Jump to content

Astro-İlişkinizi Değerlendirin


sidar

Önerilen Mesajlar

İlişkinizi değerlendirin

Astroloji ilişkilerinizi başladığı anda veya sürerken değerlendirebilir. Burçlar insanlar arasındaki ilişkileri anlamlandırmada anahtar olabilirler; İşte size ilişki ve karakter yönlerinden Burç İlişki Tabloları;

Öylesine karşılaştığınız birisi yüzünden içinizde bir yangın başladı mı? Hiç tanımadığınız bir insanın içinizde başlattığı kıvılcımlardan tutuştuğunuzu hissettiniz mi? Bu olayı başlatan an nasıl bir andır, hangi düğmeye basınca bu olay başlıyor? Bu insanla bir ilişkiniz olmadıysa, nasıl oldu da ona karşı böylesine sıcak duygular başladı? Tek bir cevabı var bu soruların; vibrasyon. Bilmeniz gereken şey uyumluluğun vibrasyonudur; aşkın, dostluğun, aile içi ve iş ilişkilerinin vibrasyonundan söz ediyoruz. Burcunuzun vibrasyonları aşağıda 1-7 arasında derecelendirilmiştir; Önce tabloyu inceleyin;

 

Vibrasyon sayıları burçlar arasındaki ilişkilerin değeridir demiştik. Zodyak 12 burçtan oluşur; Koç´la başlar, Balık´la sona erer. Aslında bu doğruyu, yanlışı, iyiyi, kötüyü ölçmek için yeterli değildir ama potansiyel uyumluluk ve uyumsuzluk için iyi bir göstergedir; bu şekilde çok şey öğrenebilir ve ilişkilerimizin yorumu yolunda yardımcı olabilecek bilgilere ulaşabiliriz. Şimdi vibrasyonların yorumlarını görelim;

1. Vibrasyon: Aynı burç bir araya geldiğinde oluşur. Burada karşılıklı alışılmış doğal anlaşma veya empati vardır. Burçların negatif özellikleri büyüyebilir. Astrolojik yorumlarda "Buluşma Açısı" olarak tanımlanır.

2. Vibrasyon: Bir uyum potansiyeli derinlerde vardır daha da uygunu karşılıklı alışılmış bir esneklik ve kabul görülür, bu titreşim önceki yaşamlardan gelen belirsiz bir izdir. Astrolojik yorumlarda "Yarı 60 derece-Yarı olumlu" olarak tanımlanır.

3. Vibrasyon: Temelde dostluk ve bağımlılık titreşimleri hissedilir. Hangi tür olursa olsun sizinle onun arasında uzun sürecek bir beraberliğin kuvvetli bir bağı olarak kabul edilebilir. Astrolojik yorumlarda "60 derece-Olumlu" olarak tanımlanır.

4. Vibrasyon: Bu bir uyuşmazlık titreşimi olacaktır. Uzlaşmak için gerekli olan şey açıkça beraberlik çağrısı yani meydan okumaktır. Astrolojik yorumlarda "Kare açı-Olumsuz" olarak tanımlanır.

5. Vibrasyon: Büyük bir ilişki ve karşılıklı ilişkide uyum sağlama titreşimi. Birbirinizi anlayacaksınız ve benzer uyarıları paylaşacaksınız. Astrolojik yorumlarda "120 derece-İyi" olarak tanımlanır.

6. Vibrasyon: İlişkinin önceki yaşamlardan gelen arayışı veya itişi. Birbirinize ihtiyacınız vardır, bunu hissedeceksiniz. Bu arada oluşan bir dengesizlik de dikkat çekecektir ama bu normaldir ve karşılıklı tanıma bilgisiyle giderilecektir. Astrolojik yorumlarda "Yarı Buluşma" olarak tanımlanır.

7. Vibrasyon: Bu burç size zıttır. İlişki ikiniz içinde ya herşey olacak, ya da hiç olacaktır. İyi durumda herşey mükemmel olacak, aksi halde ilişkiniz nefretle dolu bir felaket noktasında bitecektir. Astrolojik yorumlarda "Zıt Açı" olarak tanımlanır.

Bir diğer ilişki tablosu daha verelim; Bu daha eğlenceli; Bakalım o sizi yakıyor mu, yoksa ölü bir balık gibi mi? Kendinizi, arkadaşlarınızı ve ailenizi deneyin ve burçlarla eşleştirin;

Dereceler: 3=Yüksek 2=Orta 1=Az

list1.gif.

 

Alıntıdır ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...