Jump to content

Spiritüalist Dr. Ferhan Erkey


paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

hqdefault.jpg

 

Türk Spiritüel çalışmalarını Dr. Bedri Ruhselman gibi akademik platforma taşınması için zamanının tüm dinamizmini bu alanda harcamıştır. 1921 yılında Afyon'da dünyaya gelen Erkey, çocukluğundan itibaren bir çok paranormal fenomen yaşamıştır. Asıl mesleği ise diş hekimliğidir.

Yaşamının geçtiği Ankara, İzmir Caddesi, Kocabeyoğlu Apartmanı'nda her Salı ve Cuma, halka açık konferanslarla ve ruhsal celselerle başlayan çalışmalar; dönemin devlet ilgililerinin de ilgi odağı olmuşturhttp://frmsinsi.net/images/smilies/frmsinsi.gif. (1960'lı yıllar.)

Celselerinde o dönemin Devlet Bakanı Kemal Satır Nüvit Yetkin, İçişleri Bakanı Orhan Öztrak çok kez bulunmuşlardır. İsmet İnönü ile 27 Mayıs İhtilali ile trans sırasında alınan gelecek ile ilgili olayları görüştüğünü bildirmektedirhttp://frmsinsi.net/images/smilies/frmsinsi.gif. Erdal İnönü ve İsmet İnönü'nün kızı Özden İnönü (Toker) 'nün seanslarından korktuğunu bildirmiştir.

 

Bütün bu yakın ilişkiler ve Türk Psikiyatri tıbbının önde gelen isimlerinden rahmetli Profhttp://frmsinsi.net/images/smilies/frmsinsi.gif. Dr. Recep Doksat ve Prof. Dr. Şerif Şankal’ın beraberce Bakanlığa sundukları bilimsel araştırma projeleri Dr. Ruhselman’dan sonra bir kez daha kabul görmemiştir.http://frmsinsi.net/images/smilies/frmsinsi.gif

Yaşamı yüzlerce paranormal olayla geçen sayın Erkey'in ruhsal bir celsesinde, trans halindeki sujenin çizdiği ve ruhsal bir varlık tarafından çizildiği belirtilen Meryem Ana resmi, İzmir Efeste ki Meryem Ana Kilisesi'nde bulunmaktadır.

10 Şubat 2002'de hayatını kaybetmiştir.

 

Kaynak: http://frmsinsi.net/showthread.php?t=149822

(Dr. Ferhan Erkey, ruh çağırma seanslarının büyük bir kısmını kayıt altına almıştır.

Bu kayıtlardan seçmeler...)

[video=youtube;xucC-v9uO2I]

 

http://www.youtube.com/watch?v=fZCtgZ7XqPE

 

 

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...