Jump to content

Gölge şeklinde varlık


proxy

Önerilen Mesajlar

2 gün önce evde herzamanki gibi tv seyrediyoruz akşam evdeki ışıklarda yanıp sönmeler olmaya başladı. Bu yanıp sönmeler bana garip geldi çünkü voltaj düşmesi şeklinde değildi.

Yani voltaj düştüğünde ışık yavaşça sönermiş gibi olur azalır ve sonra tekrar gelir.

Fakat ışıklar sanki önünden birşey geçiyormuş gibi çok kısa süreli sönüyordu.

Bu arada bunu gören sadece ben değilim.

Ben fazla üstünde durmadım elektrik kesintisi falandır dedim.

Biraz geç saatte yattım üstümü ince bir örtüyle örttüm fazla sıcak olmasın diye. Tam uyumamıştım bacağıma bişey sürtündü fakat odada ne bir ses ne başka bişey vardı. İrkildim resmen bişey bildiğiniz bacağıma sürtündü hemen başımı çevirip baktım.

Çok büyük bir gölge gördüm bir şekli yoktu sadece şekil olarak bir gölgeydi. Benim onu gördüğümü hissetti ve çok hızlı şekilde kaçtı resmen bir saniyede uzaklaştı.

Ben bu tarz varlıklardan korkmuyorum fakat evde dolaşması irkilmeme rahatsız olmama neden oluyor.

Bu tarz varlıkların eve girememesi için kullanabileceğim bişeyler olmalı yani gerçekten işe yarayan bir koruma varmı ?

Birde merak ettiğim bu gölge şeklindeki varlık hakkında nasıl bilgi edinebilirim bu tarz varlıkların ne olduğunu bulabileceğimiz bir kaynak varmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Günlük hayatın olağan akışında kesintiler yaratan böylesi anlık 'olağandışılıkları' olası bir paranormal etkinliğe yorumlamak, paranormal araştırmacıların bile mümkün oldukça en sona attıkları ihtimallerdir. Sizin de böylesi beklenmedik anlık değişimlere daha gündelik ve makbul açıklamalarla yaklaşmanızı öneriyorum öncelikle.

 

Her şeyden önce, gün içerisinde sürdürdüğümüz ve değişen çağın koşullarınca sürekli hız kazanan hayat içerisinde yaşadığımız yorucu tempo, özellikle bu temponun birdenbire kesildiği dinlenme anlarında pek de maddi açıklaması olmayan yanılgılar yaşamamıza neden oluyor.Termal havuzdan çıkıp buz gibi suya dalış yapmak gibi bir sendrom yaşıyoruz adeta...

 

Ayrıca günümüzde evlerdeki elektronik cihazlardaki artış, ortaya çıkan elektromanyetik alan yoğunluğundan ötürü algılarda yanılmalara ve hatta sürekli maruz kalındığında ise halüsinasyon derecesinde sanrılara neden olabilmektedir. Anlık ürpermeler, fısıltı veya çınlama şeklinde kısa süreli duyumların oluşması, odak dışında kalan köşelerde birşeylerin hareket ettiği izlenimine kapılmak ve hatta sizin de tecrübe ettiğiniz üzere, bizzat odaklanmış olduğunuz alan içerisinde karartı niteliğinde 'varlıkların' gözlemlenmesi gibi...

 

Bu yüzden ani ve kesin teşhisler koymadan önce varolanı bir netliğe kavuşturmayı deneyin. Benzer bir olayın tekrar tekrar gözlemlenmesi halinde bazı notlar alın. Tam olarak ne olduğu, ne kadar sürdüğü, nerede ve nasıl ortaya çıktığı, günün hangi anlarında gerçekleştiği ve hepsinden önemlisi, sizin o gün içerisindeki temponuzu -yazılı olarak da olsa- kayda alın.

 

Fakat bunun bir paranormal etkinlik olduğu yönünde ısrarla şüphe taşıyorsanız, evde arındırma işlemi yapmanız geçici bir çözüm sunacaktır. Sitede arındırma işlemleri ile ilgili bölümlerin mevcut olduğuna inanıyorum. Küçük bir arama yaparak ulaşabileceğinizi umuyorum. Yapabiliyorsanız kendiniz yapın, çünkü ortamın doğasını ve geleneğini bilen sizsiniz. Kendinize güvenemediğiniz taktirde konuya hakim birisinden yardım isteyin. Kafanızı meşgul eden farklı sorularda yeniden forumdan destek isteyebilirsiniz.

