektir. Sıradanlık büyük bir bilinç uyanmasına sebep olur. Belkide senin hikayen şimdi başlıyordur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunu anlayamamış nice insan bu işlerle uğraşıp bir yerlere geleceğini sanarak çırpınıyor. Akılları sıra farklılar ama binlerce duvarla örülü zihinleri.

 

Yolun açık olsun kuzgun. Bazen değişimin en büyük başlangıcı sıradan olduğunu fark etmektir. Sıradanlık büyük bir bilinç uyanmasına sebep olur. Belkide senin hikayen şimdi başlıyordur..

 

Hayır sevgili laikha . Ne istediğini gerçekten bilmeyenler bu çırpınışlardan bir sonuç alamıyor . Kendilerini hakiki bir ruhsal bilgelik yoluna adayanlar ise marjinallik havası taşımıyor zaten . Mükemmelliğin kusurlu bir davranış olduğuna hem fikiriz . Lakin sıradan olamayacak kadar özgün olduğumuzun da bilincinde olmalıyız ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Stardust'a hüzünlü veda

   Uzayda 5.6 milyarkm yol katederek kuyruklu yıldızları izleyen Stardust keşif aracı görevini tamamladı.   http://media1.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/Sections-StoryLevel/NTV%20Bilim/Uzay/2011/110325-stardustuzay.hlarge.jpg   Amerikan Ulusal Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA), kuyruklu yıldızları izleyen uzay aracı Stardust'ın (Yıldız Tozu) 12 yıllık kariyerini sonlandırmaya karar verdi. Stardust, uzayın derinliklerinde karanlığa gömüldü.   Asıl misyonunu 2006'da Dünya'ya

   , Yer: Uzay ve Gizemleri

  • Veda Albümü - Sting In The Tail

   http://www.pasifagresif.com/wp-content/uploads/scorpions_kapak_1.jpg Scorpions, benzerlerine zor rastlanır derecede başarılı müzikal kariyerini "Sting In The Tail" adını taşıyan bu albümle noktalıyor. Grup kariyerinde sadece bir kez (" Eye II Eye " ) hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı, geri kalan zamanlar ise grup için kalplerde geçti. Sting In The Tail, Scorpions'ın 80li ve 90lı yıllarda kaydettiği albümlerin soundunu taşıyor. Modern olma ya da hit çıkarma çabası yok. Hoş o yıllarda yap

   , Yer: Rock / Metal

  • Atatürk’ün Hayat Hikayesi “Veda” İle Beyazperdede…

   http://www.otekisinema.com/wp-content/uploads/2010/01/19472_254097323691_254029273691_3386316_320604_n.jpg     Selanik’te çocukluktan başlayan arkadaşlık önce silah arkadaşlığına sonrasında cumhuriyetle birlikte aynı ideallerin peşinde yürüyen yarım asırlık dostluğa ve ölene kadar süren kardeşliğe dönüştü… Atatürk ve Salih Bozok… “Veda” Salih Bozok’un anlatımıyla, bu dostluğun, Atatürk’ün hayatının dönüm noktalarının, vatanı kurtarmak için ölüme meydan okuyan bir kuşağın komutanının hikayes

   , Yer: Filmler

  • Bu Bir Veda Mektubudur!....

   Bu Bir Veda Mektubudur!...   Ardı olmayacak bu sözlerimin, devamı olmayacak okuyacaklarınızın… bir başlangıç değil bu vedanın amacı, yeni bir yol değil…   Belki unutulur bu sözler, söylenmez bir daha kimseye…   Belki!...   “Belki”ler olmasın artık, “keşke”ler, “acaba”lar…   İçinde hiç veda sözcüğü olmayacak bu yazının, “elveda”, “hoşça kal” geçmeyecek…   Sadece bir defa okunacak yazılanalar, söylenenler sadece tek sefere mahsus olacak…   Çok düşünülmeden yazıldı bu sözler, aklıma ilk gele

   , Yer: Not Defteri

  • Bu Şairin Veda Busesidir...

   Bu Şairin Veda Busesidir   Gece!..   Dışarıda rüzgar, içerisi sıcak, havada tek bir bulut dahi yok!... Artık yanmıyor canım, aslında hiç yanmamıştı da. Ben yanmasını istemiştim sadece, canımın yanmasını özlemişim galiba!.. Sadist miyim bilmiyorum ama insan özlüyor bazen böyle şeyleri. Ne de olsa söylemiş şair; “.. haklı kılan acılardır birazda…”     Bugün günlerden Cuma.. kim tarafından konulduğu belli olmayan bir düzende, bir haftanın son günü.. ne acayip bir haftaydı bu hafta….   Geçen gün

   , Yer: Not Defteri

×
×
 • Yeni Oluştur...