Jump to content

Geçmişleriyle üyeler :)


PiaA

Önerilen Mesajlar

Herkes birini bir ansiklopedi diliyle anlatsın , yalan dolan serbest, maksat gülümsemek :D

Şu şekilde mesela :

 

AbraKadabra

xderrida-.jpg.pagespeed.ic.xSLPSU0jmK.jpg

 

5 elementin temsilcisi ve tarihte 5 elementin varlığını ortaya atmış ilk düşünür/filozof.

1923 yılında Norveç in bir köyünde doğan AbraKadabra geçimini çiftçilikten sağlıyordu. İlk okuldan sonra tahsiline devam edememiştir. Ancak ölen amcası II. Piadan kalan servet sayesinde tekrar eğitim görmeye başlamış ve kendini geliştirmiştir.Gençlik yıllarında Avrupa hükümetleri için yürüttüğü paranormal deneyler sonucunda 5.elementi öne sürmüştür.Bu tez ile kendini kanıtlayamayan filozof ileri ki yıllar da gezegeni terk edip başka bir gezegende yaşama, kolonileşme fikrini öne sürmüştür ve yaptığı çalışmalarda bunun yapılabileceğini kanıtlamıştır.

Ünlü düşünür bir uzay yolculuğu denemesinde kendini fazla kaptırıp uzay mekiğinin camını açmıştır.Teknik arızaya sebebiyet veren düşünür kendinin ve yanında ki iki astronot un ölümüne neden olmuştur. (1967)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

PiaA

Warrior-Wallpapers-27+(www.darkwallz.com).jpg

 

Talihsiz savaşçı. Ortaçağ'ın karanlık dönemlerinde doğan ve geçimini demircilik ile sağlayan PiaA dönemin kralı Zenar tarafından keşfedilerek şövalye birliğine alınır ve 26 yıl krallık için temel taşlardan biri olarak şovalye birliğinde yer alır. Kral Zenar'ın ölümüyle Kraliçe Moterda tahta oturur ve ülke sefaletle kavrulur. Halkın çektiği acıya dayanamayarak baş kaldıran PiaA infaz edilir. ( Ansiklopedi dilini geç okudum, benim ki fantastikimsi oldu whs )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://cf.kizlarsoruyor.com/a32439/9f4679aa-ffbc-4c7d-9b52-3e41fdc0add2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

14 mart 1879 da dünyaya gelen ve atomu parçalamaya bir adım yaklaşmıış olan ünlü fizikci albert einsteinin torunu olarak dünyaya gelen ,ve kolonileşme adına ünlü düşünür Abrakadabra'ya destek çıkmış olan pia hakkında pek fazla birşey bilinmemektedir ve şuana kadar gelegelmiş gazeteler ve internet sayfaları bu ilginç ve bir o kadar enteresan bilim adayı hakkında ne bir fotograf ne de bir çift söz yayınlamıştır şuana dek. Ancak şunu büyük bir keyifle belirtmek isteriz ki sevgili albırt 4. nesilden olan bu torunu hakkında pek iç açıcı şeyler söylemektedir ve eklemektedir ;

PiaA benim ilk göz ağrımdı ,hakkında bu kadar az bilgiye sahip olmanızın sebebi kendisinin bunu böyle istemiş olmasıdır çünkü kolonileşme adına manyak bilim adamı abrakadabra(nam-ı diğer abrafırt) ile birlikte manyak teoriler yürüterek kendini feda etmiştir.18 nisan 1955 de hayata gözlerini yuman sevgili albırt,1967 de vefat eden abrakadabraya piayı emanet etmiş ve ona göz kulak olmasısını temenni etmiştir. Ancak pia denen insan , adeta yoldan cıkmıstır ,dünya teknolojisini ele geçirmek adına kötü niyetli uzaylılarla anlasmaya varan pia , abrakadabraya ihanet ederek dünya gezegeninde adeta bir kaos başlatmıştır , ilk kara delik teorisi, pia'nın dünyayı ele geçirme planları sonrası uzaylılarla yaptıgı anlasma sonucu , 1 tür solucan deliği olusturularak ortaya çıkmıstır , sevgili dedesinin uzay - zaman teorilerini devam ettiren ancak evrenin gidişatını elinde tutan pia hakkında şimdilik söyliyeceklerimiz bu kadar ...:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adeda

