Jump to content

Varlıklar ve kartları nasıl dengede tutabilirim


Gizemovic

Önerilen Mesajlar

Burada eminim ki tarot bakan bir sürü arkadaşımız vardır. Açmak istediğim konu onlara olacak biraz.

Tarot kartlarım ile geçen sene tanışmıştım. Kartların elime geçtiği ilk hafta, bir hafta boyunca varlıklar tarafından daha fazla rahatsız edildiğim söz konusuydu. Kartlardan önce de ara sıra yaşadığım şeylerdi ancak kartları aldığımın ilk haftası her gece uyandırılıyordum. Onlara alışmak zor oldu. Hem kartlara hem onlara. Varlıklarla haşır neşir biri olarak kart sahibi olmak tarotçu için güçlük çekeceği dönemler demekmiş. 4 ay önce rahatsız edilmem fazla artış yaşadığı için bir süre kartlara ellememe kararı aldım. Arada dini açıdan 3 ayların zamanıda vardı tabi. Bıraktım derken 3 ay boyunca artık uykularım düzenliydi ve huzurluydu derken 2 gün önce kart açtım. Kendim için. O gündür tekrar başladılar. O gece fiziksel bir temas gerçekleşti anında kalkıp duaları okudum. Bana saramayıp o gece ablam ve küçük kardeşime dadandılar. O gündür ne yapmam gerektiğini düşünemiyorum. Varlıklar ve kartları nasıl dengede tutabilirim arkadaşlar?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazı insanlarda böyle şeyler olabiliyor. Öncelikle bir arındırma ile başlayabilirsin hem kartlarına hem kendine, basitçe adaçayı yakarak arındırabilirsin. Defetme ile ilgili formüllerde var, ondan sonra korunmak için ritüel veya bir kese yaparsan (yine forumda var) yardımcı olabilir. Koruyucu bir totem (mesela gümüş pentacl) seçip, kutsayıp tarot destenin içine koyabilir, her tarot açmadan önce küçük bir korunma duası okuyup nesneni yerleştirip o şekilde bakabilirsin.

 

Dengeleme işi sende bitiyor aslında... Olayı yaratan kart değil sensin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beni kartlarla tanıştıran dostum sayesinde arınma dönemlerine girmiştim ancak çok sürmedi ve kaybeden taraf ben olmuştum. Haklısınız aslında bu konularda güçsüzüm. Ve nedense onları uzaklaştırmak yerine bazen tersini yaptığımda oluyor.

 

Son bahsettiğiniz aklıma takıldı. Elimde gümüş pentaclım mevcut. Korunma duası dediğiniz dua hangi duadır acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tarot kartları bilinçaltın ve bilinçüstünle anlaşabileceğin bir dildir. Bilinçüstünün rehberliğini alabilmen için ilk önce karanlık bölgelerini temizlemen gerekir. Burada aslında ortaya çıkan negatif enerjiler bilinçaltında çözmek istediğin problemlerdir. Bu yüzden Tarot kartlarını eline aldığın gibi bilinçaltın aktifleşir.

 

Tarot kartlarını açtığın zaman böyle negatif hissettiğinde, Tanrının rehberliğinde bu negatif hissiyatın şifalanmasına ve dönüşmesine niyet ederek kartları açarsan bilinçaltını temizlersin. İslamiyet Tarota karşı değildir, çünkü Tarot şuurun için bir rehberdir. Bazı kartlar Kur'an-ı Kerim, Tevrat ve İncilden sahneleri betimlerler ve her kartın Esma'ül Hüsna'da karşılıkları vardır. Bu yüzden Tarot kartları ruhsal genetiğine yüklenmiş olan Esmaları ve Enerjileri aktifleştirmene yardımcı olurlar.

 

Korkularını dönüştürmek için Yıkılan Kule, İmparator, Adalet, Kıyamet Günü kartlarına bakabilirsin. Fal için açmak yerine Major Arkanayı önüne açar ve meditasyon yaparsan bilinçaltını çok hızlı şekilde Tarot'a hazırlayabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Kahve falı nasıl bakılıyor

   Küçükken bir kaç kez kahve falı bakmışlığım oldu, eve gelen misafirlere öylesine dalgasına bakıyordum, karşımdaki kişinin evini daha önce görmediğim halde nasıl bir evde oturduğunu falan tarif ediyordum şaşırıyorlardı. Bu aralar merak saldım fala bakmak istiyorum ama aklıma söyleyecek bir şey gelmiyor eskisi gibi değilim nasıl bakabilirim bu işin bir yöntemi var mı 

   , Yer: Fal Çeşitleri

  • nasıl familiar sahibi olunur

   Familiar'ların ne olduğunu biliyorum ancak nasıl familiar sahibi olunur bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

   , Yer: Maji ve Türleri

  • Nasıl Yemek Yersiniz?

   Şahsen ben kendimi kaybederek yiyorum kibarlıkla uğraşamam :D

   , Yer: Anketler

  • Nasıl Ölmek İsterdin?

   Allahın taktiri elbet bir gün acı dolu ruhumuz huzura erecek.Erecek de nasıl erecek?   İstediğiniz bir ölüm şekli var mı? diye sormak istemediğimden , nasıl ölmek istersiniz diye soruyu başlatayım arkadaşlar.

   , Yer: Forum Oyunları

  • Assassin's Creed Nasıl Bitmeliydi?

   http://www.merlininkazani.com/images/games/4650/1.jpg   Assassin's Creed'de bildiğiniz tüm gerçekleri unutun. Aslında istediğiniz son, bu videonun içinde olabilir. MK Dublaj Ekibi tarafından seslendirilen videonun tadını çıkartın.   İyi seyirler.   Dublaj & kaynak : merlinin kazanı   http://youtu.be/S8aUqNKywLE

   , Yer: Oyun

×
×
 • Yeni Oluştur...