Jump to content

sirius

Önerilen Mesajlar

Bu büyü, arkanızdan yapılan dedikoduları, yalanları ve iftiraları durdurmak için uygulanır. Özellikle belli bir kişi varsa çok etkilidir ama yoksa genel amaç için yapabilirsiniz. Belli kişinin resmi, ismi, bir parçasI (saç, tırnak, kan vs.) gereklidir. Genel yaptığında da dedikoduyu durdurmak için genel bir etki yaratacaktır. Ama bu etkinin süresi –belli bir hedef olmadığı için- sizin niyetinizin ve yetkinliğinize bağlıdır. Baktım ki sitede çok fazla dedikodu dönüyor, belki bazı arkadaşlarımız için faydalı olur diye düşündüm. =)

 

Uygulama; karanlık ay veya küçülen ayda mümkünse cumartesi günü yapılır.

Malzemeler:

· Siyah kumaş (pamuk veya doğal maddeden)

· Makas

· İğne

· Kırmızı iplik

· Siyah mum

· Siyah ip

· Ot karışımı (Hazırlanışı aşağıda verilecektir)

· Bütün 39 karanfil

· Üzüm sirkesi

· Siyah tuz

Büyüye Hazırlık

Öncelikle ot karışımı hazırlanır. Bunun için bir tutam zencefil kökü, bolca ısırgan otu , üç tutam koyunotu, bir tutam chia çekirdeği (Bazı yerlerde satılıyor), bir tutam ıtır, bir tutam yarpuz ve bol miktarda karanfil iyice toz haline getirilir. Bu toz halde olan “tütsülemek” için kullanılacaktır. Bunu hazırlayın

Aynı otlardan bir kısmını –karanfil hariç- toz haline getirmeden ayırabilirsiniz.

Öte yandan iki adet kumaşa aynı ölçüde bebek figürü çiziniz. Bunları makasla kesin. BU iki figür birbirine dikilerek bebek yapılacaktır.

 

Altar kurulur. Altarda siyah mum, bebek yapılacak kesilmiş kumaşlar, dikmek için siyap iplik ve iğne, tütsü, bitki karışmı, 39 karanfil, sirke hazır halde koyulur

Büyünün Yapılışı

Çember açılır, tanrı ve tanrıçaya seslenilir. Elementler çağırılır. Hepsi yapıldıktan sonra siyah mumu defetme yağı (formülünü vermiştim forumda - sirius) ile yağlayın, üzerine aşağıdaki işareti çizin –eğer bir kişiye yapılacaksa o kişinin ismini yazın-

 

http://i.hizliresim.com/d0D3YL.jpg

 

Ve mumu yakarken şunları söylüyorum;

 

“Yakıyorum karanlığın ateşini

Yandıkça bağlasın dillerini

Yok etsin keskin ve zarar verici sözlerini.”

 

39 karanfil içeren kase havaya kaldırılır ve şunlar söylenir;

 

“Bu kutsal günde, irademle,

Büyülüyorum bu karanfilleri

Bağlamak için kötü niyetli dilleri.

Ey kadim güçler çağırıyorum sizleri

Yanımda olun ve kutsayın şimdi”

 

Kutsandığı ve karanfillerin enerjiyle parladığı imgelenir. Ardından her bir karanfil ele alınır, üzüm sirkesine batırılır ve batırılırken şu söylenip üzerine üflenir;

 

“vincula de lingua, semper silentia sanctus umbra”

 

39 karanfil de sirkeye batırıldıktan sonra, bebeğin içini dolduracak otlara karıştırılır.

 

Bebeğin Yapımı

 

Şimdi insan formunda kestiğiniz iki parçayı birbirine dikin ama baş bölgesini tamamen dikmeyin. Kafanın tepesinde bir delik kısım kalsın. Ardından bitki karışımınızı kafa bölgesinden bebeğin içine doğru yerleştirin. 39 karanfilin de bebeğin içinde olmasına özen gösterecek şekilde bebeği doldurun. Ve büyünüze odaklanın. Bebeğin içini bu bitkilerle doldururken, eğer bir kişiye yapacaksanız kişinin saçını, tırnağını, resmini veya ismini bir kağıda yazıp bebeğin içine bitkilerle birlikte koyun. Genel ise bir şey katmanıza gerek yok. EN son siyah tuzunuzu da içine serpin. (siyah tuzu kendiniz yapabilirsiniz, yoksa eklemek zorunda değilsiniz. sirius)

 

Bebeği tamamen doldurduktan sonra yavaşça kafa bölgesini dikerek bebeğinizi tamamlayın. Son olarak bebeğinizin ağız bölgesine küçük bir yarık açın.

