Jump to content

Astroloji Tüyoları


Lethal Perfection

Önerilen Mesajlar

Selamlar. Bendeniz yükselen ego (Üstünü çizdim) değer Lethal Perfection. Mükemmelim, süperim ve saire ve saire. (Egomu tatmin ettiğim kısmın sonuna gelmiş bulunmaktayız.) Bu yazımda neden şunca yıllık astroloji bilgimde yola çıkarak düşündüğüm şeyleri özetleyeceğim ve günlük hayatımda astrolojiyi nasıl kullandığımı sizlere göstereceğim. Bu cümlelerimi ukalaca, yazıyı da yetersiz bulabilirsiniz. Tak diye insanın aklıma gelen hiçbir şey yok, idare edin. Çerez niyetine atıyorum yazıyı.

 

-Kova burcu gerçekten üstün yeteneklere sahip bir burç. Hatta vitesi arttırıp en üstün burcun Kova olduğunu söylüyorum ama sıkıntı şu ki bu tipler kolay isyan etmeye meyilli tiplerdir bilindiği gibi. Bu yüzden onlardan yararlanmak ilk etapta çok zordur. Zaten Kova burcunun en büyük sıkıntısı da üstün yeteneklerinden sonra kibirlenip kendisini en tepede düşünmesidir. İstediğini verin, en tepeye kendisini yerleştirin. Bırakın olayı kendisi deneyimlesin. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını kendisininde eleştirdiği kişilere döndüğünü görünce anlayacaktır. Bu konumdaki bir Kova burcu kurmak istediğiniz sisteme daha uyumlu olacaktır ve sizde oldukça yetenekli, zeki biriyi emriniz altında tutmayı başaracaksınızdır.

 

-Ay Mars üçgenine sahip kişiler inanılmaz iyi liderlerdir. Karşıdaki kişinin nabzına göre şerbet vermeyi çok iyi bilirler ve karşıdaki insanın ruh halini oldukça iyi anlayabilirler. Bununla beraber Mars'ın Koç olması, Ay'ın da başka bir ateş burcunda olması ciddi anlamda liderlik yeteneğini zirvelere çıkaracak ve beraber çalışması oldukça keyif verici bir kişilik ortaya çıkacaktır.

 

-Yengeç burcu kişiler oldukça yeteneksiz hatta işe yaramaz olabilir ancak onlardan verim beklemek yerine onları piyon gibi kullanırsanız gerçekten ne kadar işe yarar olduklarını göreceksiniz. Kolay kolay ihanet etmezler çünkü meydan okuyup çekip gitmek gibi cesurca davranışlarda bulunamazlar.

 

-Yay burcu hem yararlanması çok kolay hemde yetenekleri üst seviyede bir burç. Belki en üst seviye değil ancak zodyak on iki kişilik bir ordu olsaydı Yay burçları yetenekli komandolar olurdu. Disipline olmayı sıkıntı etmeyin, bir işe inandıkları zaman kimse onlardan daha disipline olamaz. Kova burçlarından deli gibi etkilenirler, bir kova burcunu çevrenizde bulundurduğu zaman bir şey yapması için Yay burcu kişisini ikna etmesini isteyin. Bak ne oluyor.

 

-Yükselenin ikizler olması kişiyi sempatik gösterir, bu tarz kişiler halkla ilişkiler gibi konularda başarılı olurlar. Yükselen ikizler arkadaşlarınızı birileriyle tanışması kendinizle tanıştırması için kullanın. Yükselen terazi ise ciddi bir cazibeye sahip olur, güçlü ikna yetenekleri olur ve bu kişileri birilerini ikna etmesi, ayartması ile kullanabilirsiniz. Yükselen Kova ise arkadaş çevrelerinde baskın tip olur, kimi zaman dava adamı bile olabilir. Bir topluluğu doğal olarak yönetme yeteneğine sahiptirler.

