Jump to content

Ölmüş bir ruh ile astral seyahatte görüşmek mümkün mü?


Gizemovic

Önerilen Mesajlar

Uzun zaman oluyor belki yılın başı. Hala unutamadığım, hayatımı, psikolojimi etkileyen bir olay.

 

Uzun zamandır uykularımdan birden uyanıp kendimi odada bulduğum bilinçsiz astral seyahat deneyimlerim vardı. Normal rüyadan ayırt edebileceğim rüyalar, daha gerçekçi ve tamamen his dünyası.. Yazacağım aralarından yaşadıgım ilginç bir deneyimim.

 

Yine bilinçsiz olarak çıkıp kendimi uyuduğum yerden ruhumun bedenimden çıkmış yatağımda otururken bulmuştum. Yatağımın kenarındaki cama yaslanmış birisi ile karşılaştım belki bir varlık tı belki bir hayal belki bir ölü ruh.. Omzuna gelen sarı saçları ve parlayan gözleri vardı, erkekti. Konuşmaya başlamıştık o sıra konuşmayı hatırlayamıyorum bilinçsiz bir konuşma oldugu kesindi cunku müzikten bahsettiğimizi biraz hatırlıyorum. Zaman ne kadar gecti hatırlamıyorum. Sonrasında bilincimin yerine geldigini anladım ve gözlerine baktım. 'Gözlerin' dedim ve aniden cirkin bir yüze büründü. sonradan yüzü bembeyaz oldu gözlerinden siyah kanımsı şeyler akıyordu. Elleriyle beni tutup sarsıyordu. Korktum ve çığlık attım. Duygular ağır basınca geri döndüm ve uyandım.

 

Bu olaydan sonra tesadüfen internette müzikleri dolaşırken bir şahsın hayatına rastladım. -black metal dinliycisiyim:rolleyes: - 80 zamanlarında fazla yaşamamış intihar etmiş. Yaklaşık 20 sene yaşamış. Arkadaşlarının manyak, içe dönük, garip, melankolik, karamsar, akıl sağlığının yerinde olmadığı yorumları var. Bunları okuduktan sonra daha fazla takıldım buna .. Kendimi ona yakın hissettim. Nasıl açıklayabilirim bilmiyorum.. Belki o değildi ..

Uzun zamandır yaklaşık 3 senedir uykularımda varlıklardan çektiğim durumlar var.

 

Belki bilinçaltıma bir yerden girip görmüş de olabilirim.. Belki de gerçekti. Hissedebilecek kadar gerçekti. Sanki başka bir boyutta yaşıyordum.

Yorumlarınızı istiyorum. Ölü bir ruh ile başka bir boyutta görüşmek gerçek midir ? olabilecek bir durum mudur ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...