 

İyi şanslar ve güçlü kalmanız dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.gnoxis.com/evi-kutsama-ritueli-koruma-ve-arindirma-45392.html

http://www.gnoxis.com/evinizi-koruma-43031.html

http://www.gnoxis.com/negatif-enerjileri-temizlemek-arindirmak-51086.html

başlıklar işinizi görür , ayrıca benim açtığım bir konu vardı ama linki bulamadım .. evinizi negatif enerjilerden arındırabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında biz bilmesek ve fark etmesek de . Yaşadığımız ev ortamı , insanların ortak kamuya ait yaşam alanları ve hatta kendi enerji bedenlerimizde dahi birçok varlık yaşayabiliyor .Yaydığımız birtakım enerjiler bazılarını rahatsız ediyor , bazılarını cezbediyor . Sonuçta etki-tepki mekanizması işliyor . Kendi içinde varlıklara yönelik yoğun bir korku enerjisi taşıyorsan önce bundan arınmanı ve yüzleşmeni tavsiye ederim. Yani demeye çalıştığım öncelikle varsa eğer kendi negatif enerjilerini düzene sokman . Ruhsal korunmaya dair birçok kitaba bakarsan eğer görürsün ki . Korku ,saplantı , denetimsiz hezeyanlar ve istekler , Hiperseksüalite , alkolizm ve uyuşturucu bağımlılığı . Yıkıcı duygular ile yapılan enerjisel çalışmalar falan. Negatif varlık deneyimlerine sebep olabiliyor . Bende içlerindeki birkaç sebepten dolayı tecrübe ettim yazık ki ...

 

Sadece evi arındırma ve defetme çalışmaları verilmiş ki . Farkındalık olsun diye kendi tecrübe ve bilgilerimi de kısaca paylaşayayım dedim . Bu arada kişisel olarak kullanacağın muska , kese ve toz gibi şeyler oldukça işini görür . Bir enerjinin yüklenmiş olması gerek ama . Forum içindeki çalışmalardan faydalan . Birde biraz kayıtsız kalmaya bak . Çok rahatsız eden bir durum yoksa ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumlarınız için teşekkür ederim özellikler nevermore sana teşekkür ediyorum korunma ritüellerini bulup linklerini kopyalayıp uğraştığın için.

Hepsine tek tek bakıcam.

Sevgili cyaerex senin yorumunuda okudum görüşlerini yansıttığın için sanada teşekkür ederim.

Sidar senin yorumunuda okudum genel bir cevap vericem çok konuyu uzatmadan.

Odanın yarısı büyüklüğünde belkide daha büyük insansı şeklinde bir gölge gördüğüme eminim ayrıca tedirgin hissettim yani pek pozitif bi varlık değildi. Halisünasyon değildi yani uyanık haldeydim ve öncesinde herhangi bir etkin madde veya alkol kullanmadım.Hatta aylardır alkol bile kullanmıyorum.

Bu tür varlıklardan korkmuyorum.Yani herhangi korkudan kaynaklı bir çekim olucağını sanmıyorum. Aksine ben korkmak yerine genelde araştırırım.

Evdeki elektrik kesintisi değildi bildiğiniz ışığın kesilmesine saniyelik voltaj düşmesine benziyordu fakat inanın ışığın önünden bir karanlık geçip resmen ışığı kapatıp açıyordu. Veya bu varlığın enerjisi eletrikleri kapatıp açabilecek bir enerji.

Yani bildiğiniz ev supernatural dizisine döndü.

Çok uzun zamandır beni ve ailemi takip eden bir varlık olduğundan şüpheleniyordum sanırım onu görmüş oldum böylece.

Şöyle bir durumda var o heralde gözükmediğini düşünüyordu ama benim onu gördüğümü anlayınca resmen kaçtı çok hızlı bir şekilde kaçtı.

Yani aslında konu evlede alakalı olmayabilir.Aslında ben bu varlığın ne olduğunu bulmak istiyorum tanımlamak istiyorum.

Neyse artık ritüellere bakıp ritüeller konusunda hiç deneyimim olmasada birşeyler yapmaya çalışıcam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım bu konuda sana özelden yardımcı olmaya çalışmak daha doğru . Bu aralar değilde bir mesaj atacam sana . Tanıdığım birilerinden de bilgi alacağım .