 

-Merkür yengeç tiplerle fazla içli dışlı olmayın. Beceriksiz ve işe yaramaz olabilirler, sizi bıktırabilirler. Yeterince güçlüyseniz onları yanınızdan kovabilirsiniz tabii, ancak vicdanınız sızlayacaktır çünkü konuşacak kimsesi yoktur.

 

-Merkür yay tiplerle dikkat edin. Merkür yengeçin aksine üstün bilişsel yetenekleri vardır ve inanılmaz kolay yalan söyleyebilirler, işinizden alıkoyabilirler. Eğer size sadık olduğuna eminseniz onu bir propagandacı olarak kullanabilirsiniz.

 

-Satürn koçta olan kişiler irade, kişilik gibi konularda zayıftır. Bu yüzden üzerlerinde çok kolay baskı kurulur, istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Sadece onlara ödül göstermeniz gerekir, iradesizce istediğinizi yapacaklardır. Satürn terazi tiplerde tam aksine güçlü bir iradeye, kişiliğe sahiptir ve tam bir adalet anlayışları vardır. Pis işlerinizi yapacağınızı söylediğiniz zaman size düşman olabilir ve üzerinde kolayca baskı kuramazsınız. O sizin üzerinizde baskı kuracaktır.

 

-Oğlak burcunun baskın olduğu kimselerle hiç zıtlaşmayın, ezmek gibi bir hataya kalkmayın. Genellikle bu tarz kişiler ciddi anlamda güç elde ederler ve sizi de bu güçten yoksun tutarlar. Onlarla iyi anlaşmaya, dost olmaya çalışın. Başta soğuk duracaklardır fakat sonradan açılacaklardır. Sadece iyi niyetli olduğunuz imajını koruyun.

 

-Yengeç burcu arkadaşlarınız duygusal olarak dolduğunuz ve ağlayacak duruma geldiğiniz zaman ağlayacağınız bir konum olabilir. Bu onların hoşuna gidecek ve sizi içselleştirip size kalkan olacaklardır. Ama Yengeç burcu pek çok konuda zayıftır ve çok insana kolay yapışır. Aradaki mesafeyi koruyun.

 

-Başak burçları tıptan bilgisayara, bilgisayardan aşçılığa pek çok konuda başarılı olabilir ve kendilerini bu konu üzerinde pazarlayabilir. Ancak onlar bir çeşit para karşılığı çalışan başarılı paralı askerden fazlası değildir. Çıkarları oldukça etrafınızda olur. Sizden mutlaka bir şekilde faydalanacaktır. Eğer size muhtaçsa size tapmak yerine sizi kontrol altında tutmayı deneyecektir.

 

-12. Ev ve Balık burcu yoğunluğu olan insanlara güler yüzle yaklaşmanız onların dünyasında pek bir şey değiştirmeyecektir. Kendinizi basitten satmak Balık burçlarına pek sökmeyecektir, ne kadar karmaşık ve gizemli olduğunuzu görünce normal insanlar kaçıp gidecekken Balık burcu size daha yakın hissedecektir. İlk başta sizin hayatınıza hiç etkisi yokmuş gibi görünür fakat kimi zamanlar kelimenin tam anlamıyla altın yumurtlar.

 

-Yay ve Balık burcu en kibirli burçlardır. Yay bunu göstere göstere yaparken aslında çok kibirli olduğu için değil kibirli adamı oynamayı sevdiği için yapar fakat bu kibri gerçekmiş gibi tepki verir. Balık ise derinlerde bir kibir taşır, kendisini aşırısıyla büyük görse de yay burcunun tersine bu kibrini zayıf bırakır.

 

-Zosma isimli yıldıza dikkat edin. Balık'ın 9. derecesinde kurbanlığı ve suçluluğu zirveye çıkarıyor. Eğer ortaya bir kurban atacaksanız bu tarz kişileri atmaktan sakının. Yengeç'i ortaya atın, bir şekilde kurtulacaktır.

