Jump to content

Bugünkü aklım olsaydı.........


bcumen

Önerilen Mesajlar

La nasıl bir adamsın diye kendime sorardım. Özellikle telefonuma notlar kısmına bile yazmışım bolu çimento hissesi alınacak diye ve sonra oraya bakmayı bile unutmuşum(tek not aldığım hisse de bu özellikle). Sonuç ne mi oldu dersiniz. Geçen mayıs ayında yazmışım bunu ve o tarihten bu yana hisse nerdeyse üçe katlandı. Unutkanlığın zararları diye al duvara çerçevelet as. ZEKA+ÇABA-UNUTKANLIK=0 . Denklem aynen böyle. Daha bugün telefonun notlar kısmına bakınca kafama sıkasım geldi yeminle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine aynı şeyleri yapardım...

 

Şöyle bir düşününce bu başlığa yazacak hiçbir şeyimin olmadığını farkettim.

Tipik bir Oğlak burcu olarak; konu her ne olursa olsun bir karar almadan yada uygulamadan önce olumlu-olumsuz tüm sonuçlarını göz önünde bulundurur uzun uzun düşünür ve en doğrusu olduğuna karar verdiğim şeyi yaparım. Ve bu karar üzerinde kimsenin söz sahibi olmasına izin vermem asla. Bu yüzden ; "Şunu yaptığıma çok pişmanım." dediğim hiçbir şey yok. "Pişmanlık, keşke, şimdi olsaydı böyle yapardım" türünden kelimeler bana oldukça uzak oldu yaşamım boyunca. Genelde duygusal konularda dahi mantıklı davranabilen birisiyken, aşkın ilk kez damarlarımdaki kanın içine karıştığını hissettiğimde paniğe kapılmış kontrolü kaybediyormuş gibi hissetmiş ve ne yaptığımı şaşırmıştım. Bu şaşkınlığı atlatıncaya dek karşımdaki kişiyi incetecek bir takım cümleler kurdum, saçma sapan hareketler yaptım istemsiz olarak. Onun canını yaktığımda canımın acıdığını farkettiğim andan beri, saçmaladığıma pişmanım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Seçim Şansınız Olsaydı?

   kimi zaman deriz ya ben mi istedim bu Dünyaya gelmek diye kimse kendi isteğiyle gelmedi elbet ama bir düşünün   geçen kötü yılları,gözyaşlarınızı,ayrılıkları,mutsuzluklar,üzüntüleri   şimdi   mutlu anlarınızı,sevdiklerinizi,geçen güzel anları   seçimi size versinler şimdi gelir miydiniz bu Dünyaya???

   , Yer: Anketler

  • Keşke....olsaydı, olmasaydı?

   evet arkadaşlar keşke dediklerinizi paylaşırmısınız     keşke şavaş değilde barış olsa...

   , Yer: Forum Oyunları

  • Sadece bir şarkı seçme hakkın olsaydı ?

   Issız bir adaya gönderileceksiniz veya bi karadeliğin veya paralel evrenin içine veya başka bir boyuta doğru çekiliyorsunuz (tamam çok uzattım) ve mp3 playerınıza sadece bir şarkı atma hakkınız var. Hangisi olurdu ?   Not : Başka bir deyişle hayatınızın şarkısı hangisi ?

   , Yer: Diğer Müzik Türleri

  • Bugünkü Durumumuzu Arz Eden Kısa Bir Alıntı

   Bugünkü Durumumuzu Arz Eden Kısa Bir Alıntı Bugünlerde... Mallarımız arttı, keyfimiz azaldı. Daha büyük evlerde ama daha küçük ailelerle yaşıyoruz. Konforumuz arttı ama zamanımız daraldı. Diplomamız bol ama sağduyumuz az. Uzmanlıklar arttı ama sorunlar çoğaldı.İlaçlar çoğaldı, hastalıklar arttı. Sorumsuzca para harcıyoruz ama az gülüyoruz. Trafikte çok hızlıyız ama çabuk parlıyoruz. Aksam geç yatıyor ama sabah yorgun kalkıyoruz. Az kitap okuyor, çok televizyon seyrediyoruz.

   , Yer: Not Defteri

  • Tanrı bir araba olsaydı

   [video=youtube;Nhjn-WxrC9E]http://www.youtube.com/watch?v=Nhjn-WxrC9E

   , Yer: Kısa Film

×
×
 • Yeni Oluştur...