Olabilir çünkü çok uzun zamandır belkide çocukluğumdan beri hayatımı engelleyen bişeyler olduğunu hissediyorum.

Mesela ilişkilerim tam yolunda giderken birdenbire insanlar benden soğuyor.

Yeni bir işe giriyorum tabiki mesela işyerinde takıştığınız birileri olması normal fakat mesela hiçbir sebep yokken birisi bana kafayı takıyor anlaşamıyorum işyerinden ayrılıyorum.

Para durumumda aynı şekilde tabiki. Yani herşeyi buna bağlamak istemiyorum tabiki kimin hayatı 4 4lük bazı şeyler kendi düşünce tarzımdan da kaynaklı olabilir diye geçiştiriyorum fakat artık öyle bir duruma geldim ki.

Hayatımda artık hiçbirşey olmuyacak ve umrumda da değil artık diye düşünmeye başladım.

Yani birşeyler hissediyorum ve hislerim çok kuvvetlidir ben istemsiz astral seyahatte deneyimledim. Astral deneyimimden sonra geleceği gördüğüm rüyalar görüyordum. Yani ruhsal yönümün güçlü olduğunu biliyorum.

Bu varlık herneyse tanımlayamıyorum bir kez tanımlasam ne olduğunu öğrensem bırakın korunmayı üstüne gidicem çünkü bu varlık herneyse benim hayatımı geri dönülmez şekilde etkiledi.

Bu tarz valıkların kendi kendine geliceğini sanmıyorum birileri gönderiyor fakat kim ve neden gönderdiğini bilemiyorum.

Yani ben bu varlığı bitiricem ya da o beni zaten yavaş yavaş hayatımı mahfediyor mahfetti bile.

Keşke bu tarz varlıkları şudur diye tanımlayabileceğimiz bir kütüphane bu tarz varlıkları tanımlayan bir kitap veya ne olduğunu bulabileceğimiz bir kaynak olsaydı.

Ben internette biraz araştırdım gölge insanlar şeklinde bazı konulara denk geldim fakat o konudada kısıtlı bilgi mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşımı tam olarak hatırlamıyorum. Fakat 6-7 arası bir şeyim. bir gece sebepsiz yere uyandım. Üzerimi çok açan birisi olduğum için annem geldi sandım fakat odada kimse yoktu. Daha sonra kapı aralığına gitti gözüm bir an. Bir kaç saniye oraya baktın ve siyah bir gölgenin yavaşca geçtiğini gördüm.

Bir kaç gün önce bu konu açılmıştı evde. Aynı gece kardeşimde bir şeyler hissettiğini, birilerinin üzerini örttüğünü söylemişti. Oda siyah bir gölge görmüş fakat benden daha net. O kapıdan çıkarken görmüş, sırtında büyükçe boynuz tarzı bir şeyler varmış. Korkunç olduğunu söylemişti. Bu olay bu kadarla kalmadı elbet. 10 yıl sonra ciddi şeyler yaşadık. Onları burada açamam fakat bu demek değil ki birileri bana musallat olacak hazırlık yapıyor. Ben bir evde biz dışında görmediğimiz ve bilmediğimiz varlıklar ile yaşadığımızı düşünüyorum. Belki perde vardır ve o boyutu göremiyoruzdur. Ve bazen bir rüzgar esiyordur da perdemizi kaldırıyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mayıs ayından beri Ascension denen bir olay yüzünden yeryüzünün çeşitli yerlerinde, genelde Nepal gibi yerlerde, portallar açılıyor. Belki sizin evde de açılmış olabilir.