 

Bebeği şimdi havaya kaldırın ve şunu söyleyin;

 

“Bu bebek arkamdan konuşan kişilerdir/kişidir. İrademle gerçek olur sihrim.”

 

Bebeği yavaşça toprak köşesine tutun

 

“Bu arkamdan konuşanların bedenidir, yalan sözler söyleyen ağızlarıdır. Toprak bedenidir. Toprak elementi gerçek kıl şimdi”

 

Yavaşça bebeği su elementine tutun

Su kanıdır. Su elementi gerçek kıl şimdi.”

 

Ateşe tutun (yakmadan)

“Ateş yaşam enerjisidir. Ateş elementi gerçek kıl şimdi.”

 

Ve tütsüye tutun;

“Hava zihinleridir. hava elementi gerçek kıl şimdi.”

 

Ve son kez yavaşça tanrı tanrıça heykeline/mumuna ya da köşesine kaldırıp:

 

“Bu bebeğin bedeni arkamdan konuşanların bedenidir.

Bu bebeğin kanı, arkamdan konuşanların kanıdır

Bu bebeğin yaşam enerjisi, arkamdan konuşanlarn yaşam enerjisidir

Bu bebeğin zihni arkamdan konuşanların zihnidir.

bu bebeğin ruhu/ruhları arkamdan konuşanların ruhlarıdır.

Sizlere sesleniyorum ey kadim olanlar, lütfen kutsayın şimdi”

 

Diyin ve son cümleyi söyledikten sonra bebeğe doğru üfleyin ve üflerken Tanrı Tanrıçaya içinizden seslenerek kutsal nefesle bu bebeğe can vermesini isteyin. Ve son kez:

 

“İrademle gerçek olsun sihrim.”

 

Dedikten ve bebeği oluşturduktan sonra diğer işlemlere devam edin. Şimdi ağız bölgesine birkaç damla sirke damlatın;

“erisin sözlerin ve yalanların, bağlarım dilini

Yanlış konuşan ağzın kapansın şimdi”

 

Ardından bebeği sol elinize alın ve dikkatlice siyah mumun erimiş kısmından birkaç damla, ağız bölgesini kapatacak şekilde damlatın ve eriyik mumla mühürleyin. Ve mühürlerken şunu diyin:

 

“mühürlerim şimdi ağzını, Bağlarım dilini. Hiçbir dedikodu ve iftira çıkamasın ağzından”

 

Ağız bölgesindeki eriyik mumun üzerine diktiğiniz iğne yardımıyla muma çizdiğiniz aynı mührü çizin ve çizerken aşağıdaki sözleri tekrarlayın;

 

“vincula de lingua, semper silentia sanctus umbra”

Bebeğin Bağlanması

 

Şimdi bebeği havaya kaldırın ve yaptığınız toz tütsüyü nargile kömürüne katın ve onla tütsülerken Latince sözleri söylemeye devam edin. Bebeğin ağzının bağlandığını gözünüzde de canlandırın ve bağlanırken arkanızdan konuşan kişinin veya kişilerin hepsinin ağızlarının bağlandğını imgeleyin.

 

Duayı hızlandırın, hızlandırın ve enerjinin yükseldiğini hissettiğinizde ve Öyle olsun” diyerek bebeği yavaşça altara bırakın. Bu sırada siyah ipliği alın ve 13 düğüm atın, her düğüme üflerken aynı sözleri tekrarlayın;

“vincula de lingua, semper silentia sanctus umbra

Kadim güçlerle, elementlerin sihriyle ağzını ve dilini bağla”

 

Şimdi tüm ipi bebeğe bağlayın ve en son ağız bölgesinde ipin iki ucuna son düğümü atarak “büyü tamamlandı, sonsuza kadar mühürlensin” diyin.

 

Bebeği son kalan tütsüyle tütsüleyin. Ve kimsenin eşmeyeceği, bulamayacağı ve eşelemeyeceği bir yere gömün. Bebeğin üzerine kalan malzemeyi (toz, nargile kömürü artığı, iğne, mum artığı vs.) koyarak gömebilirsiniz.

