Jump to content

Bu Varlık Ne Olabilir ?


pesimist100

Önerilen Mesajlar

Merhaba; direk konuyu anlatayım.

Evimizin diğer odalarında tadilat vardı ve bizde geceleri salonda yerde yatıyorduk ortalama 5 yaşında filandım en solda ben (salon kapısına doğru ve koridor ortalama 5m) yanımda da ailem yatıyordu. Elimde hacıyatmazın şeytana benzeyen gri bir oyuncak vardı onunla oynuyordum herkez uyumuştu ve televizyon açıktı. Elimdeki oyuncaktan sıkılınca kapıya doğru fırlattım ve gittiği yere bakarken karşıdan gelen sipsiyah kırmızı gözlü ve 3 tane üçgen saçı veya kafasının üzerinde birşey vardı ve sallanarak geliyordu. Bende korkudan yorganın altına girdim ve tek gözle bakarken yanımdan hıpızlı geçip arkamızdaki balkondan fırladı ve gitti. Bundan sonrasını hatırlamıyorum psikolojim yerinde ve bu varlık neydi bilgisi olan varmı. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

paint çizimine bakılırsa kaptan mağara adamı...

 

paintten bağımsız olarak cevaplarsak her şey olabilir. Varlıklar çok çeşitli şekillere girebilirler, orjinal formları olabilir, o an girdikleri olabilir. Hızlıca gittiyse zararsız bir varlıktır muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence de hayal gücünüzün oluşturduğu bi şey olma ihtimali çok yüksek.çünkü 5 yaşındaymışsınız. rüya görmüş ve bunu daha sonradan gerçek gibi hatırlamış olma olasılığı bile var. (insan yaşadığı olayları bile bilimsel olarak 5 yaşından sonra net hatırlıyabiliyor)

 

mesela ben küçükken camdan aşağı atladığımı, pencerelerden zıpladığımı ve hiç bir şey olmadığını hatırlıyorum. gerçekten yapmışım gibi. ama mümkün mü değil.

 

tabii diğer seçeneklere de imkansız demiyorum :/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer bu gölge adam denilen geçitlerden çıkan varlıklardan olsaydı, onu sadece bir kez görmezdiniz. Çünkü bildiğim kadarıyla onlar geçiti korumak için sürekli ortaya çıkarlar. Bazı durumlarda bir kez göründükleri de oluyor gerçi. Siz 5 yaşına kadar hiç ölüm tehlikesi geçirdiniz mi? Sormamın nedeni, klinik olarak ölen ama sonra tekrar yaşama dönen insanlar da bir defa da olsa bu gölge adamları görebiliyorlar. Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başka adı var mı, bilmiyorum ama gölge adamları gören veya saldırıya uğrayan çok fazla kişi var. Eğer kişi metamfetamin bağımlısı değilse veya çok uzun süre uyanık kalmamışsa gördüğü gerçekten gölge adam olabilir. Paranormal araştırmacılara göre gölge adamlar başka boyutlara açılan geçitlere bekçilik yaparlar. Eğer bir yerde çok ruh çağrılıyorsa orada bir geçit açılabilir ve bu gölge adamlar çıkabilir ya da bahsettiğim gibi kişi ölümden döndüyse yani gerçekten ölüp de tekrar hayata döndürüldüyse gölge adamları görebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uyku felci sırasında, aşırı yorgun ve stresli anlarda görülen bazı halüsinasyonlar vardır. Otohipnoz çalışmalarında da benzer şeyler olabilir. Gerçi siz hareket halinde olduğunuzu söylüyosunuz, aşırı korkulu ve kaygılı anlarda beyin kendi kendine oyunlar da oynayabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şöyle konuyu açıp sonra yok olanlardan artık tırsmaya başladım. neyse elimde şeytana benzeyen bi oyuncak vardı demişsin zaten. sinyal beyne gitmiş, karanlık ve korkuyla beraber hayal gücün devreye girmiştir diye düşünüyorum (kime anlatıyorsam artık)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...