 

http://www.medyumatusa.com/wp-content/uploads/medyum-atusa-buyu-fal-tarot-yildizname.jpg

 

 

 

Bu ünlü kahin ise hangi yıllarda yaşadığı kesin olarak bilinmeyen , dönemin ünlü medyumlarından Adeda'dır.Tahmin edildiği üzere geçimini kahinlik üzerinden sağlamaktaydı.Tahminen o dönemin ünlü kişilerine , cüzi bir miktar altın karsılıgında öteki alemin münafıklarını musallat edip fal bakıyordu.Çoğu zaman ise bu ünlü medyumun gözlerinin derinliğinden ve maviliğinden bahsedilir.Hatta dönemin önde gelen düşünürlerine de fal bakan bu ilginç bayan, bazen ise sadece iltifat alır, altında gözü yoktur.Ona ,gökyüzü kadar derin gözleriniz var diyen bir ünlü düşünürden daha cok keyif veren bir şey varsa o da adedanın havaya girmesidir, hatta zamanla o kadar cok iltifat eden olmustur ki , adeta güçlü bir büyü gibi nüfuz etmistir ,ona güç katmıstır,ruhu yücelmiştir.

Şimdi fazla bilgide vermeden bu ünlü kahinin şaşırtıcı ve kendini yansıtan ve bir o kadar da etkileyici bir sözünü paylasıyoruz, mavi ne güzel renk değil mi , kim sevmez ki maviyi, o zaman dans! renk!

...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anafiel:

59c244a5908beeea572531a3778cfbc7.jpg

 

1200 lü yıllarda İngiltere civarında doğmuş olduğuna inanılan Anafiel adın da ki cadı.Bknz.sf56

Hakkında fazla kaynak olmaması ile birlikte bulunan belli başlı yazıtlar da adı geçen cadının gulyabanileri çevredeki insanlara musallat ettiğini söylenmektedir.

O zamanın İngiltere kralı 32.Riçırd :) ın Anafiel adlı cadının yakalanması için başına bin altın koyduğu ve o günden sonra tüm kelle avcılarının Anafiel in peşine düştüğü söylenmektedir.Bir çok insan da aslında onun iyi bir cadı ve temiz kalpli masum biri olduğuna inanmaktadır.Buna rağmen çevre baskısına dayanamayan cadı olaylardan hemen sonra Afyon a taşınmış ve bir daha adı duyulmamıştır ..

 

:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Moterda Olisya

872374038be02cd2a1bd3d89a9f99229.jpg

 

Günümüzde hala yaşayan Olisya, binlerce yıl önce doğmuş yarı Tanrı , ölümsüz bir prenses. Şu anda dünya hükümetlerinden tamamen bağımsız olarak Antarktika kıtasında ki sarayında yaşıyor ve halkını yönetiyor.

Günümüzde varolan inançlar nedeniyle bir çok kez yok edilmeye çalışılan Prenses, her seferinde insanlığa galip gelmiştir.

Bir çok çatışmadan sonra tüm dünya Olisyanın gücünü kabullenmiş ve yapılan anlaşmalarla varlığı tüm ülkeler tarafından kabul görmüştür..

Tüm tarih boyunca hakkında bir çok şey yazılıp çizilmiş, şarkılar söylenmiş ve hikayeleri anlatılmıştır. Hatta bazı bilim adamlarının ve filozofların düşüncesine göre prenses Olisya dünyanın koruyucu ve cezalandırıcı meleğidir.

 

Son gündem başlıklarına göre Olisyanın dünyayı tamamen ele geçirme planları olduğu söylenmiştir.Dünya devletleri tüm önlemleri almaya başlamıştır.Ancak tüm milletler bu tür bir savaşı kazanamayacakların farkındadırlar ve bu nedenle anlaşma yolları aranmaktadır.