 

Kafam dağıldığı için bu kadar diyorum. Aklıma geldikçe yazarım, varsa aklınızda sizde yazın. Konu uzadıkça uzasın falan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astrolojiden anlamaya çalıştığım şu sıralarda hoş bir yazı oldu doğrusu, emeğine sağlık. Boğa'yı sabırsızlıkla bekliyorum :D

 

Hemen gelsin:

 

-Boğa burcu kişiler kendi rahatını bulana kadar savaşır. Sonrası yok, bitti, kayboldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oglaklardan yonetici oluyorda kendini lidr zannettiginde o ortami terktmek lazim uyumsuz bir oglagin ustune yengci surcen birbirlerinin hakkindan gelsinler.let dostum ne dersen de bilgili bir yayi en iyi dinlemesini bilen bogalar dikate alip dinler diger burclarin onu yeterince samimi dinlediklerine tatmin olacagini sanmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akrep burcu erkeğinin yanında sakın bir arkadaşınızla alay etmeyin.

Yay burcunun hassas olduğu bazı konular vardır. O konularda farklı düşünüyorsanız da belli etmeyin. Çünkü aptal olduğunuzu düşünür.

Oğlaklar açık ve net insanlardır ama bazen bu özellikleri onlara çok büyük zarar verebilir. Mesela kariyerlerini bitirebilir. Biraz daha politik, hatta sinsi olmaları gerekir ama onlar numara yapmak istemezler. Özellikle yengeç burçlarının sessizliğinden korksunlar.

Ay burcu koç olanlar sakin olmaya çalışsın yoksa sinir sistemlerine zarar verebilirler. Çok öfkelendikleri zaman hemen kendilerini sakinleştirebilecek bir şey bulmaya çalışsınlar, o öfkeye kapılıp gitmesinler.

Oğlak yükselen yengeçler eşlerinden ayrılmasınlar. Eşlerinden ayrılırlarsa da karşılarına çıkan eş adaylarını değerlendirsinler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astroloji Tüyolarından ara ara örnek verecem bu arada . Bunlardan bir tanesi ;

 

Asc, Dc, Mc, Ic gibi noktalara kolektif gezegenlerden yapılan sert açılara dikkat etmeniz . Bireyin hayat projeksiyonunu ve Kendi bireyselliğini kollektif alana taşıyabildiği hassas konumlardır ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astroloji Tüyolarından ara ara örnek verecem bu arada . Bunlardan bir tanesi ;

 

Asc, Dc, Mc, Ic gibi noktalara kolektif gezegenlerden yapılan sert açılara dikkat etmeniz . Bireyin hayat projeksiyonunu ve Kendi bireyselliğini kollektif alana taşıyabildiği hassas konumlardır ..

Benim Pluto'nun Ic'ye yaptığı zıt açıda bahsediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merkuru kovada olan kisilerin genel anlamda hayattan bi tatminsizligi oluyo.mars ikizler ve kocta gorunus ve mizac cakismasi olabiliyo erkeklerde.yine erkeklerde mars balik olanlarin bazen yasamaya bile cesareti olmuyor.venusu akrep olan kadin yada erkekler yemek yada hislerin tadini derinlemesine almak istiyorlar.ayi basakta olanlar hem kendilerini hem baskalarini sinir edebiliyorlar.yukselen ve oz burc ne olursa olsun.uc kelime ile tanimlasalarda ay burcunuz devreye giriyor.bu yuzden ornek olarak ayi kadinsi burcta olan erkek ayi erkeksi burcta bulunana gore triplerinde israrci

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koç yükselen Akrep, kaza sırasında kafasına dikkat etmeli. Çünkü kafadan yaralanmaya eğilimli bir birleşim.

Yengeç yükselen Kova, sert açılı ve zararlı yerleşimli haritalara sahipse mide, göğüs ve akciğer rahatsızlıklarına yatkındır.

