Jump to content

Örümcek Yağmuru (!)


rufus7

Önerilen Mesajlar

"Örümcek Yağmuru" olarak isimlendirilen bu klip 3 Şubat 2013 yılında Santo Antonio Platina'da

oranın yerlisi olan Eric Reis tarafından çekilmiş. Eric, bi arkadaşının nişan partisinden

dönerken örümceklerin daha önce hiç görmediği bir durumda hatta bizim bile görmediğimiz bir durumda olduğunu fark edip hemen sarılmış kamerasına.Ama bu olay karşısında o kadar şok olmuş ki,videoyu çektikten sonra kamerasını yağmurda unutmuş.Ben olsam kamerayı elime bile alamadan kaçardım :rofl:

Görünüşe bakılırsa bu ilginç olay genel olarak Sao Paulo'nun şehirlerinde ortaya çıkıyor ve gayet normal olarak karşılanıyor.

Ben de çok tiksinirim örümceklerden şahsen :p[video=youtube;htSDlXzWV-w]https://www.youtube.com/watch?v=htSDlXzWV-w#t=33

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Örümcek Özçekimi

   http://i.hizliresim.com/5Y2mVl.jpg

   , Yer: İlginç ve Komik Resimler

  • Meteor yağmuru Perseid bu yıl daha az görüldü

   Meteor Yağmuru Bu Yıl Daha Az Görüldü   Halk arasında "yıldız kayması" olarak adlandırılan meteor yağmuru "Perseid", geçen yıllara göre bu yıl daha az görüldü.   http://img-0.onedio.com/img/719/bound/2r0/55cc92404828b518422d7284.webp   TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi Araştırmacısı ve İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Astromoni ve Uzay Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Esenoğlu, Perseid gök taşının ilk kez 1862 yılında keşfedildiğini, 1990'lı yıllardan itibaren dünyada tekrar görülmeye

   , Yer: Gündem

  • Eta Aquarid meteor yağmuru (4-5-6- Mayıs)

   2013 Eta Aquarid meteor yağmurunun, en fazla göktaşı üretmesinin beklendiği zaman Pazar, 5 Mayıs tarihinde şafaktan önceki karanlık saatler. Ancak, Eta Aquarid duşu geniş bir şemsiyede, 4 Mayıs Cumartesi ve 6 Mayıs Pazartesi de etkin, sabah alacakaranlık başlangıcı öncesi saatlerde izlenebilir. ETA AQUARID YAĞMURU 4-5-6- Mayıs 2013   Eta Aquarid duşu, özellikle iyi izlenebilecek bir meteor yağmuru ve saatte 40 göktaşı üretebiliyor. Ana nesnesi Halley kuyrukluyıldızı olan Eta, 4-5-6 Mayıs'ta Ku

   , Yer: Gündem

  • Örümcek Adam Namaz Kıldı!

   http://www.haberinyeri.net/d/news/62214.jpg Çankaya Timur İlköğretim Okulu’nda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi için test tekniği ile hazırlanan sınav kâğıdına “Namaz Kılan Örümcek Adam” karakteri yerleştirildi.   Cumhuriyet’in haberine göre Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi sınavında, çocukların severek takip ettiği Örümcek Adam karakteri kullanıldı. Din öğretmenleri tarafından ortaokul öğrencileri için hazırlanan Din dersi sınav kağıdında, Örümcek Adam’ın seccade üzerindeki bir resmi görüldü.

   , Yer: Gündem

  • Kültür ve Mitolojilerde Örümcek

   Avrupa'da , evdeki örümcek uğurlu kabul edilirdi, onu öldürdüğünüzde şanssızlık ve güç kaybı yaşanacağına inanılırdı. İtalyan ve İngilizler sabah saatlerinde örümcek görüldüğünde, gün içinde aksilikler oluşacağına inanırlar. Örümcek ağı evde bırakılır ve olduğu yerden temizlenmezse, unutkanlık yapacağı varsayılır.   Birçok Batı Afrika mitolojisi , örümceği, yaratılış tanrısı Ananasi olarak ele alır.   Kuzey Amerika kültürlerinde her zaman geleneksel Lakota adlı örümcek tasvirleri bulunur.  

   , Yer: Mitoloji

×
×
 • Yeni Oluştur...