Jump to content

Kaçmanız gereken 5 kadın tipi ...


sidar

Önerilen Mesajlar

Düğünden Topuk Topuk Kaçırtacak Beş Kadın Tipi

Siz siz olun, gözünüzü aşk bürüse, yüreğinizi ateşler sarsa, sayacağımız kadınlarla nikah masasına oturmayın.

ım

 

Kurtarılmayı bekleyen prenses:

http://s.imajino.com/i/KPZ7evd.gif

Onun yardımına koşan kahraman olmaya bayıldığınızı, kendinizi He-Man gibi hissettiğinizi biliyoruz. Ama kendinize bir sorun, neden hep eski sevgilisi taciz ediyor, neden hep arabası bozuluyor, neden hep birileri ona ihanet ediyor, neden hep patronu ile kavga ediyor, neden hep başı derde giriyor? Şu an onu her kurtardığınızda size prensesler gibi davranıyor ama ömür boyu öyle davranacak mı? İşin diğer yönü, ya sizin başınız derde girince ona güvenebilecek misiniz?

Deli manyak:

http://s.imajino.com/i/0IIW1vZ.gif

Özellikle güzel olan deli manyaklar. Aşırı güzel kadınlar aşırı kendilerine güvenir ve diğer insanları aşırı küçük görebilir. Bu da nefret nöbetlerine, öfke krizlerine, bir dakikası bir dakikasını tutmayan ruh hallerine sebep olabilir. Aşırı güzel ve birkaç kere sebepsiz yere aşırı sinirlenen bir sevgiliniz varsa önce ayrılın, sonra telefon numaranızı değiştirin.

Kontrol delileri:

http://s.imajino.com/i/BuztoIm.gif

Kararları o alıyor. Yemeğe nereye gideceğinize o karar veriyor. Yavaş yavaş sevmediği arkadaşları ile görüşmenize ses ediyor. Sizce bu kadınla hayat geçer mi? Çünkü işinizden arabanıza, saatinizden gömleğinize kadar her şeyinize bir süre sonra o karar vermeye başlayacak. Gideceğiniz maça, oynayacağınız oyuna da o karar verecek demek isterdik ama bu küçük zevklerinizin hayatınızdan çıkacağına da o kadar eminiz ki...

İhtiyaç delileri:

http://s.imajino.com/i/9Y6Fn7Z.gif

Yapıştı mı bırakmaz! İstekleri sonsuz bir kuyu gibidir. Sürekli ilişkinizin iyi olduğunu duymak ister. Tanıdık geldi mi? O zaman ayrılık çanlarını parlatmaya başlayın. Gerçi üçüncü buluşmanızdan sonra sizinle evlenmeye karar verdiğini söylediğinde yol vereceğinizden de adımız gibi eminiz. Bu kadının kendine güvenmesini sağlamanız çok zor olacak, bu yüzden hiç uğraşmayın, deriz. Çünkü bu tip, kendi mutsuzluk ve güvensizlik çukuruna sizi de batırmak için fırsat kolluyor!

 

Alıntıdır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sidar bugüne dek foruma açtığın konular arasında sanırım en/tek anlamsız bulduğum bu oldu. Bence evlilikten kaçınılması gereken tek kadın/erkek tipi: Sizi gerçekten sevdigine inanmadiginiz tiptir.

 

Kaliteli konuların çoğunda telif hakkı ve kopyalama yasağı var kanka . :D . Ama birinci görsel tam kılıfına uymuş . Burada bir samuray özdeyişi vardır ; Hayat düsturlarımdan biridir , Yada ben öyle yaşamayı seçtim ..Bilgi ve tecrübesiyle değil de sadece hisleriyle yargılayanlar, doğru neticeye varamazlar.” .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5-Kitap-Kahve-Gözlük manyakları

 

Kafa ütülerler.Her bir organizasyonu takip etmek isterler.Neden orda olduğunuzu bilmediğiniz bir sürü kültürel etkinliğe katılırsınız.Eğlenmek zorundaymışsınız gibi davranırlar.Kaçtığınızda bir süre umurlarında değilmiş gibi yaparlar.Sonra aramalar,karşılamalar falan.Çok tepki göstermeyin, onlar başka birini bulur zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyla alakasız tartışmalarınızı özelden veyahut başak bir platformdan yapsanız . Kavgacı ruhunuzu başka yerde tatmin edin arkadaşım . Herkesin hayata karşı sahip olduğu değer yargıları , davranış ve düşünce kalıpları bir olmak zorunda değil . Eğer bir düşünce ve eğilim hakkında probleminiz varsa , Bunu öncelikle kendi içinizde halledersiniz . Sağlıklı olan yol budur ...

 

Felsefe bölümüne açmadım bu konuyu . Mrcoltun da dediği gibi ; Eğlence amaçlı küçük dokundurmalardan ibaret ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendimi burda gördüm resmen ; " aşırı kendilerine güvenir ve diğer insanları aşırı küçük görebilir. Bu da nefret nöbetlerine, öfke krizlerine, bir dakikası bir dakikasını tutmayan ruh hallerine sebep olabilir. "

 

Bu bölümü okuyunca , Forumda direk sen aklıma geldin . :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...