Jump to content

Bir gününüz nasıl geçer ?


luciddreamer

Önerilen Mesajlar

Sabah kalkarım okula giderim. Okulda kasım kasım kasılırım zannederim ki bütün kızlar bana aşık, herkes bana hayran. Sanırsınız ki egom Kaf Dağı'nın ardından esip gelen bir fırtına çok güçlü, çok kuvvetli ama boş yere eser. Yalancı yağmuru andırır, insanın gözünü korkutur ama ıslatmaz kimseyi. Güneşle beraber yağan yağmur gibidir benim egom, ne ısıtır ne üşütür; bir şeye benzemez.

 

Haftada bir iki gün yakın dostumla Kızılay'da abidik kubidik barlara gidip içeriz. İçince ne mi oluyor? Hiç. Önce güleriz sonra yalnızlığımıza hüzünleniriz. Yığınla para bayılıp çıkarız o yerlerden, çok terbiyeli olduğumuzdan tanışamayız kimseyle; ardından kös kös evin yolunu tutarız -ardımızda bir sigara dumanı bırakarak.

 

Sonra yatağa girerim hayal kurup uyurum. Belki yarın derim kendi kendime.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gününe bağlı... Bazen durup düşünmeye fırsatım olmadan sokaklarda oradan oraya yetişmekle geçer günüm, bazen tüm gün evde oturup sadece kitap okurum. Son zamanlarda ise evde olduğum ve uyanık olduğum zamanlarda makale hazırlamakla geçiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uyanırım. Önce hayatta olduğuma üzülürüm rutin olarak sonra varsa okul ders ardından dönüşte ödev sınav bunalım, beynim aşırı yanarsa gnoxisde felsefeye bişeyler karalarım sonra param varsa içerim yoksa oyun oynarım pc de. Ha bi de habire hasta olurum sene içinde sık sık doktora giderim artık hastaneler ve doktorlar sinirlerimi kaldırıyor iyice. Daimi mide bulantısından bahsetmiyorum bile.Sonra uyurum. Bitti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Okul günlerinde nnem beni kaldırır.Kahvaltımı yapar minibüsle okula giderim.Eğer dalga geçilmekten korkuyorsam,sınıfın kapısından içeri girmeden önce içimi isteksizlik kaplar.Benimle dalga geçen ikisi sınıfımıza gelip duruyor.Onlar gelirse sınıfı terk ederim öğle arasında.Kitap okumak için kütüphaneye giderim bazende.Öğle arasında sınıfta kalırsam ya benimle dalga geçer ikisi ya da en iyi ihtimalle hiçbir şey demezler.

 

Hafta sonlarıysa daha beter.Genellikle evde kavga olur.Görmmezden gelirim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çalışıyorsam; -ki 4 aydır çalışıyorum... Sabah yataktan kalkar kalkmaz ilk olarak bir kahve hazırlıyorum kendime. Yanında 2 tane sigara. Kahvaltı anlayışım bu yıllardır. Sonra hızlıca hazırlanıp işe geç kalmamak adına çıkıyorum evden. Zira işe geç kalmaya çok müsait bir yapım var. Genelde sabahları yürümeyi sevmiyor ve minibüs kullanıyorum. Minibüste kulaklık takmama rağmen bangır bangır metal müzik sesi çınlıyor. Buna rağmen ben ayakta uyumaya devam ediyorum. Tüm yolcular uyanıyor ben o müzikle uyumaya devam ediyorum. 12 saat boyunca işyerinde biraz mükkemmelliyetçilik takıntım yüzünden biraz da düşünmeye vaktim kalmasın diye durmadan sorumluluğum olan olmayan ne varsa üstleniyorum. Kendimi kendime unutturana kadar yoruyorum. Akşam 5 - 7 arası mesainin bitmesi adına dakikaları sayıyorum zira yapılacak hiçbir şey kalmamış oluyor, müşteri sirkülasyonu azalıyor ve ben kendimi depresif hissetmeye başlıyorum... İş çıkışı eğer kafam çok bozuksa ya içiyorum yada dumanlanıyorum. Eve gelir gelmez uyuyorum sonra. İzin günlerimi araba kullanarak geçirmiyorsam evde kitap-kahve-boyama- YGS şeklinde geçiriyorumdur. Net. Tüm bu döngünün içinde bazı geceler içimdeki kötü kız başını belaya sokuyor. Bazı gecelerse; Ateş'i sayıklayarak uyuyakalıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her sabah solumdan kalkarım,bu bir adettir. Önce küfrederim,lanet ederim. Yine aynı bir gün derim, umutta etmiyorum artık.. Okula giderim, hocaların gözüne girmeye çalışırım.(Çünkü bizim okul resmen bir maraton.) Ödevlerimi,fotokopilerimi alır, ruh halime göre milleti gaza getirir genelde de kanlarına girerim, içeriz, sigara tüttürürüz,bazen tek, bazense hiç içmek yoktur direk eve geçer ders çalışırım. Gnoxis ve sevdiğim birkaç siteye girer, takılırım,yine sigara içerim, yazarım-çizerim, yatağa girer hayal kurar bir posta daha depresyona girer ve sabah 5 gibi uyurum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kalktık ettik diyesiye öğlen oluyor varsa anime ve dizilerin bölümleri izlenir, eldeki projeler yetiştirilmeye çalışılır, araya biraz depresyon serpiştirelim 19:00 '' sonra dışarı atalım kendimizi. Yatmadan önce itinayla tanrıya sövülür ve ek olarak meditasyon yapılır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...