Jump to content

Aslan Geçidi Açılıyor


Witch Of Rain

Önerilen Mesajlar

Aslan geçidi bereket, bolluk ve başarı getirecek ,

Aslan geçidi açılıyor.

 

Yeni bir çağın eşiğindeyiz. Kadın Hükümdarın Çağı... Yaklaşık 2000 yıl öncesine baktığımızda Regulus Aslan burcuna girmek üzereydi ve bakın kim doğmuş: Jül Sezar. 12 Tanrı inancının kabul gördüğü Büyük Roma İmparatorluğu'nda Avrupa'nın silüetini tamamen değiştirecek yeni bir inanç ortaya çıkıyordu. Hz.İsa'nın dediği gibi ''Sezar'ın hakkı Sezar'a'' Aslan maskülen bir burç. 2000 yıl boyunca erkek iktidarının hüküm sürdüğü, elit ve soyluların yönettiği dönem artık bitti. Çünkü Regulus, hizmet, görev ve sorumluluk bilinci yüksek kişileri kral yapmaya geliyor. Artık para ve gücün önüne geçecek başka değerlerin dönemi başlıyor. Başak burcu dişil enerjidir. Toprak elementine dahildir. Üretmeyi, hizmet etmeyi ve doğurganlığı temsil eder. Bunu Başak burcunu sembolize eden figürden de görebiliriz. Elinde bir tutam buğday başağı tutan bir bakire... Saflık hem ruha hem de gerçek hayata imzasını atacak. Ne zaman mı? Bu tarihi unutmayın! 08.08.2015 saat 08:08 8 sayısı numerolojide bereketi ve büyümeyi temsil eder. Sanırım herkes Mısır'daki Sfenks'i duymuş, görmüş ve okumuştur. Hiç düşündünüz mü neden insan başlı ve aslan vücutlu inşa edilmiştir? Yine ezoterik bir sembolle karşı karşıyayız. Atlantis'in çöküşü (Yengeç burcu döneminin bitişi) ve bizim dönemimizin (Aslan burcu döneminin) başlaması... Aradan 2000 yıl geçmiş ve bu dönemde kapanmıştır. Kral yıldızı Regulus, halkı, işçiyi, çalışanı, emeği ile kazananları ödüllendireceği Başak burcuna geçiş yaptı. An'ın haritasına baktığımda gördüğüm Venüs'ün tam da bu esnada gerileme pozisyonunda olması. Ve tuhaftır ki Venüs'ün Regulus'la kavuşumda olması şunu düşünmemize sebep oluyor, DİŞİL ENERJİ SAKLANDIĞI YERDEN TEKRAR LAYIK OLDUĞU TAHTINA OTURMAK İÇİN AÇIĞA ÇIKIYOR...

 

Kralları temsil eden Jüpiter de aynı gün Regulus'la kavuşum yapıyor. Yani, yeni bir oluşum, yeni bir dünya düzeninin oluştuğuna şahit olacağız. Yeni bir lider dünyaya geliyor hem de 8 Ağustos'ta... Ya Merkür? Tanrı'nın habercisi... Onun da Regulus'la kavuşumda olduğunu söylersem şaşırır mısınız? Yani bir haberci geliyor... Lideri müjdeleyen... Bu aslında ruhsal bir uyanış. Gözlerimizi açmazsak göremeyiz. Peki bizim mucizelerimiz hangi konularda gerçekleşecek? Neden mi mucize? Mucizeler hep beklenmedik anlarda oluşurlar... Bakın ki o günün efendisi Güneş, bir tek Uranüs'le açı içinde... Uranüs, ani ve beklenmedik oluşumların yıldızıdır. ' Ne ekersen onu biçersin'' dönemi başladı. Peki, evrenin sizden beklediği istekleri bilmek ister misiniz?

 

Koçların Mucizesi: Aşk ve şans isteyin.

 

Boğaların Mucizesi: Aile ve ev düzeni isteyin.

 

İkizlerin Mucizesi: İletişim ve seyahatin bereket getirmesini isteyin.

 

Yengeçlerin Mucizesi: Para ve ailevi mutluluk isteyin.

 

Aslanların Mucizeleri: Kendinize yetmeyi, başkasına bağımlı olmamayı isteyin.

 

Başakların Mucizesi: Kendinizi iyileştirme ve zihnen özgürleşmeyi isteyin.

 

Terazilerin Mucizesi: Gerçekleşmeyi bekleyen bir hayaliniz var. İsteyin.

 

Akreplerin Mucizesi: Hak ettiğiniz işe veya statüye kavuşmayı isteyin.

 

Yayların mucizesi: Fikren ve bedenen özgürleşmeyi isteyin.