 

:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www2.dizifilm.com/newpics/fotogaleri/act/2361_6857_01062012_14.jpg

 

Bende kendimi yazayım :D

 

İsa'nın doğduğu yıllarda dünyaya gelmiş olan Rein'in çocukluğunu Ötüken civarında geçmiştir. Genç yaşlarda strateji ve savaş sanatlarında ustalaşmış ve ordunun başına geçen Rein dönemin Arap yarımadasına seferler düzenleyip ülke topraklarını genişletmiştir. Yirmili yaşlarında belediye başkanlığına adaylığını koymuş ve M.S 21. yılının Temmuz ayında göreve başlamıştır. Kendileri erdem, ahlak ve adalet yoksunu olan Rein'in tek icraatı Ötüken'e deniz getirmek olmuştur. Yerli halkı kullanarak kendine bir gemi inşa ettirmiştir. Bu gemiyle Amerika'yla Asya arasında uyuşturucu ticaretine el ayak olmuştur. Babası Kokainin mucidi K.Von Scherzer'dir. Son seferini Mekke'ye düzenleyen Rein burada Şeytan kilisesi yaptırmıştır. Müridlerine çeşitli uyuşturucular içirip kendini peygamber ilan eden Rein bu çevrede 8 yıl hüküm sürmüştür. Burada bir kadına aşık olmuştur lakin kadın Hasan Sabbah tarafından çöle kaldırılmıştır. Aşkından yanıp biten Rein kadını bulmak için çöllere düşmüştür. En sonunda bulamayacağını anlayıp, Tengri'ye dua eder. Yüce tengri beni yeşil sıçrayan bir keçiye dönüştür. Tengri Rein'in duasına cevap verir ve onu yeşil sıçrayan bir keçiye dönüştürür. Rein sonra sıçrayarak göğe yükselir, ve tengrinin huzuruna varır, tengriyle oturup tüttürürler ve bir yandan da karı kız keserler, yukarıdan falan işte... :D Bu arada Rein tam bir arap düşmanıdır. Araplardan tiksinir ve şu sözüyle bilinir; "Bir arabın yanına bir arap daha gelirse sonuç olarak iki arap olmuş olurlar." Ölümüne bir kaç yıl kala islam ve fıkıh ilmiyle uğraşmış. Astroloji, matematik ve geometri dersleri vermiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://3.bp.blogspot.com/-qd5BfZuDg14/VhOuBotRajI/AAAAAAAAjI0/Wc69yUOBi6s/w1200-h630-p-nu/Kimya%2B2015%2B.jpg

 

 

Cici kuş cicikuş dedik de, kimdir bu heretik hiç değinmedik.Şimdi bu isyankar felsefeci , bilim insanı adayı ve daimi kaos yanlısı hakkında biraz özgeçmiş bilgisi verek.

Heretik ,geçimini kimya mühendisliğiyle sağlamış, bu alanda önemli başarılara imza atmış ,,felsefe alanında mastır yapmıs ,can sıkıntısı ağır basan bir insandı.Zamanının ünlü kaos yanlısı ve daha nice sıfatları hakeden crowley ile hareretli tartısmaları olduğu bilinegelmektedir.Bir iddiaya göre bu iki dost cok sıklıkla kavga ederdi ve heretikin ölümü crowleyin kendisine bir kara büyü yapması sonucu meydana geldi.Diğer bir iddiaya göre ise Abrakadabra adlı meşhur seherbaz, heretiki kurtarmak için crowleye meydan okumus ve kafir cinleri bu meşhur okültist in üzerine göndermiştir.Crowleyin ise çok daha kötü sonuçlara yol açan karsılıklar verdiği bilinmektedir.Neyse .. heretike dönücek olursak , bu meşhur ve bir o kadar da tanrıya isyan eden adamın trajik bir büyü sonucu ölmeden önce mr crowley ile boy ölçüşmek için şeytanla anlaşma yoluna gittiği bilinmektedir,ne yazıkki iblisle 4 yol ağzında buluşan bu adam, 10 yıl sonra cehennem köpeklerinin kendisini öldürmesine neden olucak, cazip ama bir o kadar dengesiz bir teklifi kabul etmiştir.Hayatının bu son demlerinde ,bu son 10 yılda , öyle önemli başarılara imza atmıştırki , trajik ölümü adeta bir efsaneye sebebiyet vermiştir.Son 10 yılı hakkında birçok alagori malagori söylenmektedir, bendeniz bu alkol sever ,ve ertesi günü kendini tanrılaştıran , bu bu bu tanımsız insan hakkında daha fazla bilgi vermek istemiyorum , daha fazla bilgiye ulasmak istiyorsanuz özel mesaj çekin bi zahmet,hadi eyvallah:devil:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hic haberim yoktu valla.. :D

Demek Anafiel e kopuyorsun sevgili deniz feneri...

