Jump to content

Tüm Kötülüklere Karşı Sihirli Toz


Hektor

Önerilen Mesajlar

Bu karışımın amacı, üstünde taşıyanı veya çevrelediği alanı kötü etkilerin tümüne karşı korumaktır. Etki alanları içerisinde nazar, büyü, negatif etkiler, kötü varlıklar ve insanların zararları yer almaktadır

 

 

Toz karışımını geçen yıl eşimin hamile kalmasıyla birlikte yaptım. Hamilelik döneminde bayanlar özellikle negatif etkilere daha çok maruz kalıyor. Ben de bu durumu ortadan kaldırmak için uzun uzun araştırdıktan sonra en etkili ve uyumlu malzemeleri bir araya getirdim. Çok faydasını gördük. Hatta eşimin akşam bir sıkıntısı olduğunda “Kolyeni takmadın mı?” sorusunun cevabı her zaman “Evet.” oluyordu (kolye kısmını altta açıklayacağım).

 

Karışımı Ay büyürken yapabilirsiniz. Özellikle Dolunay’da yapmanızı tavsiye ederim. Malzemeleri eksiksiz şekilde yazıyorum, lakin baştan söyleyeyim karışımın bazı gerekenlerini bulmak zordur.

 

 

Tüm kötülüklere karşı toz karışımı malzemeleri;

- Mineçiçeği

- Mürver çiçeği

- Dereotu

- Sarımsak tozu

- Isırgan otu

- Melekotu kökü

- Kaya tuzu

- Şap

- Geyik boynuzu tozu

- Kiremit tozu

- Yumurta kabuğu tozu

- Kömür tozu

 

 

Karışım bu malzemelerden oluşuyor. Tüm malzemeleri duanız eşliğinde tam anlamıyla toz haline getireceksiniz. Bunun için havanda dövdükten sonra çay süzgeciyle eleyebilirsiniz. Toz yapımı önemli bir şeydir ve hem zaman hem emek ister. Önce tüm malzemeleri teker teker, ardından da hepsini birlikte havanda iyice dövmeniz ve duanızı sürekli tekrar ederek toz karışımını yüklemeniz gerekmektedir.

 

 

Şimdi gelelim kullanım şekillerine;

 

 

* Tozu, koruma ayinlerinde nesnelerin üzerine serpebilirsiniz.

* Koruma büyülerinde tozun bir miktarını alkol veya suyla karıştırıp korumak istediğiniz nesneyi bu sıvıyla silebilir veya korumak istediğiniz alanın çevresine bu sıvıyla çember çizebilirsiniz.

*Tozu cadı şişesine, korunma keselerine ekleyebilirsiniz.

*Bir nesneyi korumak veya korunma enerjisiyle yüklemek için tozun bulunduğu kapta 24 saat bekletebilirsiniz. Yalnız bunun enerjisi çok uzun sürmeyecektir.

* Son olarak (bence en etkili kullanım şekli bu), kapaklı ve tercihen gümüşten bir kolye ucunun içine koyabilirsiniz. Ben bu tozun tarifini tamamladığımda karşıma gümüşçüde, ucunda ufak bir turkuaz taşı olan, gümüşten ve kapaklı bir kolye ucu buldum. Tozu yaptıktan sonra, kolyenin içini tozla doldurup eşime verdim.

 

 

Bunun dışında farklı şekillerde de kullanabilirsiniz. Sadece unutmamanız gereken bir şey var; “tozu asla yakmayın!”. Ayrıca şunu da belirteyim, toz için koruyucu bir dua okumanız gerekli. Ben eski bir korunma duası kullandım. Dua kısmını size bırakıyorum. Bu çalışma için “dilerim işinize yarar” demeyeceğim, işinize yarayacaktır. Sadece dilerim tozu yaparsanız.

 

Hektor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

- Şap

- Geyik boynuzu tozu

- Kiremit tozu

- Yumurta kabuğu tozu

- Kömür tozu

 

 

Yukarıdaki malzemelerin ritüeldeki yeri ve önemi nedir? ne işe yararlar? Daha önce hiç bir ritüel için kullanmadığım malzemeler, bir tek yumurtanın kehanette kullanımını biliyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Şu an sarhoşum bölümü..Tüm sarhoşlar buraya :)

   Sarhoşken foruma girme imkanı bulanların yeri : ) evet ju an sarhosum ve haykırmak istiyorum ... vs vs..

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Satürn Uranüs'e Karşı (Erkan Kahraman)

   Merhaba, İyi haftalar olsun. Son dönemeçe giriyoruz ve bu ralliden sonra daha stabil günlere geçeceğiz. Satürn Uranüs karesi bu hafta zirve açısını yapacak. teknik olarak bu sene zaten hep bu görünüm var ama 17 Şubat, 15 Haziran ve 25 Aralık'ta tavan noktasına geliyor. Yani ilkini deneyimliyoruz. Önümüzdeki 10 gün bireysel ve global olarak yaşayacağımız her tema bizlerin geçmişle olan bağlantımızı koparma niyetiyledir. Daha doğrusu çürümüş, raf ömrü fazlasıyla dolmuş ama yaşam kil

   , Yer: Astroloji

  • Sinastri ile alakalı tüm bilgiler

   Sinastri ile alakalı tüm pdf ve bilgileri bu başlığın altında toplayabilir miyiz

   , Yer: Gezegenler ve Evler

  • Tüm Özlü Sözler Buraya!

   Arkadaşlar burada kendimizin kısa kısa sözlerini paylaşalım istiyorum. sizinde bana yardım edeceğinizi düşünüyorum. Hadi böyle bi paylaşıma başlayalım.   Gün olur ben kaybolurum, hayat devam eder herşeye rağmen. İnsanlar için ne değişir ki sevmek yalan olmuş bir kere. Sevenler kavuşamadı, ayrılık vakti geldi çattı. Yaşamdı herşey yaşamaktı nedenleriyle. Ama bitti burda bitti.. Sevgi kalmadı, insanlar mutlu olamadı. Herşey bir yalandı sen sevmedin, ben sevilmedim. Mutluluk perdeler arkasında ser

   , Yer: Edebiyat

  • Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin?

   sihirli bi değneğiniz olsa üstteki kullanıcıyı neye çevirirdiniz?   (ilk ben oluyorum bu durumda lütfen arkadaşlar insaflı olalım)

   , Yer: Forum Oyunları

×
×
 • Yeni Oluştur...