Aslan yükselen Yengeç, kendini hemen sahneye atması korkunç sonuçlar doğurabilir. Tedbirli davranmalı ve her şeyi zamanı gelince yapmalıdır.

Başak yükselen Koç, zihinsel hastalıklara yatkın.

Başak yükselen Aslan, eleştirel yanını faydalı bir eyleme dönüştürmeli. Yoksa dedikoducu bir insan olabilir.

Başak yükselen Balık, eğer Güneş'i 6. evdeyse bağırsak ve sinir hastalıkları yaşayabilir. Düşlerini doğru bir şekilde kullanmalılar. Yakınlarına karşı gerektiği kadar cömert olmalılar ve akıllıca harcamalar yapmalılar.

Koç burcu erkeği birini beğeniyorsa ona açılmalı ama nasıl açılacağını iyi bilmeli. Bazen insanları korkutabiliyor.

Yay yükselen boğa, gereksiz şeyleri kafaya takmaktan vazgeçmeli. Ona verilebilecek belki de en iyi öğüt budur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koç yükselen Akrep, kaza sırasında kafasına dikkat etmeli. Çünkü kafadan yaralanmaya eğilimli bir birleşim.

Yengeç yükselen Kova, sert açılı ve zararlı yerleşimli haritalara sahipse mide, göğüs ve akciğer rahatsızlıklarına yatkındır.

Aslan yükselen Yengeç, kendini hemen sahneye atması korkunç sonuçlar doğurabilir. Tedbirli davranmalı ve her şeyi zamanı gelince yapmalıdır.

Başak yükselen Koç, zihinsel hastalıklara yatkın.

Başak yükselen Aslan, eleştirel yanını faydalı bir eyleme dönüştürmeli. Yoksa dedikoducu bir insan olabilir.

Başak yükselen Balık, eğer Güneş'i 6. evdeyse bağırsak ve sinir hastalıkları yaşayabilir. Düşlerini doğru bir şekilde kullanmalılar. Yakınlarına karşı gerektiği kadar cömert olmalılar ve akıllıca harcamalar yapmalılar.

Koç burcu erkeği birini beğeniyorsa ona açılmalı ama nasıl açılacağını iyi bilmeli. Bazen insanları korkutabiliyor.

Yay yükselen boğa, gereksiz şeyleri kafaya takmaktan vazgeçmeli. Ona verilebilecek belki de en iyi öğüt budur.

aslan yükselen boğa da çok takıntılı oluyor. bir tek bu konuda koç yükselen boğa şanslı sanırım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Terazi yükselen balık, aşk ve iş yaşamında aldanmaya karşı dikkatli olmalı.

Akrep yükselen koç erkek arkadaşınız varsa ve birini dövmek istediğini söylüyorsa evden dışarı çıkmasına izin vermeyin. Yine de daha sonra dışarı çıktığında yine o kişiye sataşabilir. Onu kollayabilecek birini bulun yoksa başını belaya sokabilir.

Akrep yükselen ikizler genital bölgedeki rahatsızlara eğilimli bir birleşim. Gerekli önlemleri almalı.

Akrep yükselen yengeç kötü duyguları biriktirip dengesini bozmamalı. Bu kötü duyguların onu yıpratmaması için meditasyon yapabilir, dini inançlarının gereklerini yerine getirebilir veya deniz kıyısında bol bol yürüyüş yapabilir.

Akrep yükselen aslan koşullar gereği yönetilen olmayı kabul ederse psikolojik sorunlar yaşayabilir.

Akrep yükselen başak, bir polis şefi olursa hiçbir suçlu ondan kurtulamaz.

Akrep yükselen kova çocuğunu bilime yönlendirirseniz çok faydalı işler yapabilir.

Yay yükselen ikizler, fazla cömertliğin bedeli çok ağır olabilir. Cömertliğin ölçüsünü kaçırmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...