Sirius

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet sirius, basit işlerle gel bize. Ne böyle uzun uzun yazılar, tarifler, sözler, malzemeler vs. "Presto chango" gibi söyleyince olsun. Deneyeceğimizden değil hani, maksat muhabbet olsun.

Not 1: presro chango hokus pokus gibi göz bağcılarının kullandığı bir kelimedir. Şimdi büyülü bir sey sanıp oraya buraya ekleyen olur diye not düşeyim dedim.

Not 2: Gerçekten güzel çalışma sirius. Emeğine sağlık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet sirius, basit işlerle gel bize. Ne böyle uzun uzun yazılar, tarifler, sözler, malzemeler vs. "Presto chango" gibi söyleyince olsun. Deneyeceğimizden değil hani, maksat muhabbet olsun.

Not 1: presro chango hokus pokus gibi göz bağcılarının kullandığı bir kelimedir. Şimdi büyülü bir sey sanıp oraya buraya ekleyen olur diye not düşeyim dedim

 

off haklısınız benim hatam :(

 

hemen kısa ve güzel bi kadim wicca formülü veriyorum. Yukarıdakini boşverin. Yarpuz karpuz falan ne öyle...

 

Şimdi bi tane bakkal mumu yakın. (yoksa el feneri yksa ışıkları açın). Sonra çubuk tütsüyü yakın, elinize alın ve çıplak dans edin. Arka fona loreena mckennit şarkısı koyabilirsiniz. Çubuk tütsü yoksa kekik nane kimyon un kabartma tozu evde ne varsa onu elinize alabilirsiniz. Çıplak dans ederken "Ayyayaya coco jambo ayyayai presto chango" diyip durun. SOnra durun ve tüm öfkenizle "o tanrım o tanrıça sussunlar" diyin ve "shut up" diyip mumu üfleyerk söndürün ya da el fenerini kapatın ya da ışıkları kapatın. İngilzce kadim bir dil ingilizce söyleyin. Aşağı komşu dansınızdan rahatsız olursa ona da bu büyüyü yapın.

 

sonra atmosferi bozmadan telefonla selfie çekip instagrama "kaynanamgilin dilini bağlarken büyü qeyfi xD" diyerek ekleybilrsinz.

 

 

.

Not 2: Gerçekten güzel çalışma sirius. Emeğine sağlık.

 

teşekkürler :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bebeğin içini neden 39 karanfille dolduruyoruz? Karanfil ve 39 sayısı büyüde nasıl bir rol oynuyor?

Karanfilleri bebeğe koymadan önce neden sirkeye batırıyoruz?

Mühür olarak verdiğiniz işaretin özel bir anlamı var mı yoksa genel amaçlı bir sembol mü?

Bebeği kırmızı iplikle mi dikiyoruz? Kırmızıyla dikmemizin sebebi kırmızının "Hayat" anlamına gelmesi midir?

Doğal ipliği nerede bulabiliriz? Sentetik iplik enerjiyi sekteye uğratmaz mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bebeğin içini neden 39 karanfille dolduruyoruz? Karanfil ve 39 sayısı büyüde nasıl bir rol oynuyor?

 

39 sayısı 13’ün 3 katıdır. Büyüyü güçlendirmek için bu sayı kullanılır. Neden olduğuna ise değinmeyeceğim, dileyen araştırabilir. :) Karanfil bitkisi tek başına bilhassa dedikoduyu durdurmak için kullanılır ve bu konuda oldukça etkilidir

 

Karanfilleri bebeğe koymadan önce neden sirkeye batırıyoruz?

 

Sirke de dedikodu durdurma konusunda (aslında genel anlamda , negatif enerjiyi uzaklaştırma konusunda) kullanılan maddelerden biridir. Sirke ve karanfili birlikte kullanmak büyüyü güçlendirmek için.

 

Mühür olarak verdiğiniz işaretin özel bir anlamı var mı yoksa genel amaçlı bir sembol mü?

 

Özel anlamı var, çarpı mühürlemeyi ve yasaklamayı, sonlandırmayı, düz işareti ,se Isa rune'ü olarak dedikoduyu durdurmak için kullanılır. Farklı amaçlar için de kullanılabilir ama özellikle dedikoduyu, kötü sözü durdurmak için etkilidir.

