Jump to content

Lüks arabayla kız tavlamak çok kolay


sidar

Önerilen Mesajlar

Fenaymış lan demir :D

 

Kız arabayı görünce acayip çark ediyo yaf :) İnsan çaktırmaz bari :)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Bu arada bayan arkadaşlar yanlış anlamasın erkeklerin durumu daha fena biliyorsunuz. Arabaya felan gerek yok bizim için kız olsun yeter her türlü çark ederiz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kız arabayı görünce acayip çark ediyo yaf :) İnsan çaktırmaz bari :)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Bu arada bayan arkadaşlar yanlış anlamasın erkeklerin durumu daha fena biliyorsunuz. Arabaya felan gerek yok bizim için kız olsun yeter her türlü çark ederiz :)

 

Kızlar doğaları gereği seçicidir .Çocuk yapıp büyütmek onun için zordur çünkü .O kimliği bilinçaltında oturtmuş ki kolay kolay hemen dönebiliyor arabayı görünce yani ben seçiciyim zaten hesabı . :).Zaten seni yanında bir kaç kızla görsünler hayran hayran bakarlar demir .Ama biz bir kıza yanındaki erkeğe göre bakıyormuyuz o konuda bizim işimiz daha zor. .Mağazada vitrindeki elbiseler gibi önce başkalarının üzerinde nasıl durduğumuza bakıyorlar .En üzücü olanı erkeklerin bunlar için birbirine yüzeysel laf sokuşturmaları arkadan kurduğu kumpaslar falan .Tamam kız senin ama ben özgururunu satışına üzülüyorum senin yazık .....:ermm:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya şimdi normalde beğenmediği birini bir erkek de para için tercih edebilir. Örneğin 40 yaşında bir abla karşıma çıkıp bir şey söylemeye çalışsa elimle kenara çeker ilerlerim ama dese ki ya migrenim tuttu da benim lamborghini var şurda ehliyetin varsa beni eve kadar bırakabilir misin. Çizgi filmlerdeki gibi gözlerimde dolar işareti oluşur resmen :D . Nerdeyse hepimiz üç kuruş para için sabahtan akşama ( gerçi ben sabahtan öğlene kadar ya neyse :D ) çalışıyoruz. Bu şekilde giderse böyle şeylere asla sahip olamayacağımız da biliyoruz. Önümüze bir fırsat çıktığında kadın olsun, erkek olsun kesinlikle değerlendirir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Felsefe Tarihinde Görüşlerinden En Çok Etkilendiğiniz Filozof ?

   Bu da böyle bi anket işte =)

   , Yer: Felsefe

  • Sizce İnsanı En Çok Yıpratan Şey Nedir?

   Sizce İnsani en çok Yıpratan şey Nedir ?   1-) Aşk   2-) Para   3-) Yalan   4-) Bir Dostun ihaneti   5-) Geleceğe Dair Endişeler   6-) Merhamet Duygusunun Ağır basmasi   7-)Korkak bir yapıya sahip olmak   8-)Çabuk heyecanlanmak   9-) Sigara,Alkol   10-) 2012 Kahnetleri   Tek Seçim hakkınız var Dostlar Buyrun Bakalım. Bence 4.

   , Yer: Anketler

  • Demonlar Hakkinda En Cok Sorulanlar

   soru: ayini (cagirma ayini) gercekle$tirdim fakat demon bana gorunmedi cevap: insanlardan bu konu hakkinda bircok mail aldim. bir kac deneme sonrasinda demon tamamen gorunmu$ ve ayin de ba$arili olarak devam etmi$. eger boyle bir sorununuz varsa bunun sebebi yeni oldugunuz veya fiziksel olarak demonun benligini hissetmeye hazir olmadiginiz icindir. sabir ve azim size ba$ariyi getirecektir. $eytan, sabri olanlari daha cok benimser.   soru: demonun cagirmayi duyup duymadigini nereden bilebilirim

   , Yer: Paranormal Varlıklar

  • İnsanların Hangi Hareketi Sizi Çok Mutlu Eder?

   insanların hangi hareketi sizi çok mutlu eder o an için

   , Yer: Anketler

  • Aşk Aciniza Derman Olacak En Etkili ve Kolay Büyü

   Aşk büyüsü odkara.Aşk büyüsü odkara nasıl yapılmalı?Odkara aşk büyüsü tarifi.   Üç büyük cin yardımıyla yapılan ateşli aşk büyüsü.ODKARA aşk büyüsü. Odkara aşk büyüsü çok eski çağlardan günümüze gelen bir asya şaman büyüsüdür.Çar,Çur,Çor bu üç isim orta Asya Türklerince çok tanınan ve çekinilen üç büyük cininin adıdır.:devil:Bu gün bile dilimize yerleşmiş olan karman çorman olmak ve çar çur etmek deyimleri onların hala unutulmadığını teyid eder gibidir.Bu cinlerin yardımıyla yapılan aşk büyüsü

   , Yer: Witchcraft

×
×
 • Yeni Oluştur...