Jump to content

Gnoxis'e Bir Teşekkür


paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

3 senelik varlığımı birşekilde sonlandırmayı düşünüyordum. O gün bugünmüş...

 

Çok şey öğrendim bu siteden, sizlerden... Tam olarak ne için burada bulunduğumu bilmiyorum, fakat merak labirentinin içinde buldum kendimi bu forumda. Bilgi, birikim, kitap tavsiyeleri, arkadaşlıklar...derken bilgisayarı açma sebebim oldunuz. İlginç bir şey keşfettiğimde aklıma burası geldi ve elimden geldiğince paylaşım yapmaya çalıştım. Ben de bir şeyler katabildiysem buraya ne mutlu bana. : )

 

Çok harika insanlar tanıdım, ileri boyutta tartışmalara girdiğimi düşünmesemde kalbini kırdıklarım varsa özür dilerim şimdiden.

 

Gitme sebebime gelirsek; siteyle ilgili bir durum değil; kişisel bazı sebepler ve yoğunlaşmam gereken birkaç şey...

 

Neden böyle bir veda yapıyorum, ne bileyim öyle birden nankörce kaybolmak istemedim...

 

Konuyu kafe bölümüne açtım, sakıncası yoktur umarım...

İleride birgün yine burada olma dileğiyle... Hepinize teşekkür ederim, seviyorum sizleri, iyi olan neyse, o olsun hayatınızda... : ))

 

Neyse kendime en sevdiğim şarkıyı armağan ederek; bye bye all... : )))

 

[video=youtube;LRyrWN-fftE]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuşmaktan çekindiğim bir bilge kişi daha gidiyor. Yolun açık olsun ve umarım kendini özletmezsin. Bu tarz veda yazılarına pek anlam veremiyorum ama sonuçta bunu sorgulamak bana düşmez. Ne diyelim, denge içinde ol.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende o zaman buraya yazayım şaka değil benimkisi bu arada ; Şey , artık gnoxise girmemeye karar verdim. Çünkü artık yaptığınız tavırlar sergilediğiniz haraketler insanları üzecek şekilde ve bu gün geçtikçe artıyor. Bir 'çocuk' tanda kurtulursunuz. Hepinize iyi forumlar .

 

Bana kattığınız arkadaşlıklar / dostluklar / her türlü ilişki , her türlü bilgi paylaşımı için teşekkür ederim. Umarım bende bir şeyler katabilmişimdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Şu An Ne Dinliyorsun? Yorum Yap, Bir Dizesini Yaz, Paylaş!

   nightwish the pharoah saıls to orıon cok saglamdır tavsıye ederım

   , Yer: Diğer Müzik Türleri

  • Halk Korkusu Bağlamında Türk Korku Sineması Üzerine Bir İinceleme

   KORKUDAN HALK KORKUSUNA Korku, diğer hislerde olduğu gibi belirli bir tek tanıma sahip değildir. Korku üzerine birçok araştırmacı farklı bakış açıları ile tanımlama yapmışlardır. Türk Dil Kurumu, çevrimiçi Güncel Türkçe sözlüğünde korku terimini; “Bir tehlike veya tehlike düşüncesi karşısında duyulan kaygı, üzüntü” olarak tanımlamaktadır . Korku bilinmez olanın merak edilmesi ile başlamaktadır. Aslında bilinmeyene karşı korku durumu ötekinden gelebilecek zarar düşüncesinden de kaynaklanm

   , Yer: Sinema

  • Eril Tahakkümün Bir Aracı Olarak Sinemada Tecavüz

   ‘Vesikalı Yarim’ i izlemiş miydiniz? İzlemişseniz eğer unutmamışsınızdır bu neredeyse tüm aşklar gibi kırık biten hikayeyi ve güzeller güzeli Türkan Şoray’ın vesikalı halini.  Filmin başlangıcında İstanbul’un kenar mahallelerinden bir manav, bir gece erkek arkadaşlarıyla alem yapmaya Beyoğlu’nda bir pavyona gider. Film de açıkça söylenmez ama sezdirilir; gecenin sonuna doğru masadaki üç erkek belli ki geneleve doğru yola çıkar. Kahramanımız Halil’in karşısına da konsomatris Sabiha çıkar. Pavyond

   , Yer: Sinema

  • Bir terapi yöntemi : Affetmek

   BİR TERAPİ YÖNTEMİ : AFFETMEK alinti:psikospritüel.com       Antalya Ruhbilim Okulu 3 yıldır " Birey ve toplum sağlığında affetmenin koruyucu ve geliştirici etkisini vurgulamak amacıyla ve affetme kapasitesini arttırmak için bir şampiyonluk "düzenliyor. İlki 2003 Antalya Dolphinland'de , ikincisi 2004 İstanbul Naturel Beden,Zihin, Ruh Festival'inde yapıldı. Biz affetmeyi hep karşı tarafı affetmek diye düşünürüz. Bense daha çok kendimizi bir durumdan affetmek, bağışlamak üzerinde durmak istiyo

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

  • Yeni bir aşk büyüsü daha

   İlk önce bir kağıt veya deri üzerine sevdiğinizin adı soyadını yazıyorsunuz siyah mürekkeple (anne ismi veya baba ismi varsa daha iyi olabilir) Kırmızı bir mum yakıyorsunuz Sevdiğinizi imgeleyip muma odaklanıyorsunuz inandığınız tanrı varsa ondan yardım diliyorsunuz örnek olarak Ay tanrı ve tanrıçaları affınıza sığınarak sizden yardım istiyorum --- kızı --- --- beni sevsin bana aşkla dolsun diyip bir kaç kez tekrarlıyorsunuz inanarak hissederek. sevdiğinizin ismini yazdığınız kağıdı yakıyo

   , Yer: Witchcraft

×
×
 • Yeni Oluştur...