 

Oğlakların mucizesi: İkinci baharı yakalamayı, yeniden uyanışa tanık olmayı isteyin.

 

Kovaların mucizesi: Hayatınıza başarı ve mutluluğu getirecek, şifa enerjisi yüksek ilişkilerin girmesini isteyin.

 

Balıkların mucizesi: Ruhsal ve fiziksel sağlık enerjisine kavuşmayı isteyin.

 

Astrolog Nesrin Özturna

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hülya Balıkavlaya'nın güzel bir yazısı var bu konuyla ilgili şahsen hoşuma gitmişti paylaşmak isterdim ama :D işte sorun çıkmasın . Bu yazıyı da çok beğendiğimi söylemeden geçemicem :)

 

Paylaş tabiki, bu başlık altında paylaşabilirsin hatta eğer aslan geçidiyle ilgiliyse o da.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapandı ulan koskoca 2000 yıllık dönem : Regulus başak dönemine sanayi devriminden itibaren yavaş yavaş hazırlandık aslında . Başak burcu ; aslan-terazi burçları aksındaki geçiş evresidir . Çok çalışarak ve hizmet ederek Aslanın doğal otoritesini ve iradesini korur , böylece Terazi burcunun adil , Uzlaşmacı , Demokrat yönetimine aracılık eder . Herkes gücü oranında hakka sahiptir . Otorite gücünü kaybettiğinde yasama ve yürütme işlevlerini de tam tamına yürütemez çünkü . Dolayısıyla tabiri caizse yalakalarında daha hızlı krallaşabileceği belli bir sakatlıkları olan da bir dönem bu .Günümüzde görüyoruz bunu zaten ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yükselişin başladığı çok net bir şekilde hissediliyor. İşte tam da bu yüzden tam tersi yönünde çatışmalar, cinayetler ve kaos artıyor, tıpkı eril enerjinin haksız hükümdarlığının sonuna geldiğini anlaması ve köşeye sıkışmış bir aslan gibi daha sert savaşmasıdır bu.

 

Zaten bu aralar spiritüalist öğretilerin sitelerinde de ısrarla günlerdir Aslan Kapısı'ndan bahsediliyor. Ve artık kendi adıma ben de muhteşem bir değişimi hissediyorum. Bilmiyorum belki de Dişil enerji baskın olan benim gibilerde(cinsiyetten bağımsız olarak) daha yoğun hissediliyor olabilir bu durum, ancak şu görünen kanlı olaylardaki artış kimsenin gözünü korkutmasın. Dediğim gibi son hamlelerini oynayan empatisiz psikotik eril zorbalığının çaresiz çırpınışlarıdır bu.

 

Dişil enerji, sevgi ve empati yükselecek ve yükseliş başladı da zaten. Tek yapılması gereken, Tanrı'nın verdiği temel nimet olan "NEFES" i güzelce içe çekip tüm negatif egosal nefret,kıskanma gibi tekamülü yavaşlatan kalıplardan kurtulmak, ve bu göründüğünden daha kolay aslında.

 

Güzel bir yazı teşekkürler. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karanlık Çağ'a en çok yaklaştığımız dönemin başlarındayız.Bu da bizi tekrar ve son kez parlak bir döneme sürüklüyor.Fakat geçişin asıl sarsıntısının henüz yaşanmadığını düşünüyorum.O yüzden şuan içinde bulunduğumuz duruma çok parlak diyemiyorum, fakat oldukça yakın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onun dışında Jüpiter Başak burcuna girdi iki gün önce :D sidar abimizden yorumları alalım ^.^

2016 Eylül ayına kadar başakta kalacak. Genel olarak çalışma, sağlık, araştırma ve gelişme alanlarında insanları teşvik edici bir enerjisi olucak. Dikkat edilmesi gereken şeyler ise gerçekçi ve akılcı hareket etmek, başak burcu doğasından uzaklaşmamak yani netlik ve gerçekliği bırakırsan hayal kırıklığına uğratabilir seni. Burçlar üzerindeki etkisini internetten bulabilirsin, sidar abiyi yormayalım dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2016 Eylül ayına kadar başakta kalacak. Genel olarak çalışma, sağlık, araştırma ve gelişme alanlarında insanları teşvik edici bir enerjisi olucak. Dikkat edilmesi gereken şeyler ise gerçekçi ve akılcı hareket etmek, başak burcu doğasından uzaklaşmamak yani netlik ve gerçekliği bırakırsan hayal kırıklığına uğratabilir seni. Burçlar üzerindeki etkisini internetten bulabilirsin, sidar abiyi yormayalım dedim.

saol :) zaten çoğunu okudum ki zaten ilgili biriyim astrolojiyle :D sadece onun ne diyeceğini merak ettim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...