Daha fazla bilgi verebilir misiniz bu konu hakkında hocam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha fazla bilgi verebilir misiniz bu konu hakkında hocam

Kusura bakmayın, mayıs ayı değil 2015 nisan ayından itibaren etkisindeyiz. Bahsettiğim olay Satürn gerilemesi değil. Ascension'ı dün Kapiel Raaj'dan duydum. Galaksinin bir bölümünden gelen bir ışık Dünya'ya bu tarihte geliyor. Güneş yükseldiğinde 8,5 dakikada Dünya'ya ışığı ulaşıyor. Bu ışığın ulaşması 8000-9000 yıl ya da daha fazla zaman alıyor. 2015'in Nisan ayında bu ışık ulaştı. Bu ışık bizim görebileceğimiz bir dalgaboyunda değil. Bu ışık bize ezoterik hisler, mutluluklar yaşatmayacak ne yazık ki. Tam tersine çok kaotik bir dönem yaşatacak. Kundalini deneyimi gibi olacak. Hatta bazı insanların Kundalini enerjilerini harekete geçirecek. Bu da ciddi omurga ağrıları demek. İnsanlarda depresyon, stres bozuklukları olacak. Çoğu insan kariyerini değiştirecek, beslenme alışkanlıkları kısa süreliğine olsa da değişecek. Hatta bazıları kendini insan değilmiş gibi hissedecek. Diğer insanların yanında kendilerini tuhaf hissedecekler ve yalnız kalmayı tercih edecekler. Dediğim gibi Nepal gibi mistik yerlerde portallar açılacak. Nepal'de 2015 Nisan ayında deprem oldu mesela. Yani tam ışığın çarptığı zaman. Bazı spiritüel uygulamalarla uğraşan kişilerin evlerinde de açılmış olabilir. En başta zaten spiritüel insanlar etkilenecekmiş. Daha sonra diğer insanlara sıra gelecek. Yani dünyada yoga, meditasyon, ayurveda, astroloji gibi konularla ilgilenen insanların sayısı çok artacakmış. Kapiel Raaj'dan öğrendiklerim böyle. Ama evdeki portal başka nedenlerle de açılmış olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumun için teşekkürler anafiel seninde bu şekilde paranormal deneyimler yaşadığından haberim yoktu doğrusu.

Umarım tam anlamıyla atlatmışsınızdır.

Benim konuya eklemek istediğim bir bilgi var. Şimdi bugün öğrendiğim bir bilgi bizim ailede bir medyumluk varmış anane tarafından yani ananemin annesinde ve daha öncesinde medyumluk yeteneği varmış. Bunu söyleyen medyum sizin ailenizde iki kuşak atlayarak gelen medyumluk var demiş. Bu medyumluk yeteğeninde bende olduğunu söylemiş.

Benim anlamadığım hadi bende böyle bişey var neden iki kuşak atlayarak geçiyor ?

Bu yaşadığım olayların bununla bi alakası olabilirmi acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumun için teşekkürler anafiel seninde bu şekilde paranormal deneyimler yaşadığından haberim yoktu doğrusu.

Umarım tam anlamıyla atlatmışsınızdır.

Benim konuya eklemek istediğim bir bilgi var. Şimdi bugün öğrendiğim bir bilgi bizim ailede bir medyumluk varmış anane tarafından yani ananemin annesinde ve daha öncesinde medyumluk yeteneği varmış. Bunu söyleyen medyum sizin ailenizde iki kuşak atlayarak gelen medyumluk var demiş. Bu medyumluk yeteğeninde bende olduğunu söylemiş.

Benim anlamadığım hadi bende böyle bişey var neden iki kuşak atlayarak geçiyor ?

Bu yaşadığım olayların bununla bi alakası olabilirmi acaba ?

 

Bir ihtimal evet olabilir.

Açıkçası soyumu bende çok merak ediyorum. Tuhaf insanlarmış büyüklerim. İlginç şeyler duyacağımı hissediyorum nedense. Ayrıca bir yeteneğin iki uç kuşak atlaması çok normal. Eğer her kuşak bu yeteneğe sahip olsaydı o zaten yetenek olmazdı diye düşünüyorum. '

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşımı tam olarak hatırlamıyorum. Fakat 6-7 arası bir şeyim. bir gece sebepsiz yere uyandım. Üzerimi çok açan birisi olduğum için annem geldi sandım fakat odada kimse yoktu. Daha sonra kapı aralığına gitti gözüm bir an. Bir kaç saniye oraya baktın ve siyah bir gölgenin yavaşca geçtiğini gördüm.

