Jump to content

Üstümdeki üyeyi sevmiyorum çünkü


123ahmet

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Nora Bizi İzliyor Çünkü:

   Benden çok war

   , Yer: Forum Oyunları

  • Neden - Çünkü

   başlıktanda anlaşıldığı gibi bir üye neden........... diyecek alttaki çünkü........... diyecek ama biraz komik yapalım mümkünse komik yapalım     neden küresel ısınma başladı???

   , Yer: Forum Oyunları

  • Alttaki Üyeyi Ağlatacak Birşey Söyle

   Sistem şu şekilde: Birşey söylüyoruz ve "ağlattı" ya da "ağlatmadı" olarak cevap geliyor. Sonra ağlatacak tümcemizi yazıyoruz.       Biz burada bunları konuşurken insanlar ölüyor.

   , Yer: Forum Oyunları

  • Süper kahraman filmlerini neden sevmiyorum

   Evet , bunun için bir konu açtım.     Bir zamanlar çizgi romanlarını ellerimden düşürmediğim ve sinemaya yansımasını hayal ettiğim süper kahramanları, artık sineme evreninde görmekten bıkmış , kullanış biçimlerinden tiksinmiş durumdayım. Şöyle genel olarak süper kahraman filmlerine bakıp , birbirinden ayıran şeylere bakmaya çalıştığnızda kötü güçler tarafından ele geçiriliyor olanın bir şehir bir ülke veya dünya olması dışında farklılıklar bulmak zor.

   , Yer: Filmler

  • Üstümdeki Şahıs

   Herkese merhaba, sizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Geçen yaz gece saatleriydi birden uyandım üstümde bir çift kadın bacağı gördüm.(Bacağı benden uzunndu). İlk başta annem sanmıştım.Dirseğimle ittirmeye çalıştım.Sonra 'şşş yat yat uyu uyu ' diyerek başımı bastırtı. Bu arada sesi çok düz bir sesti Gerisini hatırlayamıyorum. Etraftaki cisimler çok gerçekçidi. Rüya olduğunu düşünmüyorum . Sabah uyandığımda anneme olayı anlattım. Yanıma gelmediğini söyledi. Fazla irdelemedim bu ola

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

×
×
 • Yeni Oluştur...