Jump to content

Dünya üzerindeki deliklere farkli alemlere geçiş


elify

Önerilen Mesajlar

Geçen gün youtube de izlediğim bir videoda dünya içerisinde kayıp uygarlıklara geçiş yolu olan tünel ve çeşitli deliklerin olduğu bunlardan bazılarının kutuplarda vb rusyay yakın biryerde olduğunu duymustum dünya içinde bir dünya teorisi doğrumu yada bilgisi olan varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Delik dünya teorisiyle ilgili birkaç video izlemiştim bende, aklımda en çok Amiral Byrd ve yaşadıkları kaldı. Buraya alıntı yapacaktım ama sitede önceden konusu açılmış direkt onu ekliyorum Saat:10:00 dan itibaren olaylar başlıyor. Gerçekliği hakkında bilgim yok ama neden olmasın ki diyor içimden bir ses. Belki de sadece inanmak istiyorum bilmiyorum..

 

 

 

http://www.gnoxis.com/delik-dunya-ve-amiral-byrd-34845.html?highlight=amiral+byrd

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benımde ilgimi baya çekti inanıyorum açıkçası yalan olma ihtimalide var ama bu kadar ayrıntı boşamı S:

 

 

Mesela uzaylıların varlığına da inanıyorum bu konuda da çok fazla ayrıntı var ama 'uzaylı yakalandı' veya 'ufo düştü' haberlerinden çoğu sahte çıkıyor. Yinede gerçek olanlar da mevcut. Bunun arasındaki ayrımı kesin olarak yapmak çok zor. Yani gerçekten olabilir ama bizim okuduklarımız hayal gücü ürünü mü yoksa gerçek mi :ermm: Sanırım kesinlikle doğru diyebilmek için oraya gidip görmek gerek ki bu da mümkün değil :D en azından benim için..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görsek görsek deyip hiçbişey yapmadan göremezsiniz, göremeyiz. Meditasyon,farkındalık, nefes, duygualra düşüncelere hükmetme, evrene pozitif enerjiler gönderme, nefse, hükmetme, kendini blmek , önemlilerinden biri bu , hepsi önemli , yaşamın sizin icin hazırladııgı tekamül süreci icinde kendi yolunuzu bulmak, bunlar yıllar yıllar alır.Belki o zaman birileri farkeder sizin yüksek şuur halinizi ve gülümserler oralardan biryerden, ve derlerki , henüz hazır değilsin ..Daha cok zahmet etmelisin, kendi türün için , aydınlanma için , sevgi için..

 

Konuya gelince dünyanın merkezine yolculuk kitabında ve filmindede geçiyo sneffer dağı mı ne , ve daha birsürü açıklık oldugu söyleniyo , ama kim kanıtlıyabilir ki ? Hadi 3 5 kişi kanıtladı diyelim ne yani tüm kamuoyu inanır mı , inansa ne olucak ki, 1 dünya yı yeterince mahvettik tür olarak içindeki, diğer yerleri mahvetmeyeceğimiz ne derece dogru, bu konuyla ilgili bilgi agarta ve yeraltındaki gizli uygarlıklar kitabında da geçiyo.Her ne kadar çoğu efsane ölcüde fantastik gelsede bana, okuyun arastırın , belki işinize yarar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiçbir akıllı canlıyla karşılaşmama olasılığımız var ki biz 1 milyar yıl geçse bile evrenin sadece küçük bir kısmını keşfedebiliriz.İki local galaksy gruplarının arasında yolculuk imkansız...

Uzaylılar dünyamızı ziyaret etse bile şu anki ufo haberlerinin 0,1i gerçek ufodur bence...

 

Evrendeki ilk akıllı canlı olma şansımız var

ingilizceniz varsa direkt izleyin yoksa altyazı düğmesi ayarların solunda

 

sonunda oldu 2 video bunlar ha

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...