Jump to content

Aura gibi gördüğüm şeyler nedir


Fanchone75

Önerilen Mesajlar

Yaşadığım olaylar sitede durugörü olarak adlandırılmasına rağmen emin olamadım. Ne zamandır gördüğüme emin değilim muhtemelen Küçüklüğümden beri.İnsanların çevrelerini saran beyaz bir sis görüyorum. Sitede okuduklarımdan aura oldukları sonucunu çıkarttım.Fakat burada anlatıldığı gibi renkler yoktu, saydam veya sarıydılar.Üstelik bununla da kalmıyor gördüğüm bu sis benzeri şeyleri ağaçların etrafında hatta boşlukta süzülürken görüyorum ve bunların renkleri var.Burada okuduğum ve internette araştırdığımda kimsenin havada süzülenleri görmediğini en azından internete yazmadıklarını gördüm. Bu konu hakkında bir fikri veya bilgisi olan var mı merak ettim. Sizce bu şeyler nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı şeyi bende yaşıyorum dediğin gibi etrafımdakileri çevreleyen sise benzeyen birşey, ışık yansıması gibi birşey olmadığından kesinlikle eminim, genellikle biraz konsantre olunca görüyorum ve gördükten sonra karşımdaki kişininde dikkatini çekiyorum, baktığım kişide bana çoğunlukla bakıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...