Jump to content

Veda...


kizginkuzgun

Önerilen Mesajlar

Uzun zamandır düşünüyordum veda etmeyi. Zaten bir süredir de eğlencelik şeylerden başkasını paylaşmıyordum. Son zamanlarda görüşlerim çok değişti. Basit anlatımla, ölçüp biçemediğimiz şeylere artık inanamıyorum. Yaşadığım, yaşadığımız şeylerin metafizik bir anlamı olduğunu düşünmüyorum artık. Böyle olunca da buraya katabileceğim pek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Yazdıklarıma, yazdıklarınıza saygım sonsuz. Paylaşmak her zaman iyidir sebebini sormam, hissetmeniz yeterlidir benim için. Başkasının düşüncelerini sorgulamak anlamsız bana göre. Herkes yaşadığını bilir ve kendince ifade eder.

 

Bugün saat tam 0:00 da artık bir üye olarak aranızda bulunmayacağım. Belki ziyaretçi olarak ara sıra bakarım. Senelerin alışkanlığı var sonuçta :) Konuşup, sohbet ettiğimiz, belki de zaman zaman zıt gittiğimiz herkese ayırdıkları değerli zamanları için çok teşekkür ederim.

 

Bu son başlığımı hem ileride benim gibi inançlarını kaybetmiş birisi bu güzel forumu terk etmek isterse kullansın hem de biraz arkamda son bir iz bırakayım diye açıyorum.

 

Hoşça kalın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vay be kizginkuzgun hic sevmezdik birbirimizi ( sen beni daha cok sevmezdin ) :) sonradan birbirimizin gonlunu aldik ama sarki armagan etmeler hafiften dokundurmalar falan derken.. vedalarda sozu kisa kesmek gerekir ki hem gidenin hemde kalanin isi zorlasmasin..

 

Hayatinda basarilar dostum, aradigin cevaplari bulman dilegiyle..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkes yaşadığını bilir ve kendince ifade eder.. güzel söylemiş. bunu anlayamamış nice insan bu işlerle uğraşıp bir yerlere geleceğini sanarak çırpınıyor. Akılları sıra farklılar ama binlerce duvarla örülü zihinleri.

 

Yolun açık olsun kuzgun. Bazen değişimin en büyük başlangıcı sıradan olduğunu fark etmektir. Sıradanlık büyük bir bilinç uyanmasına sebep olur. Belkide senin hikayen şimdi başlıyordur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunu anlayamamış nice insan bu işlerle uğraşıp bir yerlere geleceğini sanarak çırpınıyor. Akılları sıra farklılar ama binlerce duvarla örülü zihinleri.

 

Yolun açık olsun kuzgun. Bazen değişimin en büyük başlangıcı sıradan olduğunu fark etmektir. Sıradanlık büyük bir bilinç uyanmasına sebep olur. Belkide senin hikayen şimdi başlıyordur..

 

Hayır sevgili laikha . Ne istediğini gerçekten bilmeyenler bu çırpınışlardan bir sonuç alamıyor . Kendilerini hakiki bir ruhsal bilgelik yoluna adayanlar ise marjinallik havası taşımıyor zaten . Mükemmelliğin kusurlu bir davranış olduğuna hem fikiriz . Lakin sıradan olamayacak kadar özgün olduğumuzun da bilincinde olmalıyız ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...