Jump to content

Hüzün Dolu Bir Aşk Hikayesi


009 neslihan

Önerilen Mesajlar

bence çok güzel ve insanların ders alması gereken bir hikaye...

 

biri kız diğeri erkek iki genç liseye başlarlar.aynı sırada otururlar. erkek kızdan hoşlanır.ancak bunun tam olarak nasıl bir duygu olduğunu anlayamaz. işte o gün günlük tutmaya başlar.

 

9.sınıf

bugün okulun ilk günü.ben ise dünya tatlısı bir kızla tanıştım ve aynı sırada oturuyoruz,ancak ondan nedenini bilmediim bir şekilde utanıyorum.

 

10.sınıf

hala o kızla oturuyorum. ve hala ondan çok utanıyorum.

 

11.sınıf

bu senede onunla oturuyorum.yanlız artık onun bir erkek arkadaşı var.hatta bugün bizim eve geldi. erkek arkadaşı ile kavga ettiğini ve çok kötü olduğunu söyledi. dizlerimde ağladı...ağladı...ağladı...onu çok seviyorum...

 

12.sınıf

yine onunla oturuyorum.onun yanındayken çok utluyum.yıl sonu balosuna eğer partnerimiz gelemesse birlikte gideceğimize dair bir söz vermiştik.onunda erkek arkadaşı rahatsızlanmış ve gelemeyecekmiş.bizde baloya birlikte gittik. bütün gece dans ettik. kollarımın arasındaydı... uzakta değildi. söylemek istedim ama yapamadım.

 

bir kaç hafta sonra kızın veremden öldüğü haberi gelir.kız verem olmuştur.delikanlı kızın cenaze törenine gider ve ona ailesi bir defter verir. bu genç kızın günlüğüdür.işte bunlar yazar.

 

9.sınıf

çok yakışıklı ve şirin biriylr tanıştım. nedensiz bir şekilde ondan utanıyorum.

 

10.sınıf

hala aynı kişiyle oturuyorum.hala ondan çok utanıyorum.

 

11.sınıf.bu yılda onunla oturuyorum.ona bir erkek arkadaşım olduğunu söyledim.tek çarem buydu...onunla daha fala kalabilmem için....kavga ettik diye bir bahane buldum ve yanına gittim. ağladım. ancak ona sevgimi söyleyemediğimden.

 

12.sınıf

bu senede onunla oturuyorum.çok memnunum.mezuniyet balosuna birlikte gittik. çok güzel bir geceydi...hiç bitmesin istedim.ama artık ayrılıkk vakti geldi. onsuz yaşayamayacağım...biliyorum.çünkü onu çok seviyorum.

 

delikanlı bu defteri okurken gözlerinden yaşlar damlar ve kendini bir ömür boyu affetmez. çükü eğer sevigisini söyleseydi.sevdiğini kaybetmeyecekti...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gunluk degil yillik mubarek senede bir yazmislar desem.. :rolleyes:.. aferin hikayenin romantizmini mahvettin der misiniz ki..

 

saka bi yana hislerin saklanmamasi gerektigini anlatan cok duygusal bi hikayedir..

 

her verildiginde severek okuyorum.. :rolleyes:.. ups.. ben sustum siz hikayeyi okuyun.. :)..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...