Demek ağzımın üstüne bir tepik vursan ölürüm sevgili Pers prensi...

 

Bunun hesabını gulyabanilerimle halledersiniz... Benim güç uykusuna yatmam lazim... :D

 

Aslında cadılık moterdaya yakışırdı ama resim ve yazının sonu güldürdü :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

indir.jpg 1800lü yıllarda yaşamış Eolo, şeytan suretli adam veya ölü dirilten olarak da anılır. 1800lü yıllarda Marie Levau ile olan beraberliğiyle ön plana çıkmış olan güçlü büyücü Marie Levau'nun yaptığı 3000 kişilik vudu ayininde vudu rahipliği yapmış ve bir çok ölüyü o gece diriltmiştir. Daha sonralarda ortadan kaybolan Eolo, Uludağ civarında bir çoban tarafından meditasyon yaparken bulundu. Şuan paralel yapı suçuyla suçlanan Eolo'nun geçmişte binlerce ayine öncülük edip, Hitler dahil olmak üzere bir çok ülke başkanını Türkiye'deki mağarasında iyileştirdiği bilinmekte. Aynı zamanda iddialara göre M.S 250'li yıllardan, M.S 6666 yılına kadar olacakları öngördüğü bir kehanetler kitabı olduğu da bilinmekte. Kitap geçtiğimiz günlerde Uludağ civarında gömülü olduğu yerden çıkarılmış fakat Türkiye'de bulundurulmasının günah olacağı gerekçesiyle şuanda British Museum'da sergilenmektedir. Şuanda Eolo'nun da Türkiye'de tutulmasının günah olup olmayacağı, en çok tartışılan konular arasında. Paralel yapı davasının sonuçlanmasıyla ülke dışına gönderilmesi planlanıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paradoks

 

cabir-bin-hayyan_1.jpg

(M.ö 1200 -~1169)

Modern kriptografinin kurucusu ve merkezsiz yönetim sistemi fikrinin babasıdır.Asıl adı Câbirem rebullah bin Hayyân Abdullah el-Ezdîl Samar , künyesi karabücük idir.Isengardda doğduğu ve büyüdüğü tahmin edilen Câbirem rebullah bin Hayyân Abdullah el-Ezdîl Samar'ın etnik kökeni tam olarak bilinmemekle birlikte genel kanı yarı ork yarı insan olduğu yönündedir .Hayatının büyük bölümünde neler yaptığı bilinmeyen Câbirem rebullah bin Hayyân Abdullah el-Ezdîl Samarın geçimini fuhuş üzerinden kazandığına dair söylencelerde vardır. Çalışmaları ölümünden sonra barakasının zemininde bulunan paradoksun tarihteki en dikkatsiz adam olduğu iddia edilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen sene ki yaratıcılığım epey bir berbatmış whs Neyse, kendimi güncelleyeyim :

 

Ortaçağın karanlık dönemlerinde doğup, koca bir krallığı uçuruma sürükleyen bu hikaye pek bilinmese de yarattığı tahribatlar herkesin kaderini etkilemişti ..

 

Moterda gözlerini dünyaya ilk açtığında ihtişamli bir sarayın 3. ve en küçük kızıydı, Ailesi ülke tarafından sevilir ve tanrı imajı altında tapılırdı. Moterdanın doğuşu ile Kraliçe Treamerin ölmüş ve krallık siyah bir yasa boğulmuştu.

 

ddcfe6e658b7f9b7c6ebb46769a1d278.jpg

 

Moterda tam da bu yas yıllarında büyüyüp gelişmiş ve annesinin ölümünden sorumlu tutulması da onunla beraber yılları kat etmişti, Ailesi ve halk onu uğursuz bir lanet olarak görüyordu. Ortaçağı kasıp kavuran veba salgını kardeşleri ve babasını da öldürüp sadece kendisini ve abisi Richard ı sağ bırakınca adı tamamen cadı olarak anılmaya başlamıştı, Prenses olmasına rağmen bu göz ardı ediliyor ve halktan çeşitli hakaretlere her seferinde maruz kalıyordu.

