Jump to content

Arkadaşına aşık olmak


aegishjalmar

Önerilen Mesajlar

öyle boktan bir durumdurki anlatılaması bile zor birşeyler yaşamışsınızdır zar zor atkatmışsınızdır ve sonunda karşınıza biri çıkar ve aşık olursunuz.Ama bu kişide sizin gibi geçmişteki ilişkisinden darbe yemiş ve henüz daha atlatamamıştır bir yandan doğru kişiyi buldum derken diyer yandan o kişinin yeni bir ilişkiye hazır olmama ve yakın arkadaşınız olma durumu göz önünüze gelir.Herşeyi oda beni seviyor yok oda bana arkadaş olarak bakıyor olarak algılarsınız ama iç dünyanız bambaşkadır sizin yanınızda yürüdüğü bir gün veya saçının kokusunu hissettiğiniz bir gün dünyanın en güzel günüdür size göre.Her hareketinden bir anlam çıkartmaya çalışmaya başlarsınız sizin yanınıza gelse hoşlandığı için geldiğini zannedip umutlanır mutlu olursunuz bir süre sonra arkadaşınız olduğu gerçeğiyle yüzleşir kendine yakın gördüğü için geldiğini düşünmeye başlarsınız sürekli bir ikilemde kalırsınız.Çok zordur bu durum sonucu ise meçhul açılsanız kaybetmekten açılmasanız başka biriyle olmasından korkarsınız...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım fikir tavsiye almak amacıyla yazdın bu yazıyı ve düşüncelerimi yazayım; Şu an için onun arkadaşı olarak görünüyorsun onun gözünde ve sen ona hızla aşık oluyorsun. Öncelikle hislerine karşılık almayı beklememelisin bu durumda çünkü şu an o arkadaşın çok kötü bir durumda ona yardım etmelisin destek olmalısın onu anlamalısın ama tüm bunları onu kendine Hazırlamak için yapmamalısın bu adil olmaz hoş bi davranış olmaz önce (ki böyle yaparsan onun şu an boşlukta olduğu an kendine bağlamayı çalışırsan bu iyi sonla bitmez bence), şu an o arkadaşının kafası karmakarışık ve o da içinde sorunlarla mücadele ediyor. Ona ilaç ol destek ol sonrasında zaten o da sana karşı belki istediğin anlamda birşeyler besleyebilir. Ama sakın onun şu an ki durumundan faydalanmaya çalışma sonu iyi olmaz, iyi değilde sağlıklı bi ilişki olmaz bence, neden çünkü onun sana bağlanmasındaki amaç ona yarabandı ona ilaç olduğun için olur ve ilişkinin temeli böyle atılmış olur. Kendine Ait bir başlangıç istiyorsan sakın duygularını belli etme sakın ama her an yanında olup ona destek yani morelini düzelt dertleş zaman geçir. Çok kısa anlatmışsın düşüncelerim bu kadar ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En kötü ihtimalle çeyrek altınını alır gidersin o arkadaşının düğününe :D . Tavsiyem arkadaşlarınla sevgililerini birbirinden iyi ayırt et. Eğer ikisi iç içe geçmişse önce kendini düşün ve bir süre uzaklaş. Bu arada kafan da netleşmiş olur. Aslında sen de onu bir arkadaş olarak fazla sevdiğinden, ona çok alıştığından da ona aşık olduğunu sanıyor olabilirsin. Zamanla herşeyi ayırt etmeyi öğreneceksin de o zamana kadar herşey çok geç olacak tabi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zeusun boğa yada kuğu kılığına girip istediğiyle beraber olması gibi oyun yapacaksın yada direk net hislerini söyleyeceksin arkadaşım.fiziksel bir antipati yada mesafe duygusu olmaksızın uzun süreli karşı cinsle kurulan arkadaşlıkta bir taraf niyeti bozuyor zaten eninde sonunda.canavar değil ya ne diyorsun dediğinde sizi yutmayacak.takıl babam bize sevgili mi yok .ablamın arkadaşına açılmıştım biriyle beraberim demişti sana karşı hislerimide bastırmıştım demişti .yani geç kalmayın babam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...