Jump to content

burçlar hakkında doğru bildiğiniz yalanlar :)


tugse

Önerilen Mesajlar

koç burcu:

1-çok kıskançtır.

hayır yerine ve duruma göre kıskanır her normal insan kadar kıskançtır.

2-bencildir.

hayır gerektiğinde paylaşımcı olur ve paylaştığı şey için arkasına bile bakmaz.

3-çapkındır

hayır, zorlanmaz ise onu standart köle gibi eş adayı olarak görmüyorsanız başkaları ile ne alakası olsun.

4-çok cesurdur.

hayır çok korkar hatta korkak diye adledilenlerden bile daha çok korkar korkma hissini bağır çağır ifade ettiği için herkes meydan okuyor sanır.

 

boğa burcu:

1-aşırı kıskançtır.

hayır.bunu ondaki aşırı sahiplenmeyi bilmeyenler söyler.onun olmayan bir şeye göz kulak olmaz.

2-çocukları çok sever

hayır duruma yerine göre rahatı bozulur diye çocuk yapmayı engelleyebilir.

3-hep şişmanlardır.

hayır.mankenler buna en büyük tezat olur.yeme bozukluğuna en müsait burçtur.o yüzden diyet vb faaliyetleri pek sıkıntılı geçer.yaşlanana kadar endamlı kişilerdir.

4-pintilerdir.

hayır.eğer para kazanma biriktirme öğretilmemişse pek ala zevke sefaya su gibi para harcar.kesinlikle bazı tutkunu olduğu şeylerin maddi bedelini ödemekten çekinmezler.

 

devam edecek....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burçlar zannedildiği kadar önemli değildir.

-Lethal.

 

Boş yani, astrolojide en fazla ilgilenilen ama en gereksiz konu. Gelişimin adımlarını göstermek için elbette hoş, ama o kadar da değil.

 

Edit: Repten bana "Başımıza daş yağacak" diyen talihsiz arkadaşıma sesleniyorum: Hayır, bu astrolojinin önemini kaybettiğini falan göstermez. Astroloji gayet önemli ve incelenmeye değer bir konudur. Ancak açıkçası burçlar en önemli konu değil. Evet, öncü burçlar önemlidir ancak öncü burcun soltistindeki burçlar kendi öncüsüne yakın hareket etmekte. (Oğlak - Toplumsal önemli idoller, Kova - Toplumsal bağlantılar, Balık - Toplumla benliğin ayrıştırılması) Ama tamamen önemsiz mi? Dün biraz talihsiz konuşmuşum.

Lethal Perfection tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astrolojiden iki gram anlayan kişi şu konuyu açmaz demek istemiş bence lethal arkadaş. Hatta daha da demek istedikleri ise, astrolojinin gayet derya deniz olduğu ve bu ilme başlamak için ilk adım olarak şu konuda gördüğümüz kafadan çıkılması gerektiği.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Maji Yapımında Etik: Büyüler ve Zihin Kontrolü Hakkında Düşünceler

   Ana fikrimi şudur ki zihni kandırma yeteneği etik olarak kullanılabilir, ama aynı zamanda kişisel özerkliği de tehdit edebilir. Bir kişinin anılarında küçük bir değişiklik bile şiddetli ve müdahaleci bir güven ihlali olabilir. Örneğin, zamanında arkadaşımdan şöyle bir şey duymuştum. "Bak, kavgamızın anılarını elimden alırsam, artık bana kızmayacak! Bu işe yarayacak." Zihinsel büyülerle ile ilgili hikayeler genellikle ya bu kişisel özerkliği kaybetme korkusundan bahseder ya da birbirimizi

   , Yer: Maji ve Türleri

  • Büyü Hakkında Soru - Cevap

   büyü, bir çok insanın ne olduğunu bilmediği, ya da hakkında eksik bilgiye sahip olduğu bir terim. bu konu başlığı altında eskiler ya da yeni başlayanlar fark etmeksizin hep birlikte sorularımızın yanıtlarını arayalım ve bildiklerimizi paylaşalım... bu konu hakkında soruları ya da sorunları olanlar lütfen çekinmeden buraya yazsınlar. ben ve eminim diğer konuya hakim arkadaşlar elimizden geldiğince açıklamaya çalışacağız bu konuyu... sevgi ve ışıkla...

   , Yer: Maji ve Türleri

  • Cadılık büyü ve korunma hakkında.

   Merhaba,9 aya yakın bir süredir araştırmalarımı yapıp kendimi gelşitiriyorum cadılık üzerine.Artık büyü yapmaya başlamam için tek eksiğim olduğunu düşünüyorum.Korunma konusunda yeterli bilgim yok ve bu konu önemli olduğu için es geçmemeliyim diye hissediyorum.Rica etsem bu konunun altına bilgisi olanlar cadılıkta korunma hakkında ne biliyorlarsa yazarlarsa sevinirim.Korunma büyüleri,keseleri,spell jar'lar vb.Korunmak istediğim şey günlük hayatta veya çalışma yaparken bana zarar vermek isteyen va

   , Yer: Witchcraft

  • Bu Taş Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

   Merhabalar öncelikle, Aşağıda paylaştığım fotoğraftaki taş orman benzeri bir yerde bulundu. Ufalanabiliyor biraz kuvvet uyguladığımda ve fotoğraftakinden daha parlak. Çok ilgimi çekti fakat ne olduğu hakkında bir bilgim yok. Bu konu hakkında bir fikri olan var mı acaba?  

   , Yer: Bioenerji

  • Son mesajlar listesi ve chatbox hakkında öneri

   Son mesajlar listesinin misafirlere de gözükmesi ve chatbox'u misafirlerin de görmesi forumu daha aktif yapabilir.Arka planın olması da.

   , Yer: İstek, Öneri, Şikayet

×
×
 • Yeni Oluştur...