Jump to content

DenizFeneri

Önerilen Mesajlar

Ben yapıyorum ama çok küçük şeyler. Yüzük parmağımın üzerine minik bir hilal, minik çiçekler, gözümün kenarına üç nokta(bu çok güzel, o küçücük noktalar bütün havamı değiştiriyor)

 

Fazla uğraş verici şeyler yapamıyorum vaktim olmuyor çünkü. İlk yaptığımda simsiyah oluyor, çabuk gidiyor o siyahlığı ama fırsat buldukça üstünden geçiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet.Saçıma kına yaktıktan sonra dövme de yapacağım :):D

 

Resim yapmayı öğrenebilirsem tabii...

 

Bak ben çok güzel desen çizerim gel yapayım. Ahahaha :D

Tatlım ya herşeyi soruyorsun ama herşeyin hazırı var ki zaten. Desenli bantlar var mesela, yapıştırıyorsun derine sıkıyorsun kınayı sonra bandın çıkardığında o şekli almış oluyor. Hemen hemen heryerde bulabilecegin ve oldukça ucuz şeyler. Ama kalıcılığı az ertesi güne çıkıyor. Hac malzemeleri satan yerlerden aldığın kınaları daha kaliteli ve daha yoğun oluyor. Bir 3 gün kalır herhalde. Bende evde can sıkıntısına yapmıştımda bir kaç kez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oksijenli su ve siyah hint kınasıyla bir ara çok yapmıştık. Kürdan vs. ile rahatça yapabilirsin. Yalnız çıkarken pek hoş durmuyor tabi. Ama geçmeye başladığında üstünden geçerek tazeleme şansın var. Zor da olmuyor.

Bi dört beş gün dayanıyordu diye hatırlıyorum. Oksijenli su sayesinde olabilir. Tabi yaptığın yer de önemli. Eline yaparsan daha çabuk geçiyor tabi. Ben bileğime yapıyordum ve dayanıyordu.

Oksijenli suyu eczaneden, hint kınasını da aktardan bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...