Jump to content

Gnoxise Anonim özelliği gelsin


indigo55

Önerilen Mesajlar

Gnoxisde sadece bir sayfada anonim özelliği,istenilen şey yazılsın yani zaten insanlar burda nickname'iyle anonim biliyorum ama burda kendisini ailesinden daha iyi tanıyanları olanlar var , isteyen söz paylaşır , isteyen yazar ,banlanma falan da olmasın, yeni üyelik alırsa biri adminler meşgul olduğundan uzun sürüyormuş ,bloglara da getirilebilir aslında bilmiyorum adminlerinde de kullanıcılarında hoşuna gittiyse fikir , neden olmasın?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında eğlenceli olabilirdi bence, gizemli tavırlar sübliminal mesajlar havada uçuşurdu filan. :D

Ama çok da lüzumlu görmüyorum böyle bir şeyi ben, sadece itiraf başlığında anonim olma özelliği olsun ve herkes özgürce dökülebilsin isterdim forumun gerçek bilinçaltı ortaya çıkardı potansiyelimizin farkına varırdık o zaman.

Ya aslında konu argo veya küfür etme özgürlüğü ise forum yönetimi zaten bir başkasına hakaret olarak kullanılmadığı takdirde argo sözcük kullanımına hepimiz için müsemma gösteriyor dikkat ettiyseniz. Tabi bu müsemmayı doz aşımı yapıp kötüye kullanmamakta yarar görüyorum.

6 ayda bir site tasarımı değişse fena olmazmış.

Siyah ve kırmızı en sevdiğim iki renk olmasına rağmen insan çokça vakit harcadığı bir platformda arada bir yenilikler görmek istiyor benim fikrimce.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O şekilde düzen sağlanamaz. Küfür eden, abuk sabuk şeyler paylaşanlar vs. tam inci sayfası olur. Bu sistem güzel. Sadece daha aktif admin veya co-adminlere ihtiyaç var.

 

Aynen adını yeni duyduğum moderatör bile var ama aktif olan az.Birde bazıları girmeyeli yıl olmuş.En azıından moderatörlerin görevleri genişletilsin ki bütün bölümlerle ilgilenilebilsin.Bazen biri küfür içerikli konu açıyor 3 gün kapatılmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • idam geri gelsin

   diyenlerden şikayetçiyim sorunu kaynağından çözmek varken böyle bi cehalete kendilerini açmaları nekadar cani olduklarının göstergesidir

   , Yer: Şikayetçiyim

  • Başarılı İnsanların 5 Ortak Özelliği

   http://www.youtube.com/watch?v=ZMfgus5VSx0

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • youtube o özelliği yeniden devreye aldı

   Youtube o özelliğini yeniden devreye aldı Youtube Kullanıcıların topladığı 200 bin imzadan sonra o özelliğini yeniden devreye soktu. Youtube kullanıcıları o özelliğin kaldırılmasından sonra büyük tepki vermişti   Kullanıcıların topladığı 200 bin imzadan sonra Google, YouTube'daki yorum kontrol araçlarını geri getirdi. YouTube yorumlarının Google+ ile senkronize hale getirilmesi kullanıcılar tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Her ne kadar YouTube kontrolü kullanıcılara bıraktığını söylese de

   , Yer: İnternet

  • Kaybetmek İçin Doğanların 10 Ortak Özelliği

   Bir filozof, “Hayat doğduğumuzda hepimize bir mermer bloğu verir. Bazılarımız ondan güzel bir heykel yaparız, bazılarımız ise hoyratça peşimizden sürükleyip paramparça ederiz” demişti. Kaybedenler de kazananlar gibi benzer ve farklı özelliklere sahiptir. Bazıları Leonard Cohen’in deyişiyle ‘görkemli kaybeden’dir. Bazıları ‘yokluğu anlaşılmaz’dır. Bazıları kaybederken başkalarına da zarar verir. Bazıları ise ‘sadece kendine zararlı’ kaybedendir. Kazananlar gibi kaybedenler de, ‘felsefeli kaybed

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Psikopatların birbirini tanıyabilme özelliği

   Konunun ismindende anlaşılacağı üzere, Genelde filmlerde dizilerde yada okuduğumuz suç ve polisiye içerikli romanlarda denk geldiğimizden bir aşinamız var bu konuya. Sorunlu ve garip hatta suçlu potansiyeli taşıyan insanlar toplumumuzda tahmin edemeyeceğimiz kadar fazlalık gösteriyorlar. Normal insanlara karşı nasıl maske takıp onlardan birisiymiş gibi davranacağı konusunda uzmanlaşmış bu tipler kriminolojik araştırmalara göre üstün zekalı oldukları kadar patlamaya hazır bir bomba kadar tehlikel

   , Yer: İnsan Psikolojisi

×
×
 • Yeni Oluştur...