 

Tüm bu sevgisizlik ve hakaret dolu hayat onu güçsüzleştirirken kader yüzüne gülmeye karar verdi ve Doğu krallığının gemisinin yolunu bu ülkeye doğru yönlendirdi ...

 

Doğu Krallığı o dönemlerde gelişme konusunda epey bir yol kat etmiş ve ticaret sayesinde hazinesini dudak uçuklatacak boyutta genişletmişti. Genç ve güçlü bir kral olan Liam Moterda hakkında duyduğu bilgiler ile meraklanmış ve onu gördüğünde de etkilenerek kendisi ile gelmesini teklif etmiştir.

 

http://www.wallpaperbetter.com/wallpaper/111/534/523/pirate-ship-schooner-hd-1080P-wallpaper.jpg

 

Moterda teklifi kabul edip krallığı terk ettiğinde daha 19 yaşındaydı, Gemi başka bir diyara doğru yol alırken bir çift göz onları haz dolu bir göz ile izliyordu ..

 

----------------------------------------

 

Yıllar geçerken Moterda bir büyücü ile karşılaşıp ondan gizlice dersler almaya başladı, Büyü yetenekleri artıp güçlenirken, Gözünü yükseklere dikmeye başlayarak bir tür karakter evrimine doğru adım attı. Geçmişten gelen baskılanmış ve sevgisizlik duyguları içinde ki nefreti besliyor ve kalbini karartıyordu, Tüm bu hırslar ile sonunda güçlerini Liam ın üzerinde kullanmaya başlayarak kendine ayrı bir hazine kurdu ve diğer yetkili kişileri de etkisi altına alarak işlerin gizlice yürütüldüğü Gölge bir devlet yarattı.

 

 

Game.of.Thrones.full.1176005.jpg

--------------------------

 

Liam ın esrarengiz ölümü ile yetki tam kuvvet Moterdanın emrine geçmiş ve kendi kanından olmayan tüm varis ve kadınları tek bir gecede katlettirmişti. Tahta geçerek Kraliçe olması ile vergiler arttırılarak ülke sömürülüyor ve önü alınamayan bir sefalete doğru gidiyordu. Gözünü daha da yükselten Moterda diğer diyarlar arası gezen güçlü adamları da masum bir davetle kaleye çağırıyor ve tek bir gece de sonsuz sadakatle kendisine bağlıyordu. Abisinin krallığına da saldırarak geçmişinin intikamını tüm insanlardan alması en büyük katliamlardan biri sayılmaktadır. Bu katliam ardından adının Kanlı Kraliçeye çıkması onu daha da şevklendirmiştir.

 

http://i.myniceprofile.com/1606/160604.jpg

Acımasızlık ve yıkım ile geçen onca yılın ardından Moterdanın gücünü zayıflatan bir adam peydah oldu, Ona gelişen hisleri büyülemesini engellemiş ve zarif bir sevgi sürecini başlatmıştı. Moterdanın bu zayıflığı kendisini eğiten büyücü tarafından fırsat bilinerek kendisine karşı kullanıldı ve bedeni ile birlikte başka bir gerçekliğe hapsedildi. Bu gerçeklikte yaşamına devam edecek ve iktidarından mahrum kalarak yaşamaya mahkum edilecekti.

 

http://sf.co.ua/15/03/wallpaper-1c9c33.jpg

 

Kayıtlara geçen tek sözü şu bir kaç cümleden ibaret ve Liam ı ödürüken söylendiği düşünülüyor :

 

- Ben nefretin ve acının kalbinden geldim, Ruhum yıllarca acı çekti. İşte bu yüzden şimdi ben de herkese acı çektirecek ve kalplerini zehirleyeceğim. İlk sırada sen olduğun için çok şanslısın tatlım ...

 

---------------

 

Aslında daha detaylı yazacaktım ama karakter sayısı yetmez diye sonları geçiştirdim gibi oldu whs

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...