Jump to content

Telepat Partner


Lunarkinezi

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar eminim ki içimizde bir çok telepat veya telepat adayı var. Fakat bu konuda kendimizi geliştiremiyoruz. Ardından da en kötüsü oluyor. Tüm bu yeteneklerimiz köreliyor. Bunun en büyük sebebi telepati özelliklerimizi geliştirecek partner olmayışıdır. Bu başlık altında telepartner arkadaşlar edinelim ve bu yeteneklerimizi geliştirelim..

 

 

 

 

Burada en eşsiz arkadaşları görüyorum ben. Gelin birbirimize yardım edelim..

 

 

 

 

Unutma sen işe yaramaz değilsin. Seni senden alan toplumdur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yardıma ihtiyacı olan bir yeteneğim olduğunu düşünüyorum. Yönlendirilmeye ihtiyacım var. İstediğim insanın beni aramasını sağlayabiliyorum şimdilik, on denemeden en az 7 si olumlu oluyor. Onun dışında bir grupta sohbet esnasında hiç konuşmadan konuyu istediğim yere çekebiliyorum. Yani fikir yerleştirme yolunda çok çabalıyorum. Onun dışında istemsiz duru görü olayı gerçekleşiyor. Yalnız telepatideki gibi yoğunlaşma falan durumunda değilde çok fazla doluyken, (duygusal anlamda) gerçekleşiyor. Ama bir partner bularak yeteneklerimi geliştirmek istiyorum. Ne yazık ki çevremden kimse yanaşmıyor veya zamanı olmuyor veya deli saçması olarak görüyorlar. Ben burada ki insanların özel olduğunu ve birbirimize yardım ederek çok iyi yerlere gelinebileceğimize inanıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel bir düşünce, bende katılmak isterim ama tek bir kişiyle bağlantı kurmak için milyarlarca insandan nasıl ayırt edicez birbirimizi.Gerçek hayatta birbirimizi görmedik, görüntümüzü, sesimizi duymadık görmedik ve insanların nickleriyle hitap edilmedikleri için nickleriyle özdeştiğini sanmıyorum.Çözüm olarak milyonlarca insanın hayalini edemediği nesneler ve kuramadığı söz dizimleri olmalı diye düşünüyorum.Örneğin mekan olarak, mor toprak ve kırmızı ağaçlar gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...