 

Bebeği kırmızı iplikle mi dikiyoruz? Kırmızıyla dikmemizin sebebi kırmızının "Hayat" anlamına gelmesi midir?

 

Bebek için kestiğimiz iki parça insan figüründeki kumaşı "birbirine" dikiyoruz. Kırmızı uyarı işareti gibidir ve korunma, durdurmalarda kullanılır. Otoritenin rengidir, baskınlık ve dominantlıktır aynı zamanda. Trafik ışıklarında kırmızı olması tesadüf değildir. Sizi durdurucu güce sahiptir. Kan rengi olarak sert bir uyarı ve hatta tehdit manasındadır. Çünkü yaşam ve ateşin olduğu kadar öfkenin, tehdidin, uyarının da rengidir. Kırmızı iple iki bezi birbirine dikiyoruz çünkü kırmızının gücünden de yararlanmak için. Renk majisini detaylı araştırırabilirsiniz.

 

Doğal ipliği nerede bulabiliriz? Sentetik iplik enerjiyi sekteye uğratmaz mı?

 

Sorabilirsiniz alırken, pamuk iplikler var. Mümkün mertebe doğal iplik kullanıyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bebeğin içini neden 39 karanfille dolduruyoruz? Karanfil ve 39 sayısı büyüde nasıl bir rol oynuyor?

 

Sanırım aradığınız cevap . Altı çizilmesi gereken nokta ; Başkaları üzerinde zihinsel üstünlük kurabildiğimizin işareti olması ..

 

Aşağıdaki sayı yorumu ; Kalde alfabesi ve numerolojisine aittir .

 

30/39/48 Yalnız kişi, meditasyon:

Bu sayı içsel gözlem, düşünceli çıkarımlar ve başkaları üzerinde zihinsel üstünlük işaretidir. Kişi tamamen zihinsel plandadır, çünkü kendileri öyle istemektedirler. Bu ne olumlu ne de olumsuzdur ancak bu kişilerin yalnız, kendi içlerinde kalmalarına yol açabilir. Kişi etrafın gürültüsünden uzakta kalmak ister ve kişisel yeteneklerini kullanarak değişik alanlarda ödüller kazanabilir.

 

Siriusun ise neden buna değinmediğini anlayamadım . Bu sayıların kara majideki kullanım alanları yaygın sanırım 13 çarpı 3 falan . :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sirius bahsetti sidar. 13×3 sihri kuvvetlendirmek için kullanılır. Neden ve nasıl kuvvetlendirdiğini "gerçekten" merak edenler araştırsın diye bahsetmedi sanırım. Keramet kaldelilerin 39 sayısında değil yani, 13×3 sayısında.

 

anlatamıyoruz ki... =)) yorum yapmak için yapmamak lazım.

 

Sanırım aradığınız cevap . Altı çizilmesi gereken nokta ; Başkaları üzerinde zihinsel üstünlük kurabildiğimizin işareti olması ..

 

Aşağıdaki sayı yorumu ; Kalde alfabesi ve numerolojisine aittir .

 

30/39/48 Yalnız kişi, meditasyon:

Bu sayı içsel gözlem, düşünceli çıkarımlar ve başkaları üzerinde zihinsel üstünlük işaretidir. Kişi tamamen zihinsel plandadır, çünkü kendileri öyle istemektedirler. Bu ne olumlu ne de olumsuzdur ancak bu kişilerin yalnız, kendi içlerinde kalmalarına yol açabilir. Kişi etrafın gürültüsünden uzakta kalmak ister ve kişisel yeteneklerini kullanarak değişik alanlarda ödüller kazanabilir.

 

Siriusun ise neden buna değinmediğini anlayamadım . Bu sayıların kara majideki kullanım alanları yaygın sanırım 13 çarpı 3 falan . :)

 

Hayır, yanlış yorumluyorsun, cevap bu değil... =)) Her bilgi burada aktarılmaz Hektor'un dediği gibi. Burada verilen bilgiler, formüller uygulanması için değil, ilham verip, detaya kişi isterse gidebilsin diye. ancak ipin ucunu verebiliyoruz forumlarda o yüzden verdiğimiz bilgiler kadim cadılığın derin sırları elbette değil... Hiçbirimiz, bu yolda yürüyen hiç kimse bunu aktarmaz. Arayan bulur, sorabilen işitir. Bu yol böyledir, kitaplarda ve forumlarda değildir sadece.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...