Jump to content

Lüks arabayla kız tavlamak çok kolay


sidar

Önerilen Mesajlar

Fenaymış lan demir :D

 

Kız arabayı görünce acayip çark ediyo yaf :) İnsan çaktırmaz bari :)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Bu arada bayan arkadaşlar yanlış anlamasın erkeklerin durumu daha fena biliyorsunuz. Arabaya felan gerek yok bizim için kız olsun yeter her türlü çark ederiz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kız arabayı görünce acayip çark ediyo yaf :) İnsan çaktırmaz bari :)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Bu arada bayan arkadaşlar yanlış anlamasın erkeklerin durumu daha fena biliyorsunuz. Arabaya felan gerek yok bizim için kız olsun yeter her türlü çark ederiz :)

 

Kızlar doğaları gereği seçicidir .Çocuk yapıp büyütmek onun için zordur çünkü .O kimliği bilinçaltında oturtmuş ki kolay kolay hemen dönebiliyor arabayı görünce yani ben seçiciyim zaten hesabı . :).Zaten seni yanında bir kaç kızla görsünler hayran hayran bakarlar demir .Ama biz bir kıza yanındaki erkeğe göre bakıyormuyuz o konuda bizim işimiz daha zor. .Mağazada vitrindeki elbiseler gibi önce başkalarının üzerinde nasıl durduğumuza bakıyorlar .En üzücü olanı erkeklerin bunlar için birbirine yüzeysel laf sokuşturmaları arkadan kurduğu kumpaslar falan .Tamam kız senin ama ben özgururunu satışına üzülüyorum senin yazık .....:ermm:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya şimdi normalde beğenmediği birini bir erkek de para için tercih edebilir. Örneğin 40 yaşında bir abla karşıma çıkıp bir şey söylemeye çalışsa elimle kenara çeker ilerlerim ama dese ki ya migrenim tuttu da benim lamborghini var şurda ehliyetin varsa beni eve kadar bırakabilir misin. Çizgi filmlerdeki gibi gözlerimde dolar işareti oluşur resmen :D . Nerdeyse hepimiz üç kuruş para için sabahtan akşama ( gerçi ben sabahtan öğlene kadar ya neyse :D ) çalışıyoruz. Bu şekilde giderse böyle şeylere asla sahip olamayacağımız da biliyoruz. Önümüze bir fırsat çıktığında kadın olsun, erkek olsun kesinlikle değerlendirir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Aşk Aciniza Derman Olacak En Etkili ve Kolay Büyü

   Aşk büyüsü odkara.Aşk büyüsü odkara nasıl yapılmalı?Odkara aşk büyüsü tarifi.   Üç büyük cin yardımıyla yapılan ateşli aşk büyüsü.ODKARA aşk büyüsü. Odkara aşk büyüsü çok eski çağlardan günümüze gelen bir asya şaman büyüsüdür.Çar,Çur,Çor bu üç isim orta Asya Türklerince çok tanınan ve çekinilen üç büyük cininin adıdır.:devil:Bu gün bile dilimize yerleşmiş olan karman çorman olmak ve çar çur etmek deyimleri onların hala unutulmadığını teyid eder gibidir.Bu cinlerin yardımıyla yapılan aşk büyüsü

   , Yer: Witchcraft

  • Para Kazanmanın En Kolay Yolu?

   para kazanmanın en kolay yolu nedir sizce?

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Lusid Rüya Görmek Kolay Değil

   arkadaşlar lucid rüya o kadar kolay değil mesela ben geçen ay a kadar sıradan tekniklerle lucid görmeye çalıştım ama sadece 2 defa başarılı oldu ve devamı gelmedi en sonunda bir tane lucid rüya ile ilgili kitab aldım ve denileni yaptım kitab kalındı ve ben bir ay boyunca denileni yapınca etkili oldu artık ne zaman yatmadan önce lucid olmak istiyorum desem hiç zorlanmadan lucid oluyorum hemde her istediğimde yani bu öyle iki teknikle bir günde olacak iş değilmiş bunu anladım kitabın adı bilinçli

   , Yer: Lucid Rüya

  • Biz Kolay Ölmeyiz: Black Metal ve Alt Kültür Meselesi

   Black metal’in bir akım ve bir düşünce biçimi olarak modern zamanların hayata etkisi olan, toplumu sarsıp teoriyi pratiğe katan en önemli (anlamı bozulmamış haliyle) alt kültür tavırlarından biri olduğunu düşünüyoruz. Özellikle muhafazakar kapitalist Avrupa’nın yönetici kitlesinin AB fikrini hayata geçirmek üzere son düzeltmeleri yaptığı yıllarda, Hristiyanlık öncesi çağa ve inançlara, kimliklerine sahip çıkma tavrıyla harlanan bir müzik akımının mevcut sosyal düzenin karşısında, Niçeci bir tavı

   , Yer: Rock / Metal

  • Kolay bir odaklanma egzersizi tekniği

   Arama yerine Odaklanma yazdım benim konuma yakın şeyler bu bölümde çıktı.Yanlış yere başlık açtıysam özür dilerim.   Bunu sabah keşfettim.Yani bizzat kendi bulduğum bir teknik..   Çok kolay bir egzersiz tekniğidir.Hemen anlatıma geçiyorum.   En sevdiğimiz yiyeceği önümüze alıyoruz.Çok çok küçük tadını alıcak kadar ısırıp önümüze koyuyoruz ve odaklanıyoruz.Bu teknike odaklanmak hem kolay olur hem gözünüz bir yere kaymaz -ki odaklanmaya çalışmasanız bile gözünüz kayacaktır.

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

×
×
 • Yeni Oluştur...