Bir kaç gün önce bu konu açılmıştı evde. Aynı gece kardeşimde bir şeyler hissettiğini, birilerinin üzerini örttüğünü söylemişti. Oda siyah bir gölge görmüş fakat benden daha net. O kapıdan çıkarken görmüş, sırtında büyükçe boynuz tarzı bir şeyler varmış. Korkunç olduğunu söylemişti. Bu olay bu kadarla kalmadı elbet. 10 yıl sonra ciddi şeyler yaşadık. Onları burada açamam fakat bu demek değil ki birileri bana musallat olacak hazırlık yapıyor. Ben bir evde biz dışında görmediğimiz ve bilmediğimiz varlıklar ile yaşadığımızı düşünüyorum. Belki perde vardır ve o boyutu göremiyoruzdur. Ve bazen bir rüzgar esiyordur da perdemizi kaldırıyordur.

 

Tüyler ürpertici br durum.Bu alana ilgi duymaya başladığımdan beri bu olaylara özenirdim,çünkü eğilimim neredeyse hiç yok,evde düzenli de çalışamıyorum.Ama çokta müthiş olmadığını biliyorum.Korku filminden bile tırsan biriyim.Varlık gelse neler olur kim bilir.

 

Bence acilen hazırlanmaya başla.Hiç hayra alamet değil...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İngilizce'de shadow people olarak geçen gölge insanlar. Uyandığında bunlardan birini başında dikilirken görenler, evde dolaşırken görenler ve daha sayısız rapor var. O kadar siyahlar ki, neredeyse zifiri karanlıkta bile fark edilebiliyorlar. Bir yerde okuduğuma göre bazen bir süre size kendilerini sadece göz ucuyla görebilecek şekilde gösteriyorlar orda birşey olduğunu biliyorsun ama baktığında çoktan kaçmış oluyorlar, ama eninde sonunda biriyle yüz yüze geliyorsun. ''Göz ucuyla gölge görüyorsanız korkmaya başlamalısınız.'' deniyor. Bu fenomenin her an kapınızı çalabilecek olmasıda ayrıca oldukça ürpertici olabilir.

 

Bazılarının gözlerinin belli olduğu söylenir, kırmızı veya yeşil.

 

Bir de ''Hat Man'' olarak geçen bir varlık var. Bilmiyorum sadece bir tane mi yoksa bunlardan bir kaç tane mi var. Şapka takan bir gölge insan ve raporlara bakarsak gerçek anlamda zarar vermeye çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüyler ürpertici br durum.Bu alana ilgi duymaya başladığımdan beri bu olaylara özenirdim,çünkü eğilimim neredeyse hiç yok,evde düzenli de çalışamıyorum.Ama çokta müthiş olmadığını biliyorum.Korku filminden bile tırsan biriyim.Varlık gelse neler olur kim bilir.

 

Bence acilen hazırlanmaya başla.Hiç hayra alamet değil...

 

ne açıdan hazırlanmaya başlamalıyım?

 

ve

 

Açıkçası soyumu bende çok merak ediyorum. Tuhaf insanlarmış büyüklerim. İlginç şeyler duyacağımı hissediyorum nedense.

 

şöyle bir yorum yapmışım, hissettiğim kadar varmış. geçenlerde büyüklerimin hayatlarını öğrendim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Video muhtemelen gerçek değil. Kolaylıkla yapılabilecek birşey.

Nick Groff, Zak Bagans, Jay Wasley bu alanda çok önemli araştırmacılar. Ben bu ekibin bildiğim bütün şovlarını izledim. 14 sezon falan olmuştur herhalde. Kurgu değil. Zaten kendi belgesellerinde buldukları kanıtları çürütmeleri için fizik profesörlerine, görsel efekt uzmanlarına gösterdiler. Şovlarında da buldukları kanıtın kaynağının açıklanamaz olduğuna emin olmadan kanıt olarak koymuyorlar. Koca bir ekiple de gitmiyorlar zaten. 3-4 kişilik bir ekip olarak gidiyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne açıdan hazırlanmaya başlamalıyım?

 

ve

 

 

 

şöyle bir yorum yapmışım, hissettiğim kadar varmış. geçenlerde büyüklerimin hayatlarını öğrendim.

 

Bilirsin işte,korunma çalışmaları vs.Ciddi bir durum.Ne zaman ne olacağı belli olmaz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

askerde dargeçitdeydik öüle yemeğ, yedidk ve mola verdik. ben sırtımı kayaya verdim güneleniyordum. yukardan bir şeyin abana baktığımını hissettim yukarı baktıımda br gölge uzanmış bana bakıyordu. kayay tırmandım. yada tırmandırdı. kaya 3 metrelik düz duvar şeklindeydi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...