Jump to content

Gerçek Cadılık ve Sihirbazlık Okulu Genç Harry Potter'larını Arıyor


indigo55

Önerilen Mesajlar

Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın , müslüman olduğum halde benim ilgimi çekti payşayım dedim.

54875249b064e7b25839a8ae.jpg

 

Eğer 11. doğum gününüzde, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'ndan kabul mektubu almadıysanız, sizin için ikinci bir seçenek olabilecek Polonya'daki bu okulda şansınızı denemelisiniz. Evet, Polonya'da bulunan bu okulun adı Czocha Cadılık ve Sihirbazlık Koleji. Yalnızca 18 yaşından büyüklerin eğitim görebildiği bu okulda Hogwarts özleminizi ortaya koyabilir ve Harry Potter'ın büyülü dünyasını yeniden yaratabilirsiniz.

Gerçek Cadılık ve Sihirbazlık Okulu Genç Harry Potter'larını Arıyor - onedio.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten 375 dolar falandı galiba düşündüğün eğitimi öyle herkese verirler mi? Bu biraz tiyatral zaten ama bence gerçekten buna benzer amaç güden okullar vardır ama gizlidir tabi böyle yayılmasına izin vermezler onun yerine harry potter gibi bir film yapıp bedelsiz ve güzel gösterirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşündüğün gibi konuyu yanlış yere açmışsın. Neo-Paganizm yani Wiccanlığın okulu varsa bile bu şekilde değildir. Cadılık Kovanlarla yönetilir. O da sen bir gruba üye olarak bulunmak istersen böyledir. Onun dışında Solitary Wicca denir. Dünya da en bilinen kovan Altın Şafak'tır (senin deyişinle okul da denebilir). Fakat bunlara parayla değil kişiliğin ve yeteneklerinle bile zar zor girebilirsin. Cadılık para üzerine kurulu değildir. Tanrı ve Tanrıçalardan gelen bilgelik üzerine kuruludur. Türkiye'de ise en bilinen kovan İzmir'de bulunan Evrensel'dir. Onun dışında gruplarla gerçekleştirebildiğimiz ayinler vardır fakat grup olarak toplanılması bir kovan oluşturmaz. Sonuç olarak ciddi anlamda para tuzağı, yanlış bilgi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Zaten 375 dolar falandı galiba düşündüğün eğitimi öyle herkese verirler mi?" derken parayla verilir dediğimi düşündüyseniz yanlış anlaşılma olmuş herhalde ,bilgi için teşekkürler , forumda İzmir nüfusunun fazla olmasının nedenlerinden biri sanırım, orda bir tuhaflık var (onuda sorucam izninizle). Konunun taşınmasını rica ediyorum moderatörlerden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Avrupa'da her ne kadar Hogwarts gibi mistik olmasa da büyücülük okulları mevcut. Tabi buralar referansla öğrenci alan fahiş fiyatlı yerler ve ileri düzey simya, maji, kabala vs eğitimleri veriyorlar. Altın Şafak Hermetiklerine ait okullar diye biliyorum.

 

Mezunları ne iş yapar, ne halta yararlar bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Cadılık büyü ve korunma hakkında.

   Merhaba,9 aya yakın bir süredir araştırmalarımı yapıp kendimi gelşitiriyorum cadılık üzerine.Artık büyü yapmaya başlamam için tek eksiğim olduğunu düşünüyorum.Korunma konusunda yeterli bilgim yok ve bu konu önemli olduğu için es geçmemeliyim diye hissediyorum.Rica etsem bu konunun altına bilgisi olanlar cadılıkta korunma hakkında ne biliyorlarsa yazarlarsa sevinirim.Korunma büyüleri,keseleri,spell jar'lar vb.Korunmak istediğim şey günlük hayatta veya çalışma yaparken bana zarar vermek isteyen va

   , Yer: Witchcraft

  • Cadılık , Büyücülük ve Okültizmle İlgili Filmler

   http://img384.imageshack.us/img384/1883/rosemarys20babyad4.jpg  Rosemary's Baby(1968) Yönetmen: Roman Polanski   Bu filmi bir çoğunuz izlemişsinizdir diye tahmin ediyorum. Kült film statüsündeki filmlerdendir. Biri aktör diğeri ise ev hanımı olan çift bir apartman dairesine taşınırlar fakat komşularında bir takım gariplikler sezerler. Komşuları güdümünde Şeytan'ın çocuğuna gebe bırakılan ev hanımı hem kocasının satanist işbirlikçi komşularıyla hem de doğruluk ve bebeği arasında zorlu bir m

   , Yer: Filmler

  • İleri Seviye Cadılık Dersleri 2: Yağlar

   YAĞLAR   Yağlar ve yağ karışımları cadılığın olmazsa olmazıdır. Kutsamalarda, buhur şeklinde, kutsanmış sularda, altarda ve iksir yapımlarında yağ karışımları çok önemlidir. Her cadının muhakkak bir kutsama yağı karışımı olmalıdır. Yağların cadılıkta yapımı iki şekildedir;   1. Hazır Yağların Karıştırılması 2. Bitkilerden Yağ yapılması   Hazır yağların karıştırılmasında, özü çıkarılmış ve hazır satılan çeşitli yağları uygun ölçüde karıştırırsınız. Piyasada, yas

   , Yer: Witchcraft

  • Cadılık ve Büyü

   Cadılık ve büyü, birbirinden ayrılmaz kavramlardır. Büyü, cadılık yolunun çoğunu kapsar. Bunun nedeni, büyü sanatıyla evreni ve doğayı keşfetmemizdir. Büyü, her yerdedir. Sadece uyandırılmayı bekler. Düşüncelerimizde, duygularımızda, kristallerde, mumlarda, bitkilerde, atmosferde ve doğanın kendisinde. Sadece hareketlendirilmeyi bekler ve bir cadı içindeki güçle büyüyü hareketlendirerek, büyünün akışını sağlar. Büyü bir kere akışa geçtiğinde, evrenin gizemli yasalarına uygun olarak, evrensel boy

   , Yer: Witchcraft

×
×
 